Pojam momak za seks?

Disko Kauč

Elita
Poruka
24.591
Šta znači ovaj pojam? Da li sa momkom za seks planirate bebu? Desilo se da se jedan moj drug za ozbiljnu vezu zaljubio u devojku koja je htela samo kombinaciju. Dešava se. Dosta je patio i nije uspeo da je ubedi da joj plaća račune i haljine.

Da li sa momkom za seks samo imate seks na brzaka u kolima, avionu, autobusu ili nekom stanu ili zajedno provodite vreme grickajući kokice i gledajući filmove? Da li je to onda veza iako ne planirate bebu sa momkom za seks?
 
Mislim da to zavisi od osobe. Ako je neko lep i devojci fizicki privlacan i izazovan a ovako nemaju mnogo zajednickih stvari niti je zanimljiv mislim da ce biti “kombinacija” cist seks bez filmova i kokica i provodjenja vremena a ako su prijatelji ili su se dopali jedno drugom a ne mogu biti zajedno iz nekog razloga ili ne zele ili ga devojka ne smatra deckom za vezu a opet imaju dosta stvari zajednickih pored fizicke privlacnosti i sarma devojci,onda ce i provoditi vreme (sa filmom i kokicama a mozda i bez kokica 😂😂)
 
Npr sponzorusa ce za bogatog nebitan izgled hteti da se uda i htece vezu, s lepim,ozenjenim kombinacija ili nekim kvazi krimosom..
“Normalna” prosecna devojka ce hteti kombinaciju verovatno s nekim s kim ima strasti i ko je lep ili zgodan ili joj se svidja a ne mogu biti zajedno iz nekog razloga,sledeca mogucnost je ako joj fali seks i ako oseti da muskarac ima neke emocije bilo kakve prema njoj,lepse je imati muskarca koji ce se truditi da ti udovolji u seksu nego bilo koga :)
A ima i devojaka koje gledaju umece,znanje i vestine samo ccc da ne duzim.....

sve zavisi od tipa
 
Šta znači ovaj pojam? Da li sa momkom za seks planirate bebu? Desilo se da se jedan moj drug za ozbiljnu vezu zaljubio u devojku koja je htela samo kombinaciju. Dešava se. Dosta je patio i nije uspeo da je ubedi da joj plaća račune i haljine.

Da li sa momkom za seks samo imate seks na brzaka u kolima, avionu, autobusu ili nekom stanu ili zajedno provodite vreme grickajući kokice i gledajući filmove? Da li je to onda veza iako ne planirate bebu sa momkom za seks?


Sve objašnjeno
 
Šta znači ovaj pojam? Da li sa momkom za seks planirate bebu? Desilo se da se jedan moj drug za ozbiljnu vezu zaljubio u devojku koja je htela samo kombinaciju. Dešava se. Dosta je patio i nije uspeo da je ubedi da joj plaća račune i haljine.

Da li sa momkom za seks samo imate seks na brzaka u kolima, avionu, autobusu ili nekom stanu ili zajedno provodite vreme grickajući kokice i gledajući filmove? Da li je to onda veza iako ne planirate bebu sa momkom za seks?
Pominjao sam jednom a evo da ponovim. Kad sam bio mlad i zelen u kraj se doselila jedna opasno dobra riba koja mi je rekla da traži dobrog priplodnog muškarca sa dobrim (naizgled) genima koji će da joj napravi dete a ona neći ni da mu kaže jer joj ne treba veza a kamoli muž. Dakle tražila je muškarca za seks.
 

Back
Top