Komplexas
Zainteresovan član
- Poruka
- 136
Uh, vec sam jednom postavio ovu temu ali ne mogu da je nadjem, ko zna kako sam je nazvao :S
Zanima me kako da namestim ''Srpsku'' latinicu na tastaturi, tacnije latinicu sa ''Srpskim'' znakovima.. Navodnici su stavljeni zbog onih koji ce odma da kazu kako Srbija nema latinicu
U svakom slucaju znate sta mislim.. To mi treba sada.. Ako moze i koje promene nastaju da odma to izmarkerisem.
Zanima me kako da namestim ''Srpsku'' latinicu na tastaturi, tacnije latinicu sa ''Srpskim'' znakovima.. Navodnici su stavljeni zbog onih koji ce odma da kazu kako Srbija nema latinicu
U svakom slucaju znate sta mislim.. To mi treba sada.. Ako moze i koje promene nastaju da odma to izmarkerisem.