Podznak skorpije

Pa recimo ovako . Ja sam sterlac-skorpija!!! Oba znaka su jaka ali me vise vadi u pozitivnom smislu podznak.Skorpija je inace jedna znak koji je veoma jak i koji poseduje bioenergiju zajedno sa horoskopskim znakom strelac.Sve jedno ,moj odgovor na tvoje pitanje je ...SKORPIJA JE JEDAN ON NAJJACIH PODZNAKA :::BUDI SRECNA !!!
 
Ja sam vaga, skorpija, pa kazu da mi je haos u glavi, sto i jeste malo tacno. :?
A podznak , u stvari osobine koje taj znak ima kazu je nacin na koji te ljudi dozivljavaju. Kao skorpiju,
a i to sam citala negde de ona odredjuje i fizicke karakteristike, iako po primerima iz okoline cini mi se da je to samo do pola tacno.Eto ja toliko znam
 
Sa podzankom u skorpiji,zene bi trebalo da poseduju neverovatnu magnetsku privlacnost:))A inace podznak skorpije donosi veliku sposobnost regeneracije,pronicljivost,ostroumnost i tako jos neke osobine koje ostavljaju bas jak utisak na okolinu.
 
PoisonIvy:
wild_child:
PoisonIvy:
ja sam blizanac/skorpija i kad to pomenem standardna reakcija je: iiiijaaaaaoooooooo!!! :shock:

nije valjda ta kombinacija toliko ocajna? ili ipak jeste?

i ja sam blizanac/skorpija........ma ubitacni smo :D

e wild_child mi smo neke bliznakinje po horoskopu!!!
znak, podznak, slovenski, keltski - sve nam je bre isto!
:lol: 8) :lol:
sta si u kineskom?


Tigar:D
Ti?
 

Back
Top