Pogled sa mog prozora danas

Podsetilo me na neku prastaru seriju koju sam gledala kao klinka...mislim da je snimana u Novoj Skotskoj :D Te idilicne kucice i ogradice, mir i toplina :) Mnogo ti je lepo :)

Nova Škotska, to beše Kanada? Ne verujem da je baš kao tamo, ipak :lol:
Ali lepo poređenje. A i ovde je u glavnom sve prastaro. I ograda i sve što se vidi na slici. Ali se sve začuđujuće dobro drži pa mi je žao da bilo šta diram.
Meni je kuća na prilično lepom mestu. A i ceo ovaj kraj je prilično lep. Brdovit a opet prilično pristupačan i pregledan. Samo što sam ja verovatno navikao pa i ne primećujem.
 
IMG_20201213_164622.jpg
 
ti si jedno najveće srce na svetu, kad mi brat dođe u bg poslaću ti čoko deda mraza da zahvalim,
stvarno si me usrećio

😊😊😊
Ah, pa hvala ti. Sad mi nije žao što sam trapsao po ovoj vodurini da slikam.

3 godine nisam iz BG izašla, bukvalno osećam fizičku potrebu da odem u selo i neku planinu samo da gledam i dišem i ćutim

Ništa ne propuštaš, odmah da ti kažem :hahaha:
 
Pogledajte prilog 825127


Iiiii dosta. Da ne zatrpavam temu.

E tako lepo tu sednem i mirišem cveće, na proleće ofkors <333
Je l se bavite nekim turizmom, imao bi goste da poželiš, klinac bi vas zabavljao, a žmu mi je vredan čovek, bio bi ti od pomoći, daj de da se orodimo :lol:
Mislim, od mene nikakva vajda, ne biste me ni videli ni osetili, otišla bih u brda :)))
 
E tako lepo tu sednem i mirišem cveće, na proleće ofkors <333
Je l se bavite nekim turizmom, imao bi goste da poželiš, klinac bi vas zabavljao, a žmu mi je vredan čovek, bio bi ti od pomoći, daj de da se orodimo :lol:
Mislim, od mene nikakva vajda, ne biste me ni videli ni osetili, otišla bih u brda :)))

Pa izvolte! 😊 Ko zna, imamo mi ovde Đevojčica, pa ako nekad put navede tog vašeg malog, gradskog šmekera, možda nađe nešto što mu se sviđa. ;)
Retko ko se ovde bavi seoskim turizmom. Tek baš u širem kraju ima ljudi koji se tu nešto kao bore ali slabo je i to. Više ni to nije tako lako pohvatati se sa pravilima, propisima i porezima u ovoj blesavoj državi.

Dok su deda i baba bili živi, kod nas je bio pravi seoski turizam, ali za dž. Deda imao 7 a baba 8 braće i sestara pa kad silna rodbina iz gradova nagrne, to je bilo kao u hotelu. Jadna baba je za života 10 šlepera mekika ispekla a deda, zna se, radža, pršuta i "ajde da ti deda pokaže kako se muzu krave" :lol:

E sad je već drugo vreme. Rodbina se još više raštrkala, mnogi i pomrli, nema se više ni krava, neke druge aktivnosti su aktuelne, ali ako ništa drugo, bar je mirno. :lol:
 

Back
Top