Podrška ulasku u EU dostigla novi minimum

Da li ste za ulazak u EU ili ne?

  • Podržavam aktuelni režim i podržavam članstvo u EU

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    33

Schrodinger

Elita
Poruka
18.146
Svega 36 odsto građana Srbije ima poverenje u EU, a samo 35 procenata veruje da bi ulazak u EU bila dobra stvar, pokazuje najnovije istraživanje Eurobarometra. Razloge treba tražiti u tome da sve više građana Srbije EU vide kao aktera sa dvostrukim standardima, a pritom sumnjaju da će članstvo u EU doneti ekonomski prosperitet, ocenjuju analitičari za "Blic".
https://www.blic.rs/vesti/politika/...anje-porazno-mali-broj-srba-veruje-eu/b0ym197

Da vidimo raspoloženje na forumu...
 
Svega 36 odsto građana Srbije ima poverenje u EU, a samo 35 procenata veruje da bi ulazak u EU bila dobra stvar, pokazuje najnovije istraživanje Eurobarometra. Razloge treba tražiti u tome da sve više građana Srbije EU vide kao aktera sa dvostrukim standardima, a pritom sumnjaju da će članstvo u EU doneti ekonomski prosperitet, ocenjuju analitičari za "Blic".
https://www.blic.rs/vesti/politika/...anje-porazno-mali-broj-srba-veruje-eu/b0ym197

Da vidimo raspoloženje na forumu...
61KcBVl3gVL.jpg 394279739_217785377986393_1589974204548649381_n.jpg

FpEoNFdWYAMJaGt.jpg
 
Пази опцију за гласање подржавам режим СНС и СПС обе странке за чланство у ЕУ, али "сам против" али подржавам режим :bravo::hahaha:
A pazi tek ove druge podrzavam Zagorku Dolovac i Djokica i Natasu Kandic, i studente koji trce u Brisel na poklonjenje, ali sam protiv EU :bravo:
 
Razloge treba tražiti u tome da sve više građana Srbije EU vide kao aktera sa dvostrukim standardima

Razlog treba tražiti u korumpiranom režimu koji širi anti-EU propagandu jer bi im približavanje EU ugrozilo koruptivne projekte.

a pritom sumnjaju da će članstvo u EU doneti ekonomski prosperitet

Da, skroz tačno, njima neće doneti prosperitet jer oni prosperitet nalaze u koruptivnim projektima. Njima će EU doneti rešetke i bukagije.

EU će doneti prosperitet samo građanima.
 
Svega 36 odsto građana Srbije ima poverenje u EU, a samo 35 procenata veruje da bi ulazak u EU bila dobra stvar, pokazuje najnovije istraživanje Eurobarometra. Razloge treba tražiti u tome da sve više građana Srbije EU vide kao aktera sa dvostrukim standardima, a pritom sumnjaju da će članstvo u EU doneti ekonomski prosperitet, ocenjuju analitičari za "Blic".
https://www.blic.rs/vesti/politika/...anje-porazno-mali-broj-srba-veruje-eu/b0ym197

Da vidimo raspoloženje na forumu...
Jesi li upitao svog Vrhovnika - kome više svira q***u sa tom pričom: "eU nema alternativu"?
 
одговори на питање које сам ти поставио тј питао те? мани се демагогије
дакле је си ли за легитимизацију косовске државности, међусобним признањем и за легитимизацију НАТО агресије или ниси
Da.
 
одговори на питање које сам ти поставио тј питао те? мани се демагогије
дакле је си ли за легитимизацију косовске државности, међусобним признањем и за легитимизацију НАТО агресије или ниси
Pa Kosovo vec jeste posebna drzava. Imaju svoje dokumente, reg. tablice, svpoju policiju itd. itd. Sad sto se to, kobajagi javno ne priznaje ali nazalost Kosovo NIJE srpsko vise! Vec duze vreme ali od ovih stvari koje sam naveo definitivno Kosovo nije Srbija..Tuzno ali realno...
 

Back
Top