Quantcast

PODRŽAVA TRAMPA, POLICIJI DOBRO POZNAT Ko je Bogdan koji je KAMIONOM ULETEO među demonstrante u Mineapolisu?

LeoneMontana

Domaćin
Poruka
4.819
Па да, а и иначе је нормално и сасвим уобичајено да возачи цистерни дају гас до даске када виде протест...
Otkud on zna šta je. On je radio 5-6 dana bez prestanka. Ja znam ljude koji rade i nemaju vremena da saznaju šta se dešava. Oni misle da je ovo protest zbog korone. Ovaj Bogdan je iz radničke klase i on radi cijeli dan. Vjerovatno nije znao da će dobiti batina od Borcaca Za Prava Radnika. Na kraju je zakočio.

комшија

Legenda
Poruka
58.953
Otkud on zna šta je. On je radio 5-6 dana bez prestanka. Ja znam ljude koji rade i nemaju vremena da saznaju šta se dešava. Oni misle da je ovo protest zbog korone. Ovaj Bogdan je iz radničke klase i on radi cijeli dan. Vjerovatno nije znao da će dobiti batina od Borcaca Za Prava Radnika. Na kraju je zakočio.
А да, није био у току, он прати само спорт.

LeoneMontana

Domaćin
Poruka
4.819
А да, није био у току, прати само спорт.
Ti očigledno nisi nikad vozio kamion i ne znaš koliko treba da se kamion sigurno zaustavi. Tu je i krivina i loš je pregled. Tu pješacima nije mjesto, zato je dao zvučni signal upozorenja. I svi su sklonili, osim par koji su upali i on je stao. Šta je tu pogrešno. Osim što je jako opasno kretati se kolovozom bez reflektujućeg prsluka.

комшија

Legenda
Poruka
58.953
Ti očigledno nisi nikad vozio kamion i ne znaš koliko treba da se kamion sigurno zaustavi. Tu je i krivina i loš je pregled. Tu pješacima nije mjesto, zato je dao zvučni signal upozorenja. I svi su sklonili, osim par koji su upali i on je stao. Šta je tu pogrešno. Osim što je jako opasno kretati se kolovozom bez reflektujućeg prsluka.
Aхахаха ма важи. А сада ме заобиђи Босанац.

Poruka
3.363
Предомислио се у задњем моменту. Вероватно му је много варничило у глави, а и хтео да улети у масу - није имао план да згази једну особу.
Свака част на храбрости левичару који је легао пред камион и тиме изазвао "куршлус" у Богдановом мржњом помраченом уму!
Левичари су и овај што је возио камион, и овај шот је ко фол лего!
...
Неће вам успети ништа, јер само лажетет и обмањујете!

комшија

Legenda
Poruka
58.953

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.