МАЧАК
Buduća legenda
- Poruka
- 25.542
http://www.mondo.rs/s201425/Info/ex-YU/Podgoricani_nece_da_im_zaigra_Kolo.html
Podgoričani neće da im zaigra "Kolo"
Kulturno umetničkom društvu "Kolo" zatvorena su vrata ustanova u glavnom gradu Crne Gore iako je gostovanje ansambla, sa programom nastupa u svim mestima, oglašeno je na velikim blibordima u Podgorici.
Uprava Gimnazije u Podgorici nije prihvatila da Nacionalni ansambl Srbije "Kolo" održi koncert u toj školi, a podgorički list "Dan" objavio je danas da su za koncert "zatvorena vrata" i drugih ustanova u glavnom gradu Crne Gore.
"Sala u Gimnaziji nije predviđena za ovakve nastupe, niti ima uslova za to. Nikada u Gimnaziji nije održana bilo kakva muzička priredba, kao što je koncert tog ansambla", rečeno je agenciji Beta u Gimnaziji.
Beogradski anasambl "Kolo" ovih dana nalazi se na turneji po Crnoj Gori i nastupiće u Pljevljima, Beranama, Nikšiću, Plužinama, Baru, Herceg Novom i Andrijevici.
Organizator turneje ansambla "Kolo" je ogranak Matice Srpske u Crnoj Gori.
Gostovanje ansambla, sa programom nastupa u svim mestima, oglašeno je na velikim blibordima u Podgorici.
...........................
...........................
Фукаре...
А ми у Србији још увек слушамо ону њихову јуначку....
НА ЈЕДНУ НОГУ ЋОПАВА....А ЈЕДНО ОКО НЕМА....

Podgoričani neće da im zaigra "Kolo"
Kulturno umetničkom društvu "Kolo" zatvorena su vrata ustanova u glavnom gradu Crne Gore iako je gostovanje ansambla, sa programom nastupa u svim mestima, oglašeno je na velikim blibordima u Podgorici.
Uprava Gimnazije u Podgorici nije prihvatila da Nacionalni ansambl Srbije "Kolo" održi koncert u toj školi, a podgorički list "Dan" objavio je danas da su za koncert "zatvorena vrata" i drugih ustanova u glavnom gradu Crne Gore.
"Sala u Gimnaziji nije predviđena za ovakve nastupe, niti ima uslova za to. Nikada u Gimnaziji nije održana bilo kakva muzička priredba, kao što je koncert tog ansambla", rečeno je agenciji Beta u Gimnaziji.
Beogradski anasambl "Kolo" ovih dana nalazi se na turneji po Crnoj Gori i nastupiće u Pljevljima, Beranama, Nikšiću, Plužinama, Baru, Herceg Novom i Andrijevici.
Organizator turneje ansambla "Kolo" je ogranak Matice Srpske u Crnoj Gori.
Gostovanje ansambla, sa programom nastupa u svim mestima, oglašeno je na velikim blibordima u Podgorici.
...........................
...........................
Фукаре...
А ми у Србији још увек слушамо ону њихову јуначку....
НА ЈЕДНУ НОГУ ЋОПАВА....А ЈЕДНО ОКО НЕМА....


