Подчињеност словенских народа, када Запад господари!

A ne, nisam to rekao. Verovatno ti je prvobitna namera bila daleko ambicioznija.

Ali onda je usledio dug spisak fejlova.
daj nam o bajkerima pusti nas svoje vidovitosti
ovde prosecni nema da omanu, KAKVI AMBICIoZNI?
kako mozes da fejlujes u usa? moras da imas kompleks vise vrednosti, upravo to, da budes preambiciozan
 
Poslednja izmena:
Sve što je dobro treba primeniti sa zapada i sa istoka.
Ali problem je što se prvo usvaja sve što ne valja , a dobre stvari ne prihvatamo.
Ljudi su isključivi, a svet se polarizuje.

Evo, i ovde na temi me je forumaš na osnovu nekoliko polušaljivih upisa okarakterisao kao glupavu osobu koja živi u imaginarnoj stvarnosti. Iako ne zna ništa o meni, ne zna šta sam sve možda videla i doživela, pa čak nije ni ozbiljno sa mnom ni o čemu porazgovarao.

To je veliki problem današnjice. Čim se nanjuši neki stav sa kojim se ne slažemo - odmah sledi etiketiranje, guranje u kutije, lepljenje raznih epiteta, naziva... Ako nisi sa mnom - protiv mene si. Mnogo je to loše...

Ne dopušta se više mogućnost da se usvaja nešto i sa Zapada i sa Istoka, jer su Zapad i Istok ljudi počeli da gledaju kao suprotstavljene strane, a sve što je "neprijateljevo" treba eliminisati i odbaciti. Kada je počeo rat u Ukrajini - ruski pisci i kompozitori su postali nepoželjni. Ako Kina napadne Tajvan, onda će se slično dogoditi i sa kineskim drevnim filozofima. I tako dalje i tako dalje dok ne ostane samo vrlo malo onoga što je poželjno i prihvatljivo.

Mislim da ljudi u svom prevelikom žaru da se opredele za "pravu stranu" ni ne shvataju koliko sve to može biti opasno...
 
Mislim da ljudi u svom prevelikom žaru da se opredele za "pravu stranu" ni ne shvataju koliko sve to može biti opasno...
moze biti strah, kompleks vise vrednosti da bi se sakrio onaj - nize...
u svakom slucaju svet je pun psihopata, ali je problem sto su oni na vlasti, sada je to jasno velikoj vecini
p.s. ima i dosta, sve vise, patoloskih lazova, paz' sad...
 
Poslednja izmena:
Nisam Hrvat nego Srbin, ali verujem da su i Hrvati daleko zadovoljniji nego što bi bili pod Rusima. Iz Rusije sad i Rusi beže, i to masovno. Hebote nikad toliko ruskih tablica nisam video na kolima. Ne smetaju mi, neke sam i upoznao, fini ljudi. Međutim, kad oni beže, šta tek mi ostali da mislimo.
cekaj, beze, a gde beze? mislim voze kolima i...? odjednom su u inostranstvu, gde, eu? i bas ti vidjas sva ta kola, radis na granici? pobegli, i, gde odsedaju, radis u motelu kraj granice, sta znam u poljskoj ako beze preko belorusije, ili finskoj?:dontunderstand: koji im je plan kada pobegnu, tih koje si upoznao?
 
Poslednja izmena:
moze biti strah, kompleks vise vrednosti da bi se sakrio onaj - nize...
u svakom slucaju svet je pun psihopata, ali je problem sto su oni na vlasti, sada je to jasno velikoj vecini
p.s. ima i dosta, sve vise, patoloskih lazova, paz' sad...
Mah, nije ni važno...

Ionako mi ovde samo ćaskamo bez-veze.

Niti smo profesionalni političari, niti će nas iko išta pitati kada se budu donosile odluke... Običan narod niko nigde ništa ne pita...
 
cekaj, beze, a gde beze? mislim voze kolima i...? odjednom su u inostranstvu, gde, eu? i bas ti vidjas sva ta kola, radis na granici? pobegli, i, gde odsedaju, radis u motelu kraj granice, sta znam u poljskoj ako beze preko belorusije, ili finskoj?:dontunderstand: koji im je plan kada pobegnu, tih koje si upoznao?
Ko se to nama pravi neobavešten?

https://forum.krstarica.com/threads...anove-u-novom-sadu-i-drugim-gradovima.948436/
https://forum.krstarica.com/threads/rusi-masovno-u-egzilu-u-beogradu.949812/
 
cekaj, tamo pise
Ajd' razumem Ukrajince, ali Rusa izgleda ima još i više.
i sada odjednom ruske tablice, a shvatili smo rusi iz ukrajine da dolaze da pobegnu od rata
ok, navedi nam par tih tablica, iz kojih gradova su, odakle su ti rusi koje si upoZnao

primećuje reporter nemačkog lista Frankfurter rundšau. Među njima je bio jedan čelista koji je po izbijanju rata izgubio posao u orkestru u Sankt Peterburgu.

„Otpušten sam jer sam pred kolegama izneo mišljenje o ratu“, rekao je on za nemački list. Majčina porodica kao i supruga potiču mu iz Ukrajine. „Zapravo smo već posle aneksije Krima hteli da emigriramo iz Rusije. Rat u Ukrajini bio je kap koja je prelila čašu.“

Kako piše Frankfurter rundšau,

???

jel to znaci da mi nemamo info iz prve ruke? ovaj celista sigirno nije dosao kolima, i odakle ti da je rus, ako kaze da je poreklom iz ukrajine, mozda mu je bandera familija?

ti kazes da si video masu tablica a nudis nam svapski list sa 1 primerom bez tablica?!

021 otkriva: Koliko je Rusa i Ukrajinaca registrovalo posao u Novom Sadu od izbijanja rata
to onda nisu izbeglice, nego zbog sankcija prave ljudi biznis, RATNI PROFITERI, a ti ih predstavljas kao zrtve koje trebamo da zalimo - TAJKUNE, OLIGARHE, koji nisu mogli ili smeli da pobegnu do londona i dalje, kao porosenko i ini
 
Poslednja izmena:
Западни фактор је супер.

Поред тога, природно је да бољи господаре горим. Кад гори господаре бољим то се зове комунизам.
gospodar i sluga? ti si wanna be englez zaostao u feudalizmu, kolonijalizmu, 19. vek - sada je 21.
reci da si se salio, jer u 20. veku imas samo naciste sa tom ideologijom

vladati trebaju najbolji generalno [putin's recommendation] je sasvim druga pesma od tvoje - vladati nad gorima [hitler's] - dve razlicite ideologije
 
Poslednja izmena:
gospodar i sluga? ti si wanna be englez zaostao u feudalizmu, kolonijalizmu, 19. vek - sada je 21.
reci da si se salio, jer u 20. veku imas samo naciste sa tom ideologijom

Можда ниси приметио наслов теме.

Свеједно имаш неко мишљење и рад си да га поделиш. То је симпатично.
 
Можда ниси приметио наслов теме.

Свеједно имаш неко мишљење и рад си да га поделиш. То је симпатично.
ti ako ne mozes da razlikujes dve ideologoje kako ces slugu i gospodara?
elita se izdvaja ne zato sto ima gorih, nego zato sto je ona najbolja, plemenitog roda, plave krvi, i vas anglo-saksonski nacizam, ranije kolonijalizam bi prosao, i bio sasvim prihvatljiv da svoj lazni elitizam niste gradili na nizim rasama, na navodno gorima od sebe koje ste trebili- jel dopire do svesti?
a ovo je tvoja nazi bljuvotina:
Поред тога, природно је да бољи господаре горим.
nema gorih, vi ste najgori

e sad uporedi sa:
prirodno je da najbolji gospodare nad svima, a ne nad gorima - najboljima ne trebate vi najgori da gospodare nad vama - to su teski vasi kompleksi sto projavljujete

nema boljih i gorih,
samo najboljih i ostalih

pravimo novu svetsku elitu, zna putin, ima preporuku koji ruski pisac da se cita, da bi shvatili i vi koji se pravite englezi
 
Poslednja izmena:
opet je tema slavenske zapala u corsokak

Али доћи ће дан када ће Руси ту крваву игру својих непријатеља врло добро разумети, и када ће се ослободити опасних експеримената на живом телу свога народа.

Овакви крвави експерименти доиста могу, за сада, да троше енергију Словена, али ти експерименти могу коначно да буду фатални за оне који су их проузрочили…

Други задатак, уништење Русије, извршити ће тако звана ‘Социјална Револуција’. На тај начин уништити ће се руска народна привреда, руска индустрија, руска култура, руски утицај на остале Словене, и коначно руска снага, пред којом су имали стваран респект сви народи света. Томе циљу служити ће Црвена Интернационала најзгодније.

Иза малих перипетија и озбиљног ризика за комунисте који су проузрочили саму руску револуцију, Совјети бити ће присиљени да пре склапају трговинске уговоре са енглеским и осталим капиталистима, а после ће руска земља постати опет предмет пљачке светског капитализма. Тада ће капитализам опет доћи на свој рачун. Руски ће народ тада бити без организоване економске одбране и пут капиталистичком империјализму бити ће опет широм отворен у велику и богату руску земљу.

На жалост, како видимо, бољшевици су до сада савршено срушили све шрто се је срушити дало, – они су тај поверени задатак извршили да боље нису могли: сада је Русија опустошена и гола, народ је гладан, – Русија требује помоћи, требује продукте светског капитализма, и Совјети то траже, и разуме се примају. Ту скоро у Женеви делегат Совјета тражио је помоћ капитализма, говорио је на дуго и широко о ‘коегзистенцији оба система’, што ће да буде од обостране користи, и капитала и пролетаријата!…” ( Види: Проф. Љубо Д. Јурковић, Комунисте и национално питање, Љубљана, 1928, стр. 26-28).

Међу многобројним српским и руским непријатељима у Првом св. рату истицао се и Владимир Илич Лењин, масон, сифилистичар, бундистички, фабијански и бољшевички лакеј, који се у најтежим моментима србског и руског народа у Првом светском рату сврстао на страну највећих наших непријатеља. Србија је остала усамљена без пријатеља и без руске подршке. Њега је др Милисав Спалајковић назвао највећим криминалцем двадесетог столећа и пљунуо му у лице на једном дипломатском пријему у Петрограду (Види: Кнез Гр. Трубецкој, Рускаја дипломатија 1914-1917 и војна на Балканах, Монреал, Канада, 1983, стр. 159).

Какво је било Лењиново „родољубље“ говори између осталих и маџарски историчар, проф. Еуген Гонда у својој књизи коју је објавио под насловом „Версајска конференција“ где дословно каже: „Лењин је у тајним преговорима са америчким послаником понудио 1919. године стварање некомунистичких држава, под окриљем савезника, Балтичку област, област Архангелска, западну Белорусију, пола Украјине, Крим, Кавказ, Урал и цео Сибир у замену да савезници признају комунистички режим и да помогну обнову после рата…“ – “In secret negotiations with an American emissary to the Kremlin, Lenin offered in 1919 to accept creation of Allied-sponsered non-Communist states in the Baltic region, the area of Archangel, western Byelorussia, half of the Ukraine, Crimea the Caucasus, the Ural mountains and the whole of Siberia, in exchange, the Allies’ were to recognize the Communist regime and help its postwar reconstruction…” (Види: Prof. Eugen Gonda, The Versailles Conference, New York, 1981).

https://www.pecat.co.rs/2020/07/ima-li-rusa-u-rusiji/
 
EU nas neće, pa tako o njima ne moramo previše ni razmišljati. :)
pa objasni ovim coravim i gluvim srbima da eu nece srbiju ni b-i-h zbog srpske rep., a hoce cg, alb, sev. mak i ukr. tur.
sa nama ce da ratuju kao i sa rusijom/belorusijom, a ne da ce nekoga od nas da prime u eu, to se 2.srbijanci samozavaravaju
daltonisti, ne vide da smo iste boje kao i rusija/belorusija
mapa odavde https://www.nationsonline.org/oneworld/europe_map.htm
1656806443669.png
 
Poslednja izmena:
Nisam Hrvat nego Srbin, ali verujem da su i Hrvati daleko zadovoljniji nego što bi bili pod Rusima. Iz Rusije sad i Rusi beže, i to masovno. Hebote nikad toliko ruskih tablica nisam video na kolima. Ne smetaju mi, neke sam i upoznao, fini ljudi. Međutim, kad oni beže, šta tek mi ostali da mislimo.

Ти си СРБИН ?

WOW! ко би рекао , тако то добро камуфлираш
 
на свакој теми која се отвори о слободи словенског народа , о ослобођењу од западног реметилачког фактора имамо с ботове , тролове који помињу Русију као неку диктатуру над словенима , Русија доноси слободу словенским народима , они их не окупира , нити то има за циљ .

Ту је да пробуди своју уплашену , заснулу словенску браћу , да устану , ако ништа нека ослободе сами себе, само да више не буду робови ..

Русија је прва словенска државе , после Југославије 1999 године, која је одбила послушност Западу , одбила да се покори Западу , да им дозволи да користе њене ресурсе, да експлоатишу њене људе и Русија ће да победи Запад ....а када он као такав нестане , када буде поражен , онда ће свима нама да дође сунце слободе ,,
 
Slovenski narodi su se uglavnom osećali potčinjenima pod Rusima. Zato su i pobegli od njih koji god su mogli.
То у новокомпонованој историји.

Нити Чеси , нити Пољаци , верујем ни ви Хрвати нисте задовољни својим положајем .Ко може бити задовољан подчињенсти пред западним факторима , реметилачким западним факторима .Људе узимају као робље , ресурсе државе пљачкају ..Ако човек рално погледа положај словенског народа у целини , али разумно и релано , онда може да схвати да је у рукама Западњака .

Дубоко верујем да ће доћи време када ће стварид а се промене и када ће Западном фактору бити оноемогућено даље господарење словенским народима .

А Запада се тога највише плаши , он дрхте пред тим
Треба само гуглати Вацлава Хавела са принцом Чарлсом да се види на шта то личи.
Како млада демократија брзо умире.
1656857017105.png
 
Malo ovoj slavenskoj da razmišlja:
Pogledajte prilog 1180876

Моја је жеља да словенски народи буду слободни од западног реметилачког фактора , да се прекине овај болесни однос Запада према словенским народима .

Ко још жели да буде подчињен , да понизно мора да испуњава захтеве Запада , да иде против свог народа да би њима удовољио , то више није прихватљиво

Западни јарам мора пасти
 
Naravno da jeste, samo sto nije smradikal ili SePSas ko ti.
Ја сам ти само мало дрмао кавезчић па си признао да обожаваш демографску пропаст Срба. Малтретирали те у школи јер си мулат ахаахаха
 
Ljudi su isključivi, a svet se polarizuje.

Evo, i ovde na temi me je forumaš na osnovu nekoliko polušaljivih upisa okarakterisao kao glupavu osobu koja živi u imaginarnoj stvarnosti. Iako ne zna ništa o meni, ne zna šta sam sve možda videla i doživela, pa čak nije ni ozbiljno sa mnom ni o čemu porazgovarao.

To je veliki problem današnjice. Čim se nanjuši neki stav sa kojim se ne slažemo - odmah sledi etiketiranje, guranje u kutije, lepljenje raznih epiteta, naziva... Ako nisi sa mnom - protiv mene si. Mnogo je to loše...

Ne dopušta se više mogućnost da se usvaja nešto i sa Zapada i sa Istoka, jer su Zapad i Istok ljudi počeli da gledaju kao suprotstavljene strane, a sve što je "neprijateljevo" treba eliminisati i odbaciti. Kada je počeo rat u Ukrajini - ruski pisci i kompozitori su postali nepoželjni. Ako Kina napadne Tajvan, onda će se slično dogoditi i sa kineskim drevnim filozofima. I tako dalje i tako dalje dok ne ostane samo vrlo malo onoga što je poželjno i prihvatljivo.

Mislim da ljudi u svom prevelikom žaru da se opredele za "pravu stranu" ni ne shvataju koliko sve to može biti opasno...
Ovakve citate cenim i volim.
..............................................
Ne brini se , dosad znam ovde samo jednu osobu koja je razumela kada se salim . To je malo drugačiji humor.
 
Poljaci su najviše protiv Rusa, a naš slučaj je drugačiji zahvaljujući tome što im je Tito onomad rekao istorijsko ''Ne'', pa nismo osetili na svojoj koži ''blagodeti'' njihovog zagrljaja.
A Ukrajince da ne pominjem, mrzeće ih narednih 500 godina i to s punim pravom. Trenutno žrtvuju živote samo da ne bi bili s njima. Ništa ti to ne govori? S obzirom s kim imam posla nisam ni očekivao.
ukrajince zrtvuje nato rezim.

svako mesto koje se oslobodi za 24 h postaje mesto mira i reda, za razliku od teritorije pod nato rezimom.

rusi i srbi dobro znaju sta je fasizam, znaju i poljaci i ukrajinci. polako, vreme ne radi za nato

vredjanje u pokusaju samo me je obradovalo, kao i uvek
 
на свакој теми која се отвори о слободи словенског народа
Za tebe je sloboda iskljucivo da dvoris nekog lokalnog zadriglog diktatora (slobudin, vuqler, jadnukovic, lukasenko, putljer...) i radis mu felac.... ovaj peres noge.

Ја сам ти само мало дрмао кавезчић па си признао да обожаваш демографску пропаст Срба.
I rusa i svih koji se protive 21. veku i vladajucem svetskom poretku zasnovanom na progresu, razumu i razvoju.
Takvi su dobri jedino da ih izjede ''demokratski mrak''.
 

Back
Top