Podrska za dijetu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas je četvrtak, dan za merenje. Četiri nedelje je kako vežbam, i vodim računa šta jedem, sa povremenim izletima. :malav:
U minusu sam 4,7kg, 6cm u struku i 4cm u kukovima.
Imam slike i u donjem vešu, ali možda neko od vas ima slabo srce. :heart:
 

Prilozi

  • 1594897097480_copy_800x800.jpg
    1594897097480_copy_800x800.jpg
    78 KB · Pregleda: 63
ja nikad vise u zivotu nisam jela
ko sta radi, samo jedem i pijem vodu i piskim
durucak ovsene sa borovnicom i jogurtom
uzina smuti sa ananasom, spanacem i bananom
pridrzavamo se kolicina i cerki i meni je mnogo
meni bi taman prijala polovina svega sto je prepisala

sinoc za veceru sam napravila namaz od 2 skuvana jajeta, 50 gr sira i kasicice grckog jogurta da bude kremastije
ja sam samo polovinu namaza mogla da pojedem, premazala sam preko prepolovljene zelene paprike
cerka je drugu polovinu jela za veceru i dorucak, ona ima tonus hleb u kombinaciji
osecam se splasnutije i presito
 
Danas je četvrtak, dan za merenje. Četiri nedelje je kako vežbam, i vodim računa šta jedem, sa povremenim izletima. :malav:
U minusu sam 4,7kg, 6cm u struku i 4cm u kukovima.
Imam slike i u donjem vešu, ali možda neko od vas ima slabo srce. :heart:
Ponosna sam na tebe! A secam se da si pre mesec dana rekla,ne mogu ja da vezbam kod kuce
 
ja nikad vise u zivotu nisam jela
ko sta radi, samo jedem i pijem vodu i piskim
durucak ovsene sa borovnicom i jogurtom
uzina smuti sa ananasom, spanacem i bananom
pridrzavamo se kolicina i cerki i meni je mnogo
meni bi taman prijala polovina svega sto je prepisala

sinoc za veceru sam napravila namaz od 2 skuvana jajeta, 50 gr sira i kasicice grckog jogurta da bude kremastije
ja sam samo polovinu namaza mogla da pojedem, premazala sam preko prepolovljene zelene paprike
cerka je drugu polovinu jela za veceru i dorucak, ona ima tonus hleb u kombinaciji
osecam se splasnutije i presito
Go,go girl !
 
bravo smokvo
na tim mestima je specificno salo, onako slaninasto pa se to jako tesko skida i zateze..pogotovo kad se nanizu godine..tako reci -prihvati ga ako neces kod plasticara

dnas za dorucak imam pitu od prosa i blitve
podelicu recept sa vama jer se meni bas svidja ukus, struktura je palentasta
ovo je kolicina za dvoje za jedan obrok
300gr prosa
3 veze blitve i jedan praziluk, kockica putera, so
proso se sat vremena pre potopi u 3dl vode
onda se deo vode odvoji i proso izblenda stapnim mikserom
za to vreme iseckanu blitvu prodinstati na kockici putera sa prazilukom
sve izmesati i da vas ne buni sto je smesa retka
peci 20min na 200c
meni je sjajan dorucak
mislila sam da ce faliti neki sir i sl
ne fali nista, odlicna je!
 
Hvala,tesim se da za 55 godina izgledam super.sa druge strane uopste nisam disciplinovana.vezbam samo kad nije vrucina.znaci bilo koji izgovor je dobar izgovor:lol:
Nema šta da se tešiš, ti izgledaš super i za nekog ko ima deset godina manje od tebe. Nisi gojazna, nemaš stomak, nigde ti se ne useca i ne preliva. Mnoge mlađe žene bi mogle da ti zavide.
Ja razumem da ti voliš i želiš da izgledaš odlično, i svaka ti čast zbog toga. Ja da izgledam kao ti, ne bih vežbala ni kada je vrućina, ni kada nije. :lol:
 
Другарица је у трудноћи имала проблем са шећером. Стриктно се држала режима исхране који јој је лекар дао.
Nisam nista dobila sem preporuke, po ljekarovom nemam dijabetes zvanicno jer mi jedan parametar ne valja, a kao problem registruju kod drugog parametra. Gledala sam na netu kakve dijete za trudnice sa dijabetesom daju u frontu I malo je cudno jer daju hljeb I za dorucak I rucak, voce posle rucka.
Ja cu da gledam namirnice sa niskim glikemijskim indeksom, sto me vraca na dijetu od nutricionistkinje
 
Nema šta da se tešiš, ti izgledaš super i za nekog ko ima deset godina manje od tebe. Nisi gojazna, nemaš stomak, nigde ti se ne useca i ne preliva. Mnoge mlađe žene bi mogle da ti zavide.
Ja razumem da ti voliš i želiš da izgledaš odlično, i svaka ti čast zbog toga. Ja da izgledam kao ti, ne bih vežbala ni kada je vrućina, ni kada nije. :lol:
Nema nista u ovim godinama bez vezbanja :(
Jesam rekla da mrzim da vezbam?
Da mogu da plivam,def ne bih vezbala
Inace meni kofer za more i dalje pun,izvadila sam par stvari,kao sto mi vec mesec dana stoji zapakovana torba za bazen
Verovatno cu shvatiti u oktobru da od toga nema nista
 
Nisam nista dobila sem preporuke, po ljekarovom nemam dijabetes zvanicno jer mi jedan parametar ne valja, a kao problem registruju kod drugog parametra. Gledala sam na netu kakve dijete za trudnice sa dijabetesom daju u frontu I malo je cudno jer daju hljeb I za dorucak I rucak, voce posle rucka.
Ja cu da gledam namirnice sa niskim glikemijskim indeksom, sto me vraca na dijetu od nutricionistkinje

Pa neće ništa smetati bebiju da unos UH svedeš na neki minimum, oni su ionako savršeni mali paraziti, za sebe će uzeti sve najbolje, a tebi šta ostane <333
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top