pogledajte brutalnu tuču indi i edite aradinović! rođene sestre se čupale, udarale, šutirale! nikad žešći fajt! (video)

Pilgrim

Poznat
Poruka
8.674
Sestre Indi i Edita Aradinović pobile su se ispred kuće na Karaburmi. Pevačice su se valjale po ulici, čupale, a u jednom momentu je Edita bacila Indin telefon i razbila ga.

Njih je pokušavao da razdvoji javnosti nepoznati muškarac, a onda je i uletela njihova majka. Editu je ugurala u kuću, a Indi je sela u auto.

Kako je izgledala ova brutalna tuča između dve rođene sestre pogledajte u videu ispod.
Podsetimo, sestre su i ranije bile u sukobu, čak su se i prozivale preko Instagrama, nazivale se lažnim sestrama, a kako se pričalo i ranije su se tukle, ali u svoja četiri zida.

Indi je pokušala da se opegla pa je u izjavi za medije rekla da snimak neće komentarisati i da je sa sestrom u dobrim odnosima.

(Kurir.rs)
 
Sestre Indi i Edita Aradinović pobile su se ispred kuće na Karaburmi. Pevačice su se valjale po ulici, čupale, a u jednom momentu je Edita bacila Indin telefon i razbila ga.

Njih je pokušavao da razdvoji javnosti nepoznati muškarac, a onda je i uletela njihova majka. Editu je ugurala u kuću, a Indi je sela u auto.

Kako je izgledala ova brutalna tuča između dve rođene sestre pogledajte u videu ispod.
Podsetimo, sestre su i ranije bile u sukobu, čak su se i prozivale preko Instagrama, nazivale se lažnim sestrama, a kako se pričalo i ranije su se tukle, ali u svoja četiri zida.

Indi je pokušala da se opegla pa je u izjavi za medije rekla da snimak neće komentarisati i da je sa sestrom u dobrim odnosima.

(Kurir.rs)
Firaunke 😂
 
- Ovde u iznajmljenom stanu žive Edita i njena majka Florija. Šokirani smo i zgroženi tučom. Sve je snimio komšija koji je izašao na terasu da ****** cigaretu. Međutim, čovek se sad plaši da ga Edita ne pretuče kao svoju sestru zbog toga što se snimak pojavio u javnosti. Ja sam lično čula, jer me je buka u hodniku jako uplašila, kako Edita viče na Indi:"Kakve ti je slike i poruke slao, dr*ljo? Mamu li ti je*em! Sad ih ni ti nećeš videti!" To je bilo tako glasno i neprijatno, jedna komšinica je htela da zove policiju. Ovde ima male dece u zgradi, ima i puno Rusa.

- Svi su bili istraumirani. Čovek koji ih je razdvajao napolju tu se slučajno zatekao, on je operater koji je nameštao neke kablove. Zato je bio onako zbunjen, nije znao šta ga je snašlo. Da Florija nije čula viku i zapomaganje, možda bi pala i krv. Stvarno ne znam koji im je bio đavo. Eno, i sada stoje delovi telefona koji se razbio kada ga je Edita zafrljačila na beton. Pokazaću vam - završava stresirana komšinica, u šta smo se i sami uverili nekoliko trenutaka kasnije.

- Eh, sine moj, nije ovo prvi put. Dosad su se samo glasnije svađale i gurkale. Šta ćeš? Jadna Florija sa njih dve, nije ni njoj ženi lako. Mnogo se stresira zbog njih dve, a ni sama nije najboljeg zdravlja - istakla je naša sagovornica.

https://www.kurir.rs/stars/4096424/...aju-nove-detalje-tuce-indi-i-edite-aradinovic
 
Screenshot_20230128-175839.png
 

Back
Top