Quantcast

Pogrešna politika Slobodana Miloševića?

Gruban

Buduća legenda
Poruka
31.969
Slobodan Milošević nije ni mogao da vodi bilo kakvu politiku.
Mogao je samo da razmatra uslove koji su dolazili od zapadnih fašista.
Kada je vršio ustupke oni su ga glorifikovali i markirali kao"faktor stabilnosti na Balkanu".

Kada je odbijao onda je bio "režim", "totalitarni režim" ....

Pod uslovima sankcija, stalne pretnje ratom i uslovljavanja .... demokratija i nije mogla da se razvija.

Što je on u takvim uslovima i okolnostima uspeo da sačuva to su žuti od 2000. rasprodali i opljačkali.

Ako bi mene neko pitao koga prvo da streljam: Slobu ili Djindju sa celom ekipom posle njega - ja sam za ove druge.
Da,sužene su bile mogućnosti za vodjenje politike jer je zapad diktirao ali Miloševiću je uvek na prvom i jedinom mestu bilo očuvanje vlasti.

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
21.147
SAD su bile za očuvanje Jugoslavije, to su jasno pokazivali.
Аха, санкцијама, бомбама, отимањем територија, стављањем на једну страну, подршком и признавањем сецесионистичким републикама, чак и покрајинама...
Логично, нема шта... :hahaha:

piciginx

Buduća legenda
Poruka
38.402
Аха, санкцијама, бомбама, отимањем територија, стављањем на једну страну, подршком и признавањем сецесионистичким републикама, чак и покрајинама...
Логично, нема шта... :hahaha:
James Baker i njegov posjet Beogradu bio je vrlo jasan signal vodećim ljudima u SFRJ. Druga je stvar što to niste kapitalizirali nego traljavo i na silu pokušali svoju stvar nametnuti drugima nesrbima u SFRJ...

The Rise of Jagg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.411
Ne zanosite se, sve je ovo nastavak Miloseviceve politike, ovo je njen savremeni oblik, ovako ona izgleda u danasnjem vremenu... Jedino je Djindjovi na trenutak hteo nesto drugo, ali to nije imalo legitimitet, to sluzba i narod nisu hteli pa nije ni bilo moguce...
Da.

Umesto napada na Pakrac, vučić je 2014. ponudio fiskalnu konsolidaciju a.k.a. krađu naših para

gost 420053

Domaćin
Poruka
4.956
Mnogi misle da je Milosevic znao sta se sve desava na regionu bivse Jugoslavije.
Kao i na Kosovu , uvek se pricalo da visoki cinovnici policije , su Milosevicu govorili da je sve pod kontrolom.
Kad albanci kopaju rovove , njima tutnu evrice u dzep da kazu Milosevicu da pitomi albanci vode vodu i kanalizaciju.
...............................................................................................................................................................................................
A da ne govotrimo kada su na amaterski nacin likvidirali onog osvedocenog albanskog teroristu sve sa sirokom porodicom ,u vreme kad postoje suzavci razni gasovi koji bi ih privremeno omamili i isterali ih iz kuce.
Nasli se neki silni mala rec nepromisljeni , da ugroze imidz cele Srbije u svetu i izazovu jos vecu mrznju.
Ne znam sa kavim se ovo teorijama zavere moze porediti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.