Poklon

Hajde što je djete reklo, možda je malo pa ne zna koliko je to pogrešno. Ta mama... Jadna onda na dalje sa tim djetetom, naučiće ga kako na slamku krv da joj pije.
Nekada su deca slušala roditelje, a sada mi roditelji slušamo decu.
Mi smo nekada vaspitavali, a sada nas vaspitavaju.
Dok su mi ćerke bile maloletne, tačko sam mogla da osetim trenutak kad zloupotrebljavaju roditeljsku ljubav.
 
Nekada su deca slušala roditelje, a sada mi roditelji slušamo decu.
Mi smo nekada vaspitavali, a sada nas vaspitavaju.
Dok su mi ćerke bile maloletne, tačko sam mogla da osetim trenutak kad zloupotrebljavaju roditeljsku ljubav.
Pa svi smo to pokušavali, samo što to sad uspijeva, ako mu ne skineš zvijezde s neba haos. Ne daj bože da se uprlja ili pokisne. Mama je odmah najgora..
 
Koliko su specifična deca, toliko i odrasli.
Krisu BiH kupio neki PS najnoviji, a tebi trenersku..okej....al šta ako Kris ima PS ili nemam pojma, dete ne voli neke igračke, ili mu kupiš knjigu, on hejtuje da čita....to je sve ono, haos...
Mene pokloni obavezuju.
Sad će da krene, danas slava, pa onda 24. pa redom i to je lako, al za rođendane, ne znam nikad šta kome da kupim, a red je.
I, ako hoću da častim i izveden te u kafanu, ne moraš da mi kupiš poklon, ne treba.
Sad za Božić,ne sad, kasnije, znamo kad nama je, da nemam ženu, eto BiH se tačno obesio, odem u TC i sednem u kafić i nemam pojma.....meni to mučenje
Haha...moze trenerka.😂
Za slavu ti je lako...piće,200-500 g kafe,bombonjera.Mozes i cvijece,ako si pri parama...🙂
To je narod smislio da olaksa...isto kao i meni...supa,sarma,meso...😀
Nemas tu sta da izmisljas...sve je vec provjereno.
A za ostale poklone...valjda bar donekle poznajes osobu i ono sto voli,ako ste bliski.
 
Haha...moze trenerka.😂
Za slavu ti je lako...piće,200-500 g kafe,bombonjera.Mozes i cvijece,ako si pri parama...🙂
To je narod smislio da olaksa...isto kao i meni...supa,sarma,meso...😀
Nemas tu sta da izmisljas...sve je vec provjereno.
A za ostale poklone...valjda bar donekle poznajes osobu i ono sto voli,ako ste bliski.
Ma, rekoh - za slavu je lako. Rade šumadijske destilerije samo tako, puna biblioteka lol
Eo sam sad ćemo da idemo.
Al recimo Vako ...pa sa kim sam blizak ću i da pitam naokolo, al recimo hoću nekome da kupim pidžamu.
Ono, pidža, jelen irvasi, crveno na radost ili karirane. Irvas i sanke mora.To je veselo i sve. Dobro, nije baš na moru dizađeš na terasu da muvaš nekog u ng pidžami.
i sad, kako ja da pitam Voju, je l ...u čemu spavaš..pa da preplašim čoveka. A gomila ljudi ne nosi pidžame, ja BiH se obradovao recimo...znači nema pijama. Glupa ideja

Kupovati mojoj sestri je pakao.
Prošli put mi je držala predavanje. Imali smo nekoliko god.unazad da kad sebi vidi nešto lepo kupi, pa ja dam kintu i onda, kao, namenjeno....onda je ove jeseni održala predavanje da to što radim uopšte nije lepo i da ona meni kupi od srca, da bi trebalo da se malo pptrudim odnosno ukažem poštovanje...pa ti vidi, bliskost.
 
Poslednja izmena:
Ma, rekoh - za slavu je lako. Rade šumadijske destilerije samo tako, puna biblioteka lol
Eo sam sad ćemo da idemo.
Al recimo Vako ...pa sa kim sam blizak ću i da pitam naokolo, al recimo hoću nekome da kupim pidžamu.
Ono, pidža, jelen irvasi, crveno na radost ili karirane. Irvas i sanke mora.To je veselo i sve. Dobro, nije baš na moru dizađeš na terasu da muvaš nekog u ng pidžami.
i sad, kako ja da pitam Voju, je l ...u čemu spavaš..pa da preplašim čoveka. A gomila ljudi ne nosi pidžame, ja BiH se obradovao recimo...znači nema pijama. Glupa ideja

Kupovati mojoj sestri je pakao.
Prošli put mi je držala predavanje. Imali smo nekoliko god.unazad da kad sebi vidi nešto lepo kupi, pa ja dam kintu i onda, kao, namenjeno....onda je ove jeseni održala predavanje da to što radim uopšte nije lepo i da ona meni kupi od srca, da bi trebalo da se malo pptrudim odnosno ukažem poštovanje...pa ti vidi, bliskost.
Ja bih se obradovala pidzami s irvasima.😀
Iako je sama sebi mozda nikad ne bih kupila.
Zapravo,obradovala bih se vise nekom poklonu koji sama sebi nikad ne bih kupila,jer mozda ja samo umisljam da mi to nesto ne stoji ili mi se ne svidja.🙂
Mozda drugi bolje potrefe.
A sto se tice tajvih picajzli kojim ne mozes ugoditi,ni ja ne volim takvim nista da kupujem.
To je onda smaranje,unistava kreativnost. 🙂
 

Back
Top