"Pogledaj u sutra" - Cveta Majtanovic

Uh, vas dvojica... Mozemo i lepo da razmenjujemo misljenja, bez glupih prepirki.

@.pissbottleman
Cemu onda prica o tih 20 dinara? :lol: Bilo je to pre dve godine, a ti o 20 dinara! :lol: (Salim se samo, nemoj da se duris.) Da, ono za pedagogicu je otprilike tacno, ona je nekad bas znala "malo" da preteruje. :lol:

Sto se Anastazije tice, aj odslusaj te 3 pesme (ili makar jednu) koje su na sajtu ciju sam adresu ostavila na pocetku teme, pa javi ako igde nadjes i trunku slicnosti sa njenim glasom.

Pare za dopune su se skupljale, to stoji, ali to su radili svi, a ne samo Cvetini navijaci. I ne mozes da prebacujes njenim drugaricama sto su to radile, pa zar ti ne bi isto to uradio za nekog svog druga?

Zar nisu exkurzije all about singing in the coach? Ko je video exkurziju bez pevanja?! Kako bi te onda tek smarao moj razred... :lol: A ispade da je Cveta smorna zato sto je ceo razred pevao.

Taj slogan nije sala, pre je vredjanje nekoga na osnovu fizickog izgleda. (Btw, ja mislim da Cveti niti je bila potrebna, niti joj je sada potrebna dijeta.) Zato rekoh da si nezreo, vredjanje nekoga na taj nacin nije bas olicenje zrelosti. A sta je nezrelo u tome sto sam ja skidala sa zidova SKOLE (!!!) uvredljive slogamne koji su se, usput, odnosili na nekoga ko mi je drag?

P.S. Dobar izbor kluba u avataru.

@nikodim
U pravu si, Cvetina harizma i pozitivnost jeste igrala veliku ulogu. Ti, takodje, mozes da 3 nove pesme cujes na tom linku koji sam ostavila, pa onda mozes da komentarises ako hoces. Zato sam i ostavila link, a ne da bih narod podsecala na postojanje Cvete. Usput, pesme se prilicno razlikuju jedna od druge, tako da mislim da treba cuti sve 3. Moj favorit je druga.

@Samantha
Zahvaljujem na blagoslovu u Cvetino ime. :lol:

@Sve je laz
Znamo li se mozda?
 
@ Pop Trash...

Samo sam se setio price sa pedagogicom,prvi put nisam ni spomenuo tih dvajs dinara.
Al me iznervirao komentar onog "sve je to laz" ispadne da izmisljam,a bilo je tako.

Ma ja samo kazem da se secam da je od prvog dana imitirala anastaziju,tako da ne mozes reci da nije imala nikakve veze sa njom...a sada verujem da vise nije tako,i treba.

A sto se skupljanja para tice,verujem da su i drugi to radili,nem' nista protiv sto je i cveta to radila, samo kazem da se onda ne moze pricati o pobedi na idolu kao o nekoj potvrdi da je ona najbolja i da je jos daleko od toga da je ona nesto ozbiljno uradila...al' opet ne kazem da nece...

A te ekskurzije.... :lol: ... ma da...sada bi to trebalo da bude kao i smesno.... :lol:

A sto se onog tice,to je stvarno sala...sedeli na klupi,jeli burek,gledali pisanje onog cuvenog grafita, (zbog kojeg smo dobili nazi Cvetina gimnazija(e to je vec preterivanje i skrnavljenje)) i dobili neki papir na kom je pisalo "svi za cvetu,cveta za idola"...i tako...vise je bilo zezanje na racun tornjanskog,koji se po obicaju napalio vise nego bilo ko drugi i koji je bio glavni pokretac svega... :lol:
Sala,kao i da je bilo ko drugi od "nas"...kao da je medjusobno....mislim ne bih da ispadne da je cveta bila u nasem drustvu,al' ka'em samo da je to bilo nesto uobicajeno,trajalo dva skolska odmora i zaboravili na to....
Nemam nista protiv cvete,neka ide svojim putem...


P.S. He,he....FORZA MILAN !!! FORZA SHEVCHENKO !!!
 
Pa pesme ne mogu da se skinu,nego kada udejsh na adresu treba da se pojavi pored Cvetine slike mali player -nshto slichno kao winamp) i onda se pesma ochitava...zavisno od brzine konekcije,meni chim otvorim sranicu krene da svira,tebi mozhda to malo sporije ochitava ali nakon nekog vremena trebalo bi i kod tebe da proradi tj. "propeva" :D
 
.pissbottleman:
@ Pop Trash...

Samo sam se setio price sa pedagogicom,prvi put nisam ni spomenuo tih dvajs dinara.
Al me iznervirao komentar onog "sve je to laz" ispadne da izmisljam,a bilo je tako.

Ja sam zensko.A mene nervrira kada takve informacije koristish za ismejavanje (vec je sve objashnjeno,takvo ponashanje je i logichno pa da se ne ponavljam),to je vishe nego jadno.A tvoj naredni post govori sve o tvojoj lichnosti tako da...no comment :lol:
 
Sve_je_laz:
Pa pesme ne mogu da se skinu,nego kada udejsh na adresu treba da se pojavi pored Cvetine slike mali player -nshto slichno kao winamp) i onda se pesma ochitava...zavisno od brzine konekcije,meni chim otvorim sranicu krene da svira,tebi mozhda to malo sporije ochitava ali nakon nekog vremena trebalo bi i kod tebe da proradi tj. "propeva" :D


Imam bezzicni... ali je iz bezbednostnih razloga blakirana active X kontrola, kao i koriscenje javascripta... tako da je ne mogu cuti zbog toga.
Malokkk.... kasno sam se setio u cemu je problem. ;)
 
Sve_je_laz:
Ja sam zensko.A mene nervrira kada takve informacije koristish za ismejavanje (vec je sve objashnjeno,takvo ponashanje je i logichno pa da se ne ponavljam),to je vishe nego jadno.A tvoj naredni post govori sve o tvojoj lichnosti tako da...no comment :lol:

I ja sam Molder pa se ne hvalim....
Ja sam ispricao onako kako je bilo,bez ismejavanja...a ti reci da nije bilo tako.
I ako mislim da to nije uredu ja cu to i da kazem, a jadno je to sto cim si videla nesto sto ti se ne svidja, to pokusavas da spustis na takav nacin,takvim komentarom... to govori o tvojoj licnosti.

A ja sam i to i sve ostalo sto sam rekao vec objasnio,ne pada mi napamet da se dalje raspravljam sa tako nekim...uzivajte u temi i u cveti...
 
Moj nick jeste naziv Cvetine pesme, tamo na sajtu se mogu cuti jos "Ne zelim kraj" i "Pogledaj u sutra". Ne znam ko je Sve je laz, ni po cemu je uzela nick, a i, koliko vidim, uclanjena je odavno, samo sto je tek sada pocela da ostavlja postove. Ne mogu da ti posaljem snimke, jer nisu mogli da se skinu sa sajta, samo da se slusaju.

@Sve je laz, opet pitam, da li se znamo?

@Piss...
Skontala sam sta si hteo da kazes, OK je.
Tornjanski... :lol: Eto, da nije tebe, ne bih se ni setila svih tih likova, njega, pedagogice...

I samo nesto, za ono skupljanje para... Ako su ih skupljali svi, verovatno su uspevali da skupe podjednako. Znaci, odlucivali su glasovi neutralnih, pa je pobeda ipak fer. A sto se tice Mirka Vukomanovica, nije ono izjavio. Znam da su Cveta i on u OK odnosima. Covece, pa pricalo se i da Cvetin tata ima veze u Coca-Coli, pa da joj je tako namestio pobedu, sto nema veze sa pamecu! A pricalo se i da u skolu dolazi mercedesom :lol: , a i sam znas koliko je to tacno! Jedino ako se "trojka" smatra meckom, onda da!

@Lucky Girl
A ti znas Cvetu, pa znas da je isfolirana?

Edit: tek sad vidim da je Lucky girl spomenula ovo za Vukomanovica, pa se to na nju odnosi. I setila sam se da je pitala za Kelly. Najiskrenije: ja obozavam Kelly Clarkson, smatram da je genijalna i da ima savrsene pesme, ali mi se Cvetin glas mnogo vise svidja.
 
@PopTrash
OK, bice prilike da se i to cuje.... verovatno u najskorijoj buducnosti.
Sada me bas zanima da li ce se i koliko odvojiti od ovih ucmalih i bezidejnih muzicra koji se vidjaju na nasim prostorima.
Nego... radi li ona neke spotove? Ili vec ima nekih, posto do sada nisam video ni jedan.
 
Imala je dva koji su se vrteli na BK, radjeni za one pesme sa Idola, ali to je bilo pre skoro dve godine. Jedan se vrteo bas cesto, za Nisam ista, mozda si ga i video ali se ne secas, sniman je pred onim zidom sa grafitima u BG-u. Sad bi trebalo da se radi spot za jednu od ove tri pesme, mislim da ce poceti da se vrti u narednih mesec dana, jer bi CD trebalo da izadje do 8. marta ili tu negde, a spot nesto pre toga.
 
Nadya:
joj, slusala sam par puta Cvetu...
joj kako se ta devojka dere :?


a raspon glasa... :/

Alo... umisljeni umetnice... :shock:
Hajde malo hodaj zemljom :!:
Izvadi taj svoj nadmeni umetnicki nos iz oblaka :!:
Ako me nesto nervira to su takvi nabedjeni frikovi kao sto si ti. Trtljas o tom Vederu koji bi mogao na casove pevanja (kako bi najzad prestao da mekece), a Cveta se dere. OK, cinjenica je da nije vokalno savrsenstvo, bas kao sto je cinjenice da si napisala jednu od najvecih gluposti na ovoj temi. :roll:
 
.pissbottleman:
I ja sam Molder pa se ne hvalim....
Ja sam ispricao onako kako je bilo,bez ismejavanja...a ti reci da nije bilo tako.
I ako mislim da to nije uredu ja cu to i da kazem, a jadno je to sto cim si videla nesto sto ti se ne svidja, to pokusavas da spustis na takav nacin,takvim komentarom... to govori o tvojoj licnosti.

A ja sam i to i sve ostalo sto sam rekao vec objasnio,ne pada mi napamet da se dalje raspravljam sa tako nekim...uzivajte u temi i u cveti...

Ne,ja sam u pochetku mislila da nije istina,ali kada sam videla da PopTrash potvrdjuje to,onda sam hvatila da govorish istinu (pa i logichno je da shkola podrzi svog uchenika),ali posle tvog prvog posta meni je izgledalo kao da se ismevash,izvini ali takav si mi utisak stavio,a da ne govorim o tvom trecem postu.A shta to govori o mojoj lichnosti molim te,hade bash da chujem?
Naravno da cemo da uzivamo u temi o Cveti i u Cvetinim pesmama 8)
 
Nadya:
joj, slusala sam par puta Cvetu...
joj kako se ta devojka dere :?


a raspon glasa... :/

Pa sve si sama rekla:"Slushala sam par puta Cvetu" :lol:
Kada se Cveta takmichila na Idolu,nije ishla ni u kakvu muzichku shkolu,glas joj je josh uvek bio "ne obradjen" a i pored toga je super pevala :)
Od tada je dosta napredovala,ishla je i na chasove pevanja,sada mnogo bolje kontrolishe svoj glas (mada ja obozavam kad rezi :D) a to se vidi i na ovim pesmama,mogu da se kladim da ih nisi ni poslushala a ostavila si komentar.
 

Back
Top