Pogrom na Kosovu

Pa nema neke velike religioznosti na zapadu.

RDT_20230318_0213082601331867909712010.png
 
Pa nema neke velike religioznosti na zapadu.

Pogledajte prilog 1312282

Што већи криминал и распад система, то се више верује у БОГА?!
косово, криминална нарко држава, проституција, трговина људима целим, или органима, зло највеће
СВИ верују у БОГА?!
....
Што је мање вере у Бога, људи живе у слободнијим и уређенијим друштвима?! невероватно...
добро, ово слободијим треба схватити врло условно, ал барема до 2000. су изгледала слободно.
ова верничка ни не изгледају слободно.
 
umesto crkvi, psihijatrijske bolnice. ljudi odlaze sa problemima tamo. ispovedaju se svestenicima. a pak psihici su jos gori. po semi im prepisu lekice i coek biiljka. sad ti smisli resenje za ljude koji nose breme. mislim da je anarhija idealno resenje za sve.
 
Zašto je zapaljena Bajrakli džamija na Dorćolu...

Dovoljna je kritična masa ljudi niske inteligencije na malom prostoru.

Očigledno niko nije imun na takve skupine.
 
Pa nema neke velike religioznosti na zapadu.

Pogledajte prilog 1312282
u tome i jeste stvar, da se u ratu istrebe religiozni, satanisti nas ubijaju

po mapi osim kosova koje je vec zasipano sa ou, vidimo da je najmanje ireligioznih, znaci najvise religioznih u makedoniji i rumuniji, i tamo 2% moldavija, transnistrija gde ce se preliti ukra rat, pa onda tek dolaze rusi i kod nas

lkhjfgd-700x466.png
 
Pa nema neke velike religioznosti na zapadu.

Pogledajte prilog 1312282
U Srbiji samo 4% nas ateista? A ja mislio sa smo velika većina. Valjda ima zemalja gde se ljudi namerno iz otpora prema etabliranoj crkvi izjašnjavaju kao ateisti, i suprotnih slučajeva gde se iz želje da istaknu privrženost tradiciji na popisu izjašnjavaju kao “vernici”, npr kao moja malenkost. :D
 

Back
Top