Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

PODRZAVATE LI MOJU INICIJATIVU ZA ZABRANU ,,OTPORA,, ?

PODRZAVATE LI ZABRANU ,,OTPORA ,,

• PODRZAVAM TE LEPI BORO

• NE PODRZAVAM

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
37.943
Jedino pametno i novo što sam pročitala na ovoj temi je Blajbijev potpis.

Resto je koješta.

Boro, mnogo si se odrćio od kada se ne grebeš za repke, a kako si samo lepo plakao - dajte mi poen, please :lol:
SLOBODNO MI IH ODUZMITE ... IONAKO SAM USTVARI ONAKO IZ ,,EFEA ,, TRAZI REPKU SAMO OD JEDNE .. DAME ... :rumenko:

A SAD SE VRATIMO NA TEMU O AMERICKOJ PARAVOJNOJ I TERORISTICKOJ ORGANIZACIJI ,, OTPOR ,, - I NJENOM PODRIVACKOM DELOVANJU U SRBIJI I SVETU ..:cool:

budadudaiovajcetvrti

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.019
SLOBODNO MI IH ODUZMITE ... IONAKO SAM USTVARI ONAKO IZ ,,EFEA ,, TRAZI REPKU SAMO OD JEDNE .. DAME ... :rumenko:

A SAD SE VRATIMO NA TEMU O AMERICKOJ PARAVOJNOJ I TERORISTICKOJ ORGANIZACIJI ,, OTPOR ,, - I NJENOM PODRIVACKOM DELOVANJU U SRBIJI I SVETU ..:cool:
ne mogu. nemam ovlašćenje :ok:

ovaj otpor, za čiju zabranu se ti zalažeš, više ne postoji. ili grešim?

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.797
Извини Лепи Боро - АЛИ ЈА САМ ПРОТИВ ЗАБРАНЕ... из простог разлога што ако се стално нешто забрањује онда се укида основ људске слободе а то је СЛОБОДА ИЗБОРА... ја сам за то да се далеко озбиљније схвате и да далеко озбиљније раде све ОБРАЗОВНЕ УСТАНОВЕ, УСТАНОВЕ КУЛТУРЕ, СПОРТА... ЦРКВА... јер њихов озбиљан рад ФОРМИРА ПОЗИТИВНЕ ЛИЧНОСТИ КОЈЕ ОНДА ИМАЈУ СПОСОБНОСТ ДА НАПРАВЕ СЛОБОДАН ИЗБОР КОЈИ ЈЕ НА КОРИСТ И ПОЈЕДИНЦУ И ЗАЈЕДНИЦИ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.