Emilijan12
Početnik
- Poruka
- 37
Instalirao sam novu web kameru, HP 2100 Webcam.Jedna stvar sa njom me buni a to je sto su svi pokreti
usporeni! U pratecoj dokumentaciji pise izmedju ostalog: "•Up to 30 frames per second for smooth and natural body motion".Ima li to neke veze sa mojim problemom?Ako neko zna da me uputi kako ispravno podesim kameru.Zahvalan unapred za svaki savet.
usporeni! U pratecoj dokumentaciji pise izmedju ostalog: "•Up to 30 frames per second for smooth and natural body motion".Ima li to neke veze sa mojim problemom?Ako neko zna da me uputi kako ispravno podesim kameru.Zahvalan unapred za svaki savet.
..kod svog...