Quantcast

Podrska u zivotu

Neno

Iskusan
Moderator
Poruka
6.420
Pozdrav.Imate li osobu koja vam je podrska u zivotu?Neki oslonac.Ko vam daje snagu za dalje?Ili ste prepusteni sami sebi?
Di da nemam.. samo pustinjaci to nemaju. u jednom filmu jedan preživjeli brodolomnik našavši se na pustom ostrvu, napravio nešto kao krpenu lutku i nazvao ga Vilson.. tek da ne bude sam. s,njim je pričao, svadjao, ratovao, spavao, bacao ga u more pa ponovo vraćao. Živjeti bez oslonca, podrške , ramena za plakanje je teško zam8slivo.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.303
Di da nemam.. samo pustinjaci to nemaju. u jednom filmu jedan preživjeli brodolomnik našavši se na pustom ostrvu, napravio nešto kao krpenu lutku i nazvao ga Vilson.. tek da ne bude sam. s,njim je pričao, svadjao, ratovao, spavao, bacao ga u more pa ponovo vraćao. Živjeti bez oslonca, podrške , ramena za plakanje je teško zam8slivo.
Tako je!
Ko ga nema, trebao bi pronaći!

Enina

Veoma poznat
Poruka
10.158
Dobar savjet..lutku uzeti i ispovjedati se njoj.

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.858
Mislim da emotivna zavisonst od nekog drugog i nije baš dobra stvar.Svako bi trebao da nauči da bude zadovoljan sam sa sobom i kada je sam pre nego što uđe u nešto ozbiljno sa drugom osobom.Veza/brak ne bi trebala da bude iz potrebe da imaš nekog pored sebe da se ne osećaš usamljeno nego zato što želiš da baš ta osoba bude uz tebe.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.303
Mislim da emotivna zavisonst od nekog drugog i nije baš dobra stvar.Svako bi trebao da nauči da bude zadovoljan sam sa sobom i kada je sam pre nego što uđe u nešto ozbiljno sa drugom osobom.Veza/brak ne bi trebala da bude iz potrebe da imaš nekog pored sebe da se ne osećaš usamljeno nego zato što želiš da baš ta osoba bude uz tebe.
Ne radi se u temi o vrsti zavisnosti.Ne mora osoba koja ti je podrška u životu da bude bračni drug. Već neko u koga si stekao poverenje i ko je uvek bio uz tebe kada ti je zatrebala bilo kakva pomoć, savet...šta god.Mada,normalna je valjda stvar i da podršku očekuješ od partnera.

.Gogilli.

Poznat
Poruka
7.753
To sto ti navodis je prijatelj ali ne mora da znaci i da je podrska.
Pa zena ti nekada nije podrska. Jednostavno se ne slaze sa tvojom odlukom i nece te podrzati

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.