Подчињеност словенских народа, када Запад господари!

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.892
ауторска тема

Последњих година имамо један феномен подчињености словенских народа Западном фактору .

Губитак јединства словенског народа бројним међусобним ратовима , који су изазвани од стране западног реметилачког фактора , довео је до једног подчињеног положаја словенских народа .Од нас , припадника словенког народа, се очекује да испуњавамо услове Западног дела света БЕЗ ПРИГОВОРА!

Запад је некако олако себи дао за право , а и ми словени сами себи , да он може са нама да командује , да од нас захтева , да нама манипулише , да нас уцењује било политички , било економско , да нам кроји границе ..једна све општа манипулација коју је Запад спроводи над словенским народима од краја хладног рата .

Изгубили смо јединство словенско и попали у ропство западних фактора.

Све док Русија , као светионик словенског народа , није устала и захтеве Запада одбила , одбила да им се покори и подчини .

Размишљам какав ће свет да буде након победе Русије над Западом ,која долази и све је извеснија , како ли ће се проментити наш положај, положај припадника словенског народа .

Да ли ћемо доживети да нам западни реметилачку фактор заувек сјаше са грбаче или још боље да када прођете као припадник словенског народа поред Западњака , они пред вама клекну на колена ...

Када словенски народи, пре свега Русија , преузму конторлу над Западом , реваншизма ће бити ?

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.892
Они који не подржавају Русију у овом рату ,који води са Западом у циљу слободе словенског народа , запараво подржавају сопствено ропство .

Подржати Русију значи подржати и сопствену слободу , ослободити се од окова Запада а слобода једино нема цену .

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.944
Zavisi kakvu slovbodu covek hoce...Ako hoce slobodu crva on ce i u nasem i u ruskom drustvu imati punu slobodu...Prosto ce uzivati, jer nikome nece smetati...Dobice i svoju jabuku...Ali ako covek ima odredjeni kvalitet ili potencijal on nece imati potrebnu slobodu koja pretpostavlja ravnopravnost...Njemu ce skratiti krila jel on smeta za razliku od crva... On ume i da razmislja... Takvi moraju da pronadju neku drugu sredinu ako zele da napreduju, a da ne smetaju...Oduvek su nasi veliki ljudi to znali i odlazili, a ovde se tek ponekad vracali da budu izogovarani i neshvaceni...

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.892
Slovenski narodi su se uglavnom osećali potčinjenima pod Rusima. Zato su i pobegli od njih koji god su mogli.

Видиш то говори језик западног реметлачког фактора из тебе .

Западњаци су успели , захваљујући људима попут тебе , да заваде словенске народе ,да окрену брата на брата , да би са њима манипулисали , да би њихове земље експлоатисали , да би им словенски народи служили а ови себе преставлили као господаре .

један је онај ко на то пристане , али верујем да ће томе ускоро доћи крај , да ће победа Русије да поништи ову господарску улогу Запада .

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
14.371
Zavisi kakvu slovbodu covek hoce...Ako hoce slobodu crva on ce i u nasem i u ruskom drustvu imati punu slobodu...Prosto ce uzivati, jer nikome nece smetati...Dobice i svoju jabuku...Ali ako covek ima odredjeni kvalitet ili potencijal on nece imati potrebnu slobodu koja pretpostavlja ravnopravnost...Njemu ce skratiti krila jel on smeta za razliku od crva... On ume i da razmislja... Takvi moraju da pronadju neku drugu sredinu ako zele da napreduju, a da ne smetaju...Oduvek su nasi veliki ljudi to znali i odlazili, a ovde se tek ponekad vracali da budu izogovarani i neshvaceni...
Kada rusofilski politički lideri govore o slobodi od zapadnog sveta, oni zapravo ne govore o slobodi običnog čoveka ili o slobodi naroda, već o svojoj ličnoj slobodi da u zemlji kojom vladaju rade šta god hoće, što bi im u stanju integrisanosti sa Zapadom bilo onemogućeno. Zato su im toliko puna usta slobode.

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.892
Pitaj Čehe, Poljake ...

Нити Чеси , нити Пољаци , верујем ни ви Хрвати нисте задовољни својим положајем .Ко може бити задовољан подчињенсти пред западним факторима , реметилачким западним факторима .Људе узимају као робље , ресурсе државе пљачкају ..Ако човек рално погледа положај словенског народа у целини , али разумно и релано , онда може да схвати да је у рукама Западњака .

Дубоко верујем да ће доћи време када ће стварид а се промене и када ће Западном фактору бити оноемогућено даље господарење словенским народима .

А Запада се тога највише плаши , он дрхте пред тим

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.466
Дубоко верујем да ће доћи време када ће стварид а се промене и када ће Западном фактору бити оноемогућено даље господарење словенским народима .
malo si se preracunala - ako se neko bude oslobadjao zapada, sloveni ce poslednji [vidis u eu da su najludji]
to sto su rusi sada skresali zapadu, to su neki druge nacionalne manjine koje su prevagnule, a oni, rusi, kao i mi, zinulo im dupe za zapadom, vidis da ne mogu ni pisljive sankcije svabama da zavedu 100% na gas

u svakom slucaju ostatak sveta nije bas toliko lud da ce da sankcionise moskvu jer je to cef zapadnjaka, naprotiv, BRIKS I EAEU jaci nego ikad

Aglaea

Aktivan član
Poruka
1.787
Slovenske zemlje su vojna krajina, štit Zapada prema Rusiji, koje bi Zapad bez problema žrtvovao u nekim budućim sukobima - kao bojno polje, topovsko meso, novi Istočni front... Nije lako biti između dve sile. Na svu sreću, mi smo neutralni i geografski daleko i - ako budemo pametni - neki potencijalni rat nas može, po prvi put u istoriji, zaobići...

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.466
To i nisu Sloveni jer su katolici/protestanti, ne vole cara gospodara, vole kapitalizam i pisu latinicom. :mrgreen:
kako ne vole - katolicima je papa gospodar, a protestantima nije, oni ne vole, i zato se ja lako sporazumevam sa amerima, a sa zapadnim slovenima tesko, ali tu zadiremo u istoriju i krimokatolicki prozelitizam, kako, zasto, kada

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
176.480
Нити Чеси , нити Пољаци , верујем ни ви Хрвати нисте задовољни својим положајем .
Nisam Hrvat nego Srbin, ali verujem da su i Hrvati daleko zadovoljniji nego što bi bili pod Rusima. Iz Rusije sad i Rusi beže, i to masovno. Hebote nikad toliko ruskih tablica nisam video na kolima. Ne smetaju mi, neke sam i upoznao, fini ljudi. Međutim, kad oni beže, šta tek mi ostali da mislimo.

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
176.480
ne seri.

pisem za nas slucaj.

poljaci ce nisu usrecili sa natoom. ima jos da se igra.

cesi su davno pod nemackom cizmom. ako ti je to ideal ...mislim stvarno
Poljaci su najviše protiv Rusa, a naš slučaj je drugačiji zahvaljujući tome što im je Tito onomad rekao istorijsko ''Ne'', pa nismo osetili na svojoj koži ''blagodeti'' njihovog zagrljaja.
A Ukrajince da ne pominjem, mrzeće ih narednih 500 godina i to s punim pravom. Trenutno žrtvuju živote samo da ne bi bili s njima. Ništa ti to ne govori? S obzirom s kim imam posla nisam ni očekivao.

Poruka
15.259
Размишљам какав ће свет да буде након победе Русије над Западом ,која долази и све је извеснија , како ли ће се проментити наш положај, положај припадника словенског народа.
Deset puta gore bi bilo.
Slaveni bi oglodali svijet do kosti, kao Siptari Kosovo, kao SDP-njare Hrvatsku, a DS Srbiju.

Fring

Aktivan član
Poruka
1.806
Poljaci su najviše protiv Rusa, a naš slučaj je drugačiji zahvaljujući tome što im je Tito onomad rekao istorijsko ''Ne'', pa nismo osetili na svojoj koži ''blagodeti'' njihovog zagrljaja.
A Ukrajince da ne pominjem, mrzeće ih narednih 500 godina i to s punim pravom. Trenutno žrtvuju živote samo da ne bi bili s njima. Ništa ti to ne govori? S obzirom s kim imam posla nisam ni očekivao.
Satanisti su dobili hladni rat lukavstvom i propagandom ..Ljudi su im poletjeli sami u kandze ,namamljeni su , jer im se ucinilo da ce im biti bolje nego u komunizmu a sad se iz tih kandzi tesko iscupati

Poslednja izmena:

Aglaea

Aktivan član
Poruka
1.787
Ljude zanima novac, a ne ideali. Ljudi samo žele da žive dobro, sigurno i bezbrižno.

Hrvatska nam je odličan primer toga kako neka država može ostvariti sve svoje ideale - dobiti nezavisnost, etnički čistu državu, za svagda se otarasiti Srba, za ogroman novac rasprodati tokom Jugoslavije stečene nekretnine na moru, imati snažnu katoličku crkvu, biti član EU i NATO, ali jedno izostaje, a to je dovoljno visok standard, tj. onoliko visok standard koliki narod Hrvatske smatra da zaslužuje i - ljudi odlaze. Odlaze tamo gde će imati više novca - moći da kupe veći televizor, bolji model auta, da plate luksuznije letovanje... Pitanje je koliko bi i ljudi u Hrvatskoj bili spremni da ratuju da im Tuđman nije obećao da će bez Beograda biti "Švajcarska s morem", pa kad se to nije ostvarilo - više ne valjaju ni zemlja ni narod.

Novac sve pobeđuje. Ideali ništa ne vrede, ako nema luksuznog života. To je ljudska realnost danas (a možda i oduvek). :)

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.466
Satanisti su dobili hladni rat lukavstvom i propagandom ..Ljudi su im poletjeli sami u kandze ,namamljeni su , jer im se ucinilo da ce im biti bolje nego u komunizmu a sad se iz tih kandzi tesko iscupati

pa cekaj: jel istok sada njima nudi komunizam? ja ne mislim tako
komunizam je porazan u hladnom ratu, pa i briks i eaeu ne nude komunizam, naprotiv, zapad sada postaje komunistickli kao severna koreja, nudeci jednoumlje, zabranjujuci svako kontra misljenje ili stav, uspostavljajuci uravnilovku itd

Aglaea

Aktivan član
Poruka
1.787
pa cekaj: jel istok sada njima nudi komunizam? ja ne mislim tako
komunizam je porazan u hladnom ratu, pa i briks i eaeu ne nude komunizam, naprotiv, zapad sada postaje komunistickli kao severna koreja, nudeci jednoumlje, zabranjujuci svako kontra misljenje ili stav, uspostavljajuci uravnilovku itd
Ne nude komunizam, ali ne nude ni tako veliki standard "sad i odmah" kao što nudi Zapad pojedincima koji tamo odu da žive i rade. Može se danas svuda dobro i solidno živeti, bez obzira na zemlju. Upoznala sam naše ljude koji su otišli da rade u Rusiju ili Kinu, imaju dobre poslove i žive bolje nego ovde. Upoznala sam ljude iz raznih zemalja koji žive sasvim solidno u svojim državama, uključujući i neke koje smatramo siromašnim i nerazvijenim. Ali je u mnogoljudnim zemljama takođe i veliko siromaštvo. Kako je samo Kina izgledala dok se nije otvorila! Više decenija kasnije - napredak je ogroman, ali ipak i dalje se suočava sa mnogim problemima koje treba usput rešiti i na kojima se radi, a to ne može tako brzo.

Prosečan evropski čovek želi dobar život "sad i odmah", on nema ni vremena ni volje ni interesovanja za radne akcije izgradnje zemlje za buduće generacije. Društvo u kome je individualizam vrhunska vrednost se bazira upravo na tome - da MENI bude dobro i to - što brže i što lakše.

Vrlo sam znatiželjna da vidim kako će ideja "smrzavajmo se i gladujmo da bismo pomogli narodu Ukrajine u borbi protiv Rusije" proći kod prosečnog zapadnog čoveka. Očekivati od nekoga naviklog na dobar život da se žrtvuje za ideale mi je prilično neverovatno. Prodali su im ideju da cenzurom i kontrolom slobodnog govora zapravo štite njihovu slobodu, ali baš me zanima kako će im prodati ideju da žrtvovanjem lagodnog života zapravo čuvaju svoj lagodni život... :D

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.466
Vrlo sam znatiželjna da vidim kako će ideja "smrzavajmo se i gladujmo da bismo pomogli narodu Ukrajine u borbi protiv Rusije" proći kod prosečnog zapadnog čoveka. Očekivati od nekoga naviklog na dobar život da se žrtvuje za ideale mi je prilično neverovatno.
zapad stampa pare i tako reketira prosecnog svog stanovnika, dok juznu zemljinu poluloptu drzi na, figurativno ''aparatima za prezivljavanje'', no, rusija sada zahteva rublje, kaze da devize zapad zadrzi za sebe [sebi samo da pumpa inflatorni balon]

Russia Now Demands Rubles For Grain As World's Largest Wheat Exporter

Expands list of commodities that must be paid in rubles: grain, sunflower oil & extracted meal.
to sto kazes ''smrzavajmo se i gladujmo'', to se diktira odavde
a zapravo je ukrajina samo izgovor za trilione ubacene u sistem, a gde su otisli? e, to je vec poslovna tajna, ko sada sa novim kamatama ubire kajmak, jer dok su kamate bile oko nule, kajmaka nije bilo, tek se sada napravio:

The Fed Is Quietly Handing Out $250 Million To A Handful Of Happy Recipients Every Single Day

teaser image
Nobody really paid attention to the interest paid by the Fed on excess reserves and on the reverse repo facility when rates were zero. But what about now? The answer will shock you.

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.466
Ne nude komunizam, ali ne nude ni tako veliki standard "sad i odmah" kao što nudi Zapad pojedincima koji tamo odu da žive i rade.
to je poslednjih pola sata americkog sna koji sam ja uhvatio da odsanjam, ili kanadjani, a kako vreme ide, jasno je da sledi budjenje, minuti su figurativno u pitanju;
ti sada da se uselis nemas sansu da kupis kucu, auto[mobile -1,2,3], i sve redom. napravis buljuk dece, drzis kucne ljubimce, uplacujes i njima zdravstveno itd, vec mozes samo da prezivljavas, ako si prosecna osoba... oni koji su dosli samo 10-ak godina pre mene, e oni su ga odsanjali posteno

novi se ne pojavljuju, retko, nemaju znanje, ni volju, a firma nudi penzionisanima da se vrate kada god pozele - a ko ce da potrosi milione koje su zaradili? tako ti stoje stvari u good old usa, umre covek i ostavi milione deci.

Poslednja izmena:

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.466
Ne postoji slovenski sveta.
ЈОК
ДА ПОГУРАМО МАЛО ТЕМУ СЛОВЕНСКЕ, А_МИСЛИМ

Slavenska'Е​

Moskva kao Treći Rim: prilog istoriji ruskog mesijanizma (II deo)

https://www.academia.edu › Moskva...

· Translate this page

Jer, ako je carstvo („Tre- ći Rim“) zalog opstanka pravoslavne vere, ... narode u jedinstvenu i moćnu sveslovensku federaciju“ pod ruskim vođ stvom.

Istorija Bosansko-Ercegovačke bune u svezi sa srpsko- i ...

https://books.google.com › books

· Translate this page
Vasa Pelagić · 1879 · ‎Bosnia and Herzegovina
... за свесловенско уједињење , за велико словенско царство ,
ИМА ЈОШ, АКО ТРЕБА
ЕВО, ДА ЗАЛОЖИМО

ПРОРОЧАНСТВА СВ.СЕРАФИМА САРОВСКОГ

https://hristina-teodora-toma.blogspot.com › ...

· Translate this page

Jan 15, 2018 — “Доћи ће цар, који ће мене прославити, после чега ће бити велика смутња у ... је и непобедиво Сверуско царство, свесловенско Гога и Магога, ...
ПА У АРМАГЕДОН СВИ, ЛОМАЧА ЧЕКА! ОЛТАР, ВЕЛИКО ЖРТВОПРИНОШЕЊЕ

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.