PODRŽAVA TRAMPA, POLICIJI DOBRO POZNAT Ko je Bogdan koji je KAMIONOM ULETEO među demonstrante u Mineapolisu?

Па да, а и иначе је нормално и сасвим уобичајено да возачи цистерни дају гас до даске када виде протест...

Otkud on zna šta je. On je radio 5-6 dana bez prestanka. Ja znam ljude koji rade i nemaju vremena da saznaju šta se dešava. Oni misle da je ovo protest zbog korone. Ovaj Bogdan je iz radničke klase i on radi cijeli dan. Vjerovatno nije znao da će dobiti batina od Borcaca Za Prava Radnika. Na kraju je zakočio.
 
Otkud on zna šta je. On je radio 5-6 dana bez prestanka. Ja znam ljude koji rade i nemaju vremena da saznaju šta se dešava. Oni misle da je ovo protest zbog korone. Ovaj Bogdan je iz radničke klase i on radi cijeli dan. Vjerovatno nije znao da će dobiti batina od Borcaca Za Prava Radnika. Na kraju je zakočio.
А да, није био у току, он прати само спорт.
 
А да, није био у току, прати само спорт.

Ti očigledno nisi nikad vozio kamion i ne znaš koliko treba da se kamion sigurno zaustavi. Tu je i krivina i loš je pregled. Tu pješacima nije mjesto, zato je dao zvučni signal upozorenja. I svi su sklonili, osim par koji su upali i on je stao. Šta je tu pogrešno. Osim što je jako opasno kretati se kolovozom bez reflektujućeg prsluka.
 
Ti očigledno nisi nikad vozio kamion i ne znaš koliko treba da se kamion sigurno zaustavi. Tu je i krivina i loš je pregled. Tu pješacima nije mjesto, zato je dao zvučni signal upozorenja. I svi su sklonili, osim par koji su upali i on je stao. Šta je tu pogrešno. Osim što je jako opasno kretati se kolovozom bez reflektujućeg prsluka.
Aхахаха ма важи. А сада ме заобиђи Босанац.
 
Предомислио се у задњем моменту. Вероватно му је много варничило у глави, а и хтео да улети у масу - није имао план да згази једну особу.
Свака част на храбрости левичару који је легао пред камион и тиме изазвао "куршлус" у Богдановом мржњом помраченом уму!

Левичари су и овај што је возио камион, и овај шот је ко фол лего!
...
Неће вам успети ништа, јер само лажетет и обмањујете!
 

Back
Top