Quantcast

Podrum pica, potrebne informacije

rocker23

Obećava
Poruka
54
Imam svoj lokal od 40kv u blizu centra i nesto razmisljam posto u mojoj blizini a i malo sire nema podruma pica, da otvorim jedan.Ali posto nemam pojma sta je sve potrebno za tako nesto, moze li neko da me malko uputi oko toga gde da se raspitam sta mi sve treba i koliko mi treba otprilike novca za pocetak? Svaka pomoc je dobrodosla. Hvala unapred.

antoanko

Iskusan
Poruka
5.662
Meni jedan takav podrum u komšiluku propao i zatvorio...kaže gazda da se promet u 2010-oj smanjio za dve trećine...on je razvozio i piće po lokalima,odvozio ljudima kući(svadbe,sahrane) ma činio je sve što se može učiniti i ništa....nakon deset godina rada ipak je zatvorio...razmisli dobro...

vikivizir

Početnik
Poruka
1
Ma okani se toga u ovoj krizi,bolje izdaj lokal i uzivaj.A i spremaju se neki novi zakoni po standardu EU.To ovako ide,ulozis svoj novac i punis budzet i ako im je malo inspekcije se sjate.Pazi ti imas kontrolu sanitarne,trzisne,poljoprivredne,turisticke i finansijske.Pa ti vidi koliki treba da bude dnevni pazar da bi od 10 posto marze platio troskove i rashod.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.