Podrška Predragu Konu

Poruka
63.400
Kaže - "pogodila ga mišljenja na društvenim mrežama"
Znate koliko mene zabole šta ko misli?
Ne na mreži nego i ovako kad znam da nešto ispravno radim a da se vodi "kampanja protiv mene"
Samo otvoriš novu e-mail adresu i opet si na Krsti.

Ne mogu shvatim čoveka koji se prodao WHO-u (SZO prim.S.M.) da ga "pogadja nečije mišljenje"?
Ima šta je bitnije od moralnih hipoteza - a to je ipak život.
Medjutim WHO (SZO) je licemerna PRIVATNA organizacija koja će grip da leči živom.
Napravi frku pa naplati.
Svako sa pola grama mozga mora da drži tu organizaciju na oprezu jer je leglo visokoobrazovanih hohštaplera koji se zaista razumeju ali im je PROFIT BITNIJI
Napravili svoj mali Raj na zemlji pa rade šta hoće i nad kime hoće

Sa druge strane religija...
Stoji da je u Rusiji bila jednom kuga ali da se niko nije zarazio što se pričesto
ali isto tako bila kuga u Engleskoj pa ljudi zarazili i sveštenike u crkvi zamalo da Engleza fizički ne bude ali oni su ionako protiv higijene istorijski.

Ne vidim da se vodi kampanja za smenjivanje struke ali se vodi kampanja protiv Vučića jer bi neki da budu na njegovom mestu zbog zaobilaženja zakona zarad imovne koristi

Od mene toliko za ovaj virus iz američke laboratorije koji se oteo kontroli a ne smeju da kažu
 
Poslednja izmena:
Sa druge strane religija...
Stoji da je u Rusiji bila jednom kuga ali da se niko nije zarazio što se pričesto
ali isto tako bila kuga u Engleskoj pa ljudi zarazili i sveštenike u crkvi zamalo da Engleza fizički ne bude.

Što znači da je Pirgavija Bogom omražena satrapija koja je samo zahvaljujući Božijoj pospanosti pretekla do sada.
 
Kaže - "pogodila ga mišljenja na društvenim mrežama"
Znate koliko mene zabole šta ko misli?
Ne na mreži nego i ovako kad znam da nešto ispravno radim a da se vodi "kampanja protiv mene"
Samo otvoriš novu e-mail adresu i opet si na Krsti.

Ne mogu shvatim čoveka koji se prodao WHO-u (SZO prim.S.M.) da ga "pogadja nečije mišljenje"?
Ima šta je bitnije od moralnih hipoteza - a to je ipak život.
Medjutim WHO (SZO) je licemerna PRIVATNA organizacija koja će grip da leči živom.
Napravi frku pa naplati.
Svako sa pola grama mozga mora da drži tu organizaciju na oprezu jer je leglo visokoobrazovanih hohštaplera koji se zaista razumeju ali im je PROFIT BITNIJI
Napravili svoj mali Raj na zemlji pa rade šta hoće i nad kime hoće

Sa druge strane religija...
Stoji da je u Rusiji bila jednom kuga ali da se niko nije zarazio što se pričesto
ali isto tako bila kuga u Engleskoj pa ljudi zarazili i sveštenike u crkvi zamalo da Engleza fizički ne bude ali oni su ionako protiv higijene istorijski.

Ne vidim da se vodi kampanja za smenjivanje struke ali se vodi kampanja protiv Vučića jer bi neki da budu na njegovom mestu zbog zaobilaženja zakona zarad imovne koristi

Od mene toliko za ovaj virus iz američke laboratorije koji se oteo kontroli a ne smeju da kažu
ako su crveni krst i polumesec mogli za vreme rata u jugoslaviji da sluze kao autoprevoznici ljudskih organa iz bosne onda o cemu treba pricati dalje.
crveni krst je uvek bila organizacija koja je pod plastom humanitarizma radila najprljavije rabote.
 
Što znači da je Pirgavija Bogom omražena satrapija koja je samo zahvaljujući Božijoj pospanosti pretekla do sada.
mjok... stoka se nije kupala...
ni usta nisu prali zato su oni n jihovi kolači sa jačom koncentracijom voćnog preliva zbog neutralizacije zadaha

Sloveni su drugo, to se nekad išlo na reke da se gledaju koju ćeš da ženiš pa nije bilo tolike frke
Udješ u vodu pa šta bude :D
 
ako su crveni krst i polumesec mogli za vreme rata u jugoslaviji da sluze kao autoprevoznici ljudskih organa iz bosne onda o cemu treba pricati dalje.
crveni krst je uvek bila organizacija koja je pod plastom humanitarizma radila najprljavije rabote.

da, "humana organizacija" koja nema oglase za posao ili teško prima nove?
A i Unicef, ispostava UN-a, "šalje pomoć deci čim NATO završi sa njihovim majkama i očevima" sa GMO proizvodima koje mi treba da finansiramo kupovinom čestitiki i ostalih cinizama
 
da, "humana organizacija" koja nema oglase za posao ili teško prima nove?
A i Unicef, ispostava UN-a, "šalje pomoć deci čim NATO završi sa njihovim majkama i očevima" sa GMO proizvodima koje mi treba da finansiramo kupovinom čestitiki i ostalih cinizama
jasta
moj drugar radio u pomenutima i sve mu granice bile otvorene kad smo bili u izolaciji i kada je pod rotacijam stizao na bilo koju... niko ga nije gledao do berlina gde je istovarao frizidere... bio placen preko 5000 maraka onda za jednu dnevnu turu da nista ne pita.
nemojmo se onda cuditi koroni i likovima koji profitiraju kao sto rece kojica na smrti jer su za zivot nesposobni da ista urede.
 
jasta
moj drugar radio u pomenutima i sve mu granice bile otvorene kad smo bili u izolaciji i kada je pod rotacijam stizao na bilo koju... niko ga nije gledao do berlina gde je istovarao frizidere... bio placen preko 5000 maraka onda za jednu dnevnu turu da nista ne pita.
nemojmo se onda cuditi koroni i likovima koji profitiraju kao sto rece kojica na smrti jer su za zivot nesposobni da ista urede.
Ebote de se vi svi to javljate? Kako mene niko nije angažovao? Ja bi prodao ovaj forum za 10 evra posebna pogodonost @Sojefec gratis
 
Kaže - "pogodila ga mišljenja na društvenim mrežama"
Znate koliko mene zabole šta ko misli?
Ne na mreži nego i ovako kad znam da nešto ispravno radim a da se vodi "kampanja protiv mene"
Samo otvoriš novu e-mail adresu i opet si na Krsti.

Ne mogu shvatim čoveka koji se prodao WHO-u (SZO prim.S.M.) da ga "pogadja nečije mišljenje"?
Ima šta je bitnije od moralnih hipoteza - a to je ipak život.
Medjutim WHO (SZO) je licemerna PRIVATNA organizacija koja će grip da leči živom.
Napravi frku pa naplati.
Svako sa pola grama mozga mora da drži tu organizaciju na oprezu jer je leglo visokoobrazovanih hohštaplera koji se zaista razumeju ali im je PROFIT BITNIJI
Napravili svoj mali Raj na zemlji pa rade šta hoće i nad kime hoće

Sa druge strane religija...
Stoji da je u Rusiji bila jednom kuga ali da se niko nije zarazio što se pričesto
ali isto tako bila kuga u Engleskoj pa ljudi zarazili i sveštenike u crkvi zamalo da Engleza fizički ne bude ali oni su ionako protiv higijene istorijski.

Ne vidim da se vodi kampanja za smenjivanje struke ali se vodi kampanja protiv Vučića jer bi neki da budu na njegovom mestu zbog zaobilaženja zakona zarad imovne koristi

Od mene toliko za ovaj virus iz američke laboratorije koji se oteo kontroli a ne smeju da kažu
SPC ili sinod pravoslavne crkve nije drustvena mreza nego politikantska organizacija losih vernika.
 
Kaže - "pogodila ga mišljenja na društvenim mrežama"
Znate koliko mene zabole šta ko misli?
Ne na mreži nego i ovako kad znam da nešto ispravno radim a da se vodi "kampanja protiv mene"
Samo otvoriš novu e-mail adresu i opet si na Krsti.

Ne mogu shvatim čoveka koji se prodao WHO-u (SZO prim.S.M.) da ga "pogadja nečije mišljenje"?
Ima šta je bitnije od moralnih hipoteza - a to je ipak život.
Medjutim WHO (SZO) je licemerna PRIVATNA organizacija koja će grip da leči živom.
Napravi frku pa naplati.
Svako sa pola grama mozga mora da drži tu organizaciju na oprezu jer je leglo visokoobrazovanih hohštaplera koji se zaista razumeju ali im je PROFIT BITNIJI
Napravili svoj mali Raj na zemlji pa rade šta hoće i nad kime hoće

Sa druge strane religija...
Stoji da je u Rusiji bila jednom kuga ali da se niko nije zarazio što se pričesto
ali isto tako bila kuga u Engleskoj pa ljudi zarazili i sveštenike u crkvi zamalo da Engleza fizički ne bude ali oni su ionako protiv higijene istorijski.

Ne vidim da se vodi kampanja za smenjivanje struke ali se vodi kampanja protiv Vučića jer bi neki da budu na njegovom mestu zbog zaobilaženja zakona zarad imovne koristi

Od mene toliko za ovaj virus iz američke laboratorije koji se oteo kontroli a ne smeju da kažu
Sisa matora.Malo mu je što mu je Vučić podigao čin i time će imati veću platu i penziju.Ali ne, on hoće da odma' bude bar general-major.Nadam se da će da se opet uvredi ako čita Krstaricu.
 
Какве су то игре? Какво је ти лудило два манијака? Овај даје оставку, овај други га моли да се врати, о дркон се враћа после два сата!?

А ботови раде, ли раде. То све треба похапсити.

Кон остаје на челу епидемиолошког тима што је добро јер не ваља мењати капитена у тиму док траје борба, ово није фудбал. Тим који добија се не мења само зато што је примио један гол а добија утакмицу . Подршка Пеђи Кону !

Dr Kon je dobar stručnjak uvren sam da će naći nego drugo rešenje oko ove pandemije.

Kon da se ne obazire na bezbezne optuzbe neosnovane

On je nas spasitelj,i bez njega nam spasa nema...

Bez Kona nam nema spasa!

Doktor Kon je izvrtan strucnjak i divan covek. Hvala mu sto je ostao u timu. Uz njega smo svi.

Kon je odličan stručnjak, trebalo bi da nastavi da radi.

Doktore Kon, ovo sto vi cinite za svoj narod i svoju drzavu je dragoceno. Drago mi je da ste se predomislili i da niste pali na fintu samozvanih mislecih ljudi , a u stvari dokonih praznoglavaca sa drustvenih mreza. Samo napred, do pobede !
 
Ne, zaista se ovo desava, citavu drzavu su zarobili i ljudi su u strahu da izadju iz kuce. Uopste nije naucna fantastika.
Govorim o americkoj laboratoriji,otrovanim vakcinama i zamisljenim neprijateljima srBskih...
Ljudi treba da se paze,to je daleko od fantastike.Ali seti se prve nedelje svog tog sr@nja,kafici puni,ljudi igraju basket,setalista,trzni centri...vri od ljudi.
A ovi avavovi pekinezeri se sprdaju sa zvanicno proglasenom pandemijom,skupljaju potpise i mitinguju po Srbiji,isti taj Kon je ubedjivao nedelju pre potvrdjenog u Srbiji da virus deca ne prenose,ne oboljevaju...
Kod nas je raspad celog sistema,pocevsi od vladaoca i njegovih dupeuvlakaca,pa do naroda kojeg zaboli uvo za sve,radi kako hoce i sta hoce.
 
E menadjeru.......slabo ti ide nocna smena...

Kad procenjujes necije misljenje i logiku, tada kao da pravis simulator....stavljas unutra mozak onog koga procenjujes, logiku njegovu i njegov model ponasanja...
Nista svoje ne ubacujes.....
Tako da ako ti autoritet i strucnost zavisi od javnog mnjenja, onda te tangira ako te javno mnjenje sumnjici....
Kao sto postoje pevaljke koje lepo pevaju samo ako to kaze top lista i facebook, tako postoje danas i takvi strucnjaci u medicini...

Ovo nije ruganje, stvarno su cuveniji jedni od drugih, i to ne prema stvarnom poznavanju struke nego vise prema ugadjanju pacijentu i drskosti da isprobaju i ono sto znaju da nije bas najbolje...
Prevedeno na vodoinstalatera....nije najbolji vodoinstalater onaj koji pristaje da odradi samo vrhunske poslove i onda musterija dobija i negativni odgovor za neki svoj zahtev, nego onaj koji ugadja musteriji pa u malo kupatilo umesto stepdown dizajna za slivanje (nije popularan u Srbiji , mi imamo popularnu krivinu, tj ugib pa da se voda sliva ka slivniku) on napravi pregradu u vidu visoke stare pune cigle, praveci od kupatila korito za stoku, ali postujuci zelju musterije..
Ruralac zadovoljan, resenje uzasno , enormno smanjenje prostora, opasnost od pada i preloma, nikako za starije osobe, pa upravo starije osobe imaju takve zahteve, kad popusti memorija, secaju se korita iz detinjstva...

Kon, Vucic, sve duguju medijima....Loncar, Zivkovic, Bubalo, Ljaljic, sve duguju krugovima udruzivanja, tako da od njih neces cuti potresenost javnim kritikama, ali ces videti itekako potresenost ako ih grupa , kriminalna ili zovi to kako hoces, ne podrzava ili im zamera nesto...ima da trce ko Vucic sa gajbicom ako se to desi ili naslute to....
Oni koji ne duguju nista nekim poznatim merdevinama uzleta, oni se na to i ne obaziru...
I onda su laka meta....
Pravi strucnjak, onaj ko zna da odradi stvari je uvek u Srbiji laka meta....nema podrsku jer je narod potkupljiv i cutljiv, a sam sa svojim vestinama je skoro pa sitan po pitanju odbrane...
Jos nisam cuo da se neko trza kad eliminisu stvarnog strucnjaka, jer ima ih jos...takvo je uopsteno misljenje..

Toga cak nema ni po firmama, niti dok ima zahteve niti kad vec pocinje proces odlazenja iz firme...jes, neko ce da se bori za svog strucnjaka...zabole ga dupe u Srbiji za to...Tek ako se dogura do kraja, tek onda krece ili ucena ili molitva...
 

Back
Top