POKER DRUGI PUT

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
Psihologue:
@ MAXIMA

Objasni dokle si igrala Fote?

-----------------------------------------------------
hhhahahaaha:p:p:p ----------------------------------------------------------------

Pa sta mislis. psiho ???? da ce sad da ti prica detalje ????

hahahahaahhaaahaahaaha :p

Sta , treba ti materijal ???......pa ti si stvarno bolestan, ebote....

alexb

Zainteresovan član
Poruka
311
geisha:
pa igrali smo i poker u skidanje, ali najinteresantniji metod da nekog svuces je da mu das masazu i ono kao ne mozes preko majice, a ni preko pantalona. :grin:
Jooooj pa to sa masažom je najotrcanija fora koja postoji...:rolleyes: Poker je mnogo zanimljiviji! Posebno kada on, uvijeren u svoje pokeraške sposobnosti, ostane k'o od majke rođen... a ja tuto-kompleto obučena... HeHeHe a grijanje nije bilo baš najbolje....:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Početnička sreća! :twisted:

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
8.995
ja sam jednom igrao poker u skidanje(takoreci) ali je bilo da ko izgubi mora u donjem vesu da trci krug oko zgrade a ne svi da se skidaju... i od tada vise ne igram poker niusta osim iz razonode,sto se tice ko metode zavodjenja nisam koristio nijednu kockarsku vestinu

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
262.523
Gryphon:
Najbolje kad se svi napiju, pa sutra se niko nichega ne seca....onda nemas grizu savesti. Ko sa kime nije bitno bitno je da se svi skinemo.

Aaaaa..ovo vec zalazi u svere onoga sto ne smem da pomenem ..ako nas Perica cuje....nastradacemo oboje:-D ....

minon

Legenda
Poruka
59.462
...vezbam...malo...
p012.gif

...sta imas ti...?...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.