Počinje "svetska revolucija": Građani ustaju

buniće se zapad protiv maske a neće traži preraspodelu kapitala
pa, komunisticku revoluciju smo vec imali, ko je trazio preraspodelu kapitala, umalo nije bankrotirao - uostalom neka rusija i kina i ostale ex komunisticke zemlje stampaju svoje dolare, pa da vidimo? slovenci imase tolar bese

zasto zapad da se buni, bar mi ameri, kada se dolar stampa koliko nam treba? ili evro?
 
neozbiljan si, ne pokusavas ni da shvatis da nije pitanje kapitala, nego moci:
  1. hladni rat i broj nuklearnih bojevih glava rusije i amerike
  2. hladni spric vakcina koju kinezi sada hoce da nametnu kao novi instrument vladanja svetom, podilazeci zapadnoj nauci
odatle ova pobuna naroda svuda.
prozreli smo ih, pa smo preuvelicali sve, da bi dobili kontraefekat! zato i ja spamujem sa zarobljavanjem, brnjicima itd.
 
neozbiljan si, ne pokusavas ni da shvatis da nije pitanje kapitala, nego moci:
  1. hladni rat i broj nuklearnih bojevih glava rusije i amerike
  2. i hladni spric vakcina koju kinezi sada hoce da nametnu kao novi instrument vladanja svetom
Bohemian Club je izdejstvovao eksperiment pojednostavljenja radnog procesa i kontrole novca. Jedino nisu računali na ljudski faktor u komunizmu. Golom dupetu treba sve.

Margaret Tačer i Ronald Regan su stopirali privatizaciju zbog śtete sa menadžmentom i njihovim gladnim guzicama izmedju radne snage i vlasnika.
 
ti si opterecen starim ekonomskim sistemom i njegovim devijacijama u permanentnom ratu, a ne mozes da shvatis da sledi novi zdravstveni sistem kontrole sveta

vojno-ekonomski sistem je imao radnu snagu i topovsko meso, a zdravstvenom oni ne trebaju, dajes samo debelo meso za vakcinu, i sedis kuci, ne radis nista, POKORI SE, robe!
 
ti si opterecen starim ekonomskim sistemom i njegovim devijacijama u permanentnom ratu, a ne mozes da shvatis da sledi novi zdravstveni sistem kontrole sveta

vojno-ekonomski sistem je imao radnu snagu i topovsko meso, a zdravstvenom oni ne trebaju, dajes samo debelo meso za vakcinu, i sedis kuci, ne radis nista, POKORI SE, robe!
Svet se menjao od svog nastanka.
Verujem da je i medju pećinarima bilo onih koji su verovali da će izlazak iz pećina zarad otplaćivanja stanova banci doneti probleme naivnima.
I ko danas živi u pećini?

Opusti se i uživaj, tvoj život je prekratak da bi doživeo planirano.
Mi moramo da napustimo ovu planetu kad tad a sa pijačnim vaćaranjem na kantaru ili menadžerskim po džepu zaposlenih to dočekati nećemo.

A uvek postoji verovatnoća da nešto tresne o planetu i napravi teško njesra a mi se natrontali nuklearnim visokorizičnim instalacijama. Veruj da na tu mogućnost ni Svetski Milijarderi ne računaju odnosno žele da veruju da ne može da se desi.

Ako si ikad bio u svemiru onda znaš da to uopśte nije Crveni Krst
 
1603250360880.gif


...joooj sto ste moderni... :lol:
 
ti si opterecen starim ekonomskim sistemom i njegovim devijacijama u permanentnom ratu, a ne mozes da shvatis da sledi novi zdravstveni sistem kontrole sveta

vojno-ekonomski sistem je imao radnu snagu i topovsko meso, a zdravstvenom oni ne trebaju, dajes samo debelo meso za vakcinu, i sedis kuci, ne radis nista, POKORI SE, robe!

Nastaje tamo gde je narod , može se reći i par vekova , uljuljkivan pričama o izuzetnosti i Deda Mrazu te ostalim mitskim bićima

Kako objasniti nekom iz države blagostanja da i nije baš toliko pametan i da oni "kozohebi" više ne daju svoje bogastvo za proizvod maestra Gutenberga

Zato ga treba držati na uzici , baš kao što i sada ovim "pobunama" se šalje poruka gazdama da ako ne daju još koju godinicu blagostanja ondak će da bude tarapana

Jer ako on juriša na "svoj parlament" jurišaće i na tuđi .

Naše je da se ne svrstavamo uz njih i da posmatramo. Šta nas briga što se Čeh ili Švabo buni. Nije se bunio kada su nas mlatili ovde , a mlatili su nas da bi oni tamo l izigravali pamet.
 
"Moje telo - moj izbor, NE obaveznim maskama"
Slažem se sa ovim ,ali ako na tome insistiraš, šta je sa mojim telom i telom svih ostalih? Nenošenjem maski ugrožavaš ostale, a to je glavni problem, ne to što ti neće da oboliš, ili što ćeš da umreš, već što si prenosilac zaraze. Imaš planinu, šumu, pustinju... izvoli pa tamo budi slobodan, ali u gradu gde ima puno ostalih, poštuj zakon, ili ako nećeš zakon, budi bar toilko moralan da poštuješ druge.

Ti bi stavio i prljave gaće na glavu da ti narede lažovi i kriminalci kojima je mesto u Zabeli (Drkon i Sisićka).

I ko kaže da ne nošenjem maske ugrožavaš druge?

Šugave maske ne štite ni od čega što i piše na kutiji u koju su upakovane.

Maska služi jedino da vladari vide koliko je stoka glupa i do koje mere je spremna da toleriše TEROR.
 
Ti bi stavio i prljave gaće na glavu da ti narede lažovi i kriminalci kojima je mesto u Zabeli (Drkon i Sisićka).

I ko kaže da ne nošenjem maske ugrožavaš druge?

Šugave maske ne štite ni od čega što i piše na kutiji u koju su upakovane.

Maska služi jedino da vladari vide koliko je stoka glupa i do koje mere je spremna da toleriše TEROR.
Za razliku od takvih poput tebe, koji pišu o nekome a da ga ne znaju, već bi da svoje frustracije nekako leče lažima, meni niko ništa ne naređuje.
Za početak, informiši se šta znači "maska" i kavih sve ima. Kad to savladaš, idemo dalje.
 
Da nosim masku na ulici, u parku ... neću, a policijski sat da poštujem ne pada mi na kraj pameti.
Ako proglase policijski sat ja izlazim baš tada kad počinje.
Očekujem da opozicioni lideri (sada nemaju imunitet) prvi izadju u slučaju pokušaja težih mera represije :rtfm:

Go for it! Brže ćeš da crkneš od korone što od srca želim svim glupim ljudima kao što si ti i tebi sličnima!
 

Back
Top