Quantcast

Pohvalite se II

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Affro*

Stara legenda
Poruka
99.849
ja sam njih jedva izbacivala napolje u 5 popodne
eno ih sad kod njene mame ,pa nek se ona sa njima bakce.
ovo je vise za rupu,dobila sam veceras poruku,mama mi hocemo da se vratimo,M se posvadjala sa mamom
e pa neces vala,prvo da se pomirite pa onda idite gde hocete
posle sat vremena stize :sve je ok,ostajemo
aman bre i pokoljite se,al nemoj mene da cimate
...kod njene mame isto na moru?
...a za to se spremi, tek sad ti pocinju igranke, sve sto se bude desavalo
bices obavestena htela ne htela...ne vredi da pricas da te ne cimaju...

smokva

Legenda
Poruka
56.010
...kod njene mame isto na moru?
...a za to se spremi, tek sad ti pocinju igranke, sve sto se bude desavalo
bices obavestena htela ne htela...ne vredi da pricas da te ne cimaju...
ma zena je super,bas se jako trudi oko njih,al videla sam ja juce kad sam ih odvezla da mala samo koluta ocima sto god da mama kaze.ona je jos klinka,jos uvek ju je jako sramota od rodjene mame.
a ja sutra palim za novi sad,a oni nek rade sta hoce.ako hoce nek sednu na bus,moja mama je ovde,bice sa njom

Affro*

Stara legenda
Poruka
99.849
ma zena je super,bas se jako trudi oko njih,al videla sam ja juce kad sam ih odvezla da mala samo koluta ocima sto god da mama kaze.ona je jos klinka,jos uvek ju je jako sramota od rodjene mame.
a ja sutra palim za novi sad,a oni nek rade sta hoce.ako hoce nek sednu na bus,moja mama je ovde,bice sa njom
...hehhe...briga tebe, sve si to lepo smislila :)
...ona je verovatno taj uzrast kad kao sve zna i najpametnija je, a ustvari pojma nema ni o cemu..devojcice su u tim godinama gore od decaka....

smokva

Legenda
Poruka
56.010
...hehhe...briga tebe, sve si to lepo smislila :)
...ona je verovatno taj uzrast kad kao sve zna i najpametnija je, a ustvari pojma nema ni o cemu..devojcice su u tim godinama gore od decaka....
bogme i moji decaci imaju pubertet kao devojcice,nema tu razlike
doduse ovaj mladji je za sad zlato,al sto je bio grozan stariji :(
al kad se setim sebe i svojih izjava da me niko ne voli i ne razume i da je bolje da sam mrtva....:roll:

Affro*

Stara legenda
Poruka
99.849
bogme i moji decaci imaju pubertet kao devojcice,nema tu razlike
doduse ovaj mladji je za sad zlato,al sto je bio grozan stariji :(
al kad se setim sebe i svojih izjava da me niko ne voli i ne razume i da je bolje da sam mrtva....:roll:
....ja nisam imala takvih ispada...a moje cure su bile u kontri od tebe, sve naj od lepote do pameti:mrgreen:sva sreca
pa to prodje jednom....

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
Ja sam Rak u horoskopu. Neumerena sto se tice svega.
Znaci nikad dosta... ljubavi ljubavi ljubavi... nemam mere...
Volim da me vole... I volim da volim... obozavam
Imam ja jednog malog raka kuci. ;)

Bitno da nisi riba...to je jedini znak u horoskopu, koji ne mirisem nikako. Verovatno slucajnost da su gadni likovi u mom zivotu (bile) ribe, ko ga zna...inace ne citam horoskop i ne dajem tome preveliki znacaj.

Za tebe jedna ;)

Marge Simpson

Poznat
Poruka
7.824
Dala sam mu krila...ispratila sam ga do kombija koji ga vozi na aerodrom...pa nek leti u Letoniju...lepa je to zemlja i biće mu lepo...
I...sta je to 1700 km...i šta je to dve nedelje...samo ne znam što su mi oči čudno mutne...

Affro*

Stara legenda
Poruka
99.849
Dala sam mu krila...ispratila sam ga do kombija koji ga vozi na aerodrom...pa nek leti u Letoniju...lepa je to zemlja i biće mu lepo...
I...sta je to 1700 km...i šta je to dve nedelje...samo ne znam što su mi oči čudno mutne...
..neka mu je srecan put i neka se lepo provede.....a ti mama tuguj slobodno, zato si mama da sve gledas na drugaciji nacin:heart:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.