Pogoršano stanje patrijarha Irineja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

комшија

Stara legenda
Poruka
89.975
1605431137178.png






Pogoršano stanje patrijarha Irineja


"Rano jutros ispoljeni su znaci pogoršanja srčane slabosti patrijarha Irineja. Na primenjene mere lečenja stanje se stabilizuje", saopštili su danas iz Srpske pravoslavne crkve.


Mali i Patrijarh



15. 11. 2020. 09:57

- Konzilijum lekara specijalista kontinuirano prati zdravstveno stanje Njegove Svetosti Patrijarha srpskog gospodina Irineja - dodaju iz SPC.
Patrijarh srpski Irinej imao je dramatičnu noć u kovid bolnici na Vojnomedicinskom centru na Karaburmi. Kako Informer piše, sinoć oko 3 sata patrijarh je bio u izuzetno kritičnom stanju, a lekari su nakon velike borbe koja je trajala čitave noći uspeli da mu stabilizuju stanje.

Patrijarh Irinej, koji se u vojnoj bolnici leči od posledica korona virusa, bio je u veoma teškom stanju, ali je nakon konstantnih napora lekara, sada bolje.

link


Да ли ће Мирослав Гавриловић да преживи? Ако недајбоже умре, биће то велики губитак за СНС. Наредни часови су одлучујући!
 
Не верујем у те црквене глупости с којима попови плаше неписмен народ. То остављам вама богомољцима.
Нисам ја никакав богомољац, и нема већег атеисте од мене.
Само те упозоравам на последице призивања зла другима, које би неко могао да преточи у одговор, који ти се не би допао.
Срамотно је то што радиш.
 
Чибе бре, знаш да не разговарам са ботовима. Одговорио сам ти већ и буди почашћен тиме.
То чибе мајци сервирај, неваспитани провокатору.
Једном ће ти тај примитивизам доћи на наплату, али неће бити времена да се извињаваш.
 
To je zato što miroslav u Boga ne veruje.A ne to što ovaj sa trulom petokrakom hoće da insinuira.
što ga ne oćeraju u neki manastir sa čudotvorni. dejstvom?
eto nek ide u tumane.
rekoše popovi da sveća 300 dingera najdelotvirnija, ali on je valjda već upućen u to.
btw. ne znam ko je gospodin na slicu, nisam primetila zvezdu, jednostavno se u potpunosti slažem sa komentarom
 
što ga ne oćeraju u neki manastir sa čudotvorni. dejstvom?
eto nek ide u tumane.
rekoše popovi da sveća 300 dingera najdelotvirnija, ali on je valjda već upućen u to.
btw. ne znam ko je gospodin na slicu, nisam primetila zvezdu, jednostavno se u potpunosti slažem sa komentarom
Šta će on po manastirima,nema nikakve veze sa njima?Valjda treba da ga nose po mesnim odborima sns-a i kod ace lažotočivog..
 
Sistem odlicno radi za ono za sta je i napravljen. Toliko su vam mozgovi isprani da ne mozete vise sami ni da razmisljate samo ste sposobni za upijanje informacija bez provere.
Za početak pojma nemaš ni o čemu, pa tako ni o tome odakle ja dobijam infomacije. Sigurno ne sa vaših ravnozemljašh sajtova i sličnih "instituta za prirodnu medicinu", ali sigurno ne ni sa politički podobnih TV lekara/stručnjaka.
 
Za početak pojma nemaš ni o čemu, pa tako ni o tome odakle ja dobijam infomacije. Sigurno ne sa vaših ravnozemljašh sajtova i sličnih "instituta za prirodnu medicinu", ali sigurno ne ni sa politički podobnih TV lekara/stručnjaka.
Lupetanje ti vidim odlicno ide i to si izgleda odnekle ucio posto kad god nemate sta da kazete spomenete ravnu Zemlju koja uopste nije tema.
 
Nije tema ni lažno sujeverje da korona ne postoji, pa ti o tome plačeš po forumu.
Red bi bio da prestanes da izmisljas, ovo je forum znaci postoji pisani trag svega sto je neko rekao pa ne mozes posle da se izvlacis da sam rekao nesto sto nisam kao sto mozes da pricamo uzivo. Posto ti opet nista nije jasno evo da ti malo pojasnim, cak i da sam to napisao to ima veze sa temom drugo ja ti to nisam rekao da bih ti dao do znanja da treba da se drzis teme nego da bih ti pokazao koliko nemas sta da kazes kad moras da se pozivas na neke leve stvari koje nemaju bas nikakve veze sa ovim.
 
Red bi bio da prestanes da izmisljas, ovo je forum znaci postoji pisani trag svega sto je neko rekao pa ne mozes posle da se izvlacis da sam rekao nesto sto nisam kao sto mozes da pricamo uzivo. Posto ti opet nista nije jasno evo da ti malo pojasnim, cak i da sam to napisao to ima veze sa temom drugo ja ti to nisam rekao da bih ti dao do znanja da treba da se drzis teme nego da bih ti pokazao koliko nemas sta da kazes kad moras da se pozivas na neke leve stvari koje nemaju bas nikakve veze sa ovim.
Prevod?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top