poklanjam macice hitno!!

Nemoj da misliš da je dobro djelo samo naći i na forumu objaviti da poklanjaš :) Nahrani ih, pazi im na temperaturu, ne hrani ih kao bebu ljudsku, ne okreći na leđa jer će se tako lako udaviti, samo im rukom podigni glavicu i daj im da piju mlijeko. Ako koristiš FB objavi tamo, tu imaju razne grupe za udomljavanje i spašavanje životinja, znam dva slučaja gdje su zahvaljujući tim grupama spašene životinje.
 
nemam vremena i zivaca da im tako dajem hranu.

oaj koji hoce da uradi dobro delo ce da predje dunav hodajuci po vodi,kao isus .ostali nece da urade dobro delo.

Ti "nemaš živaca" i očekuješ da neko dugi uradi dobro delo umesto tebe! SRAMOTA!
Da li ti znaš koliko je takvih mačaka po celom Beogradu???
Da li znaš da svaki deo grada ima grupu koja brine o macama i kucama lutalicama, vodimo računa o njima, hrana, vakcine, čipovanje, zaštite, lečenja. Skupljamo novac za njihov život!!!
 
samo lupetate,izbacujete fraze i sterotipe.delite pametne savete i sakom i kapom,jednom recju .....pogledajte samo koliko imate poruka,pa to su na desetine pa i stotine hiljade poruka.izgubljenog vremena,gluposti ljudske na tone,jalovosti ustajale.ne drvite nego ako nemate sta pametno da napisete nemoj da se javljate.boze, koliko stracenog vremena i zivota.pa gde ste rasli, gubitnici moji.sta se sa vama dogodilo?samo sam trazio da udomim ove macice da bi ih spasao a dobio sam gomilu bekorisnog ....uzdrzite se i vratite se vasem parazitskom zivotu i solite pamet nekom drugom ako vise imate kome,u sta sumnjam.i trazite nekog da uzme macice,ako bas ocete da budete od koristi, u sta sumnjam.vreme brzo prolazi.
 
samo lupetate,izbacujete fraze i sterotipe.delite pametne savete i sakom i kapom,jednom recju .....pogledajte samo koliko imate poruka,pa to su na desetine pa i stotine hiljade poruka.izgubljenog vremena,gluposti ljudske na tone,jalovosti ustajale.ne drvite nego ako nemate sta pametno da napisete nemoj da se javljate.boze, koliko stracenog vremena i zivota.pa gde ste rasli, gubitnici moji.sta se sa vama dogodilo?samo sam trazio da udomim ove macice da bi ih spasao a dobio sam gomilu bekorisnog ....uzdrzite se i vratite se vasem parazitskom zivotu i solite pamet nekom drugom ako vise imate kome,u sta sumnjam.i trazite nekog da uzme macice,ako bas ocete da budete od koristi, u sta sumnjam.vreme brzo prolazi.
Evo ja zavidim Kiki sto ima daleko vise poruka od mene , preporucujem i tebi da npr meni zavidis.
 

Back
Top