Podesavanje slova na tastaturi

Komplexas

Zainteresovan član
Poruka
136
Uh, vec sam jednom postavio ovu temu ali ne mogu da je nadjem, ko zna kako sam je nazvao :S


Zanima me kako da namestim ''Srpsku'' latinicu na tastaturi, tacnije latinicu sa ''Srpskim'' znakovima.. Navodnici su stavljeni zbog onih koji ce odma da kazu kako Srbija nema latinicu :D

U svakom slucaju znate sta mislim.. To mi treba sada.. Ako moze i koje promene nastaju da odma to izmarkerisem.
 

Back
Top