Quantcast

Počinje "svetska revolucija": Građani ustaju

TONOLAN

Elita
Poruka
19.311
Da budem iskrena : hebe mi se što se zapadnoeuropljani bune ... neka ih zatvaraju još više i neka se još više mlate

Što se nas tiče ovde - pa trebali bi u miru da "izguramo" ovo ludilo, i da gledamo iz stanova kako se "ukućani" mlate kada love nestaje

Tako su i oni 90-tih navijali

Ne dozvoliti da nas uvuku u svoje ludilo sukoba .
Cenim tvoj stav :ok:
Nadam se da će u vladi i kriznom štabu preovladati razum i da policijske satove i maskiranje na otvorenom prostoru neće uvoditi.
Ako poslušaju SZO i farmaceutske belosvetske hohštaplere, onda znači da trebaju biti sklonjeni.

Poruka
15.027
Njihova monarhija je debelo ogrezla u prostituciji, pedofiliji ...
Ne znam za njihovu ali je naša podelila desetine miliona vrednu opremu bolnicama u Srbiji u vidu ličnih donacija.

FONDACIJA PRINCEZE KATARINE DONIRALA ELEKTRIČNE KREVETE U VREDNOSTI VEĆOJ OD 47,000 EVRA BOLNICI ZA PSIHIJATRIJSKE BOLESTI U VRŠCU
on 21. 09. 2020.
Nj.K.V. Princeza Katarina je prethodnih meseci donirala preko potrebne električne krevete, dušeke i medicinsku opremu u vrednosti većoj od 500,000 evra.
Fondacija Princeze Katarine nedavno je donirala 40 dušeka Specijalnoj bolnici za psihijatrijske bolesti „Dr Slavoljub Bakalović“ u Vršcu. Potom je Fondacija Princeze Katarine nastavila da pomaže bolnici za psihijatrijske bolesti u Vršcu donacijom 10 „Stryker“ električnih kreveta sa dušecima i transformatorima.
Vrednost ove donacije iznosi preko 47,000 evra, a donacija je realizovana uz podršku „Project C.U.R.E.“ iz Denvera u Koloradu i Lajflajn Njujork humanitarne organizacije, čiji je pokrovitelj Nj.K.V. Princeza Katarina.
„Veoma sam srećna zato što ova donacija ide Specijalnoj bolnici za psihijatrijske bolesti „Dr Slavoljub Bakalović“ u Vršcu, imajući u vidu njihov veliki kapacitet od preko 900 kreveta. Moj suprug i ja se veoma zahvaljujemo dr Daglasu Džeksonu, predsedniku „Project C.U.R.E“, koji već dugi niz godina pomaže mojoj Fondaciji u Srbiji. Veoma je važno, posebno u ovom trenutku, kada uzmemo u obzir kroz šta prolaze naši herojski lekari, medicinske sestre i medicinsko osoblje zbog korona virusa, da im omogućimo da dobiju ono što im treba, kako bi bili u mogućnosti da nastave da pomažu ljudima“, rekla je Nj.K.V. Princeza Katarina.

Seksi Gospodin

Iskusan
Poruka
5.900
Ми у Србији смо још пролетос посејали семе из рода шерпи, па мало плевили и наводњавали њиву почетком јула пред скупштином,
а ево на јесен док ничу плодови широм Европе, наша њива зараста у коров.

Таман кад ухватимо залет да будемо први у нечему, неко нас повуче назад

Počinje "svetska revolucija": Građani ustaju

Evropa pooštrava mere zbog pandemije koronavirusa. Uvode se policijski časovi, naređuje nošenje maske. Broj zaraženih i umrlih raste.
Pogledajte prilog 783803
S druge strane, postoje i oni kojima se restriktivne mere koje vlasti uvode zbog sprečavanja širenja koronavirusa ne dopadaju. Oni izlaze na ulice, demonstriraju i sukobljavaju se s policijom jer ne žele novu turu zatvaranja svega.

Svet su prošle nedelje obišle slike iz Praga. Češka policija upotrebila je suzavac i vodene topove kako bi rasterala više stotina demonstranata koji su napali policajce i gađali ih flašama, kamenicama i drugim predmetima. U tim sukobima povređeno je najmanje 20 osoba.

Na protestu je bilo više hiljada ljudi, uključujući fudbalske i hokejaške navijače koji su protestovali protiv mera među kojima su i zabrana sportskih takmičenja i zatvaranje barova i restorana.

Takođe je zabranjeno okupljanje više od šest osoba, ali je dozvoljeno okupljanje do 500 ljudi, ako su razdvojeni u grupe od po 20 i ako nose zaštitne maske. Mnogi demonstranti nisu imali maske.

Protiv vladinih mera ustali su i Crnogorci. Kako piše Sputnjik, cetinjski ugostitelji bloikirali su u ponedeljak krujžni tok prema Podgorici i Budvi, u znak protesta zbog naredbe Nacionalnog koordinacionog tela (NKT) kojom su zatvoreni ugostiteljski objekti u tom gradu.

Kako su predstavnici ugostitelja kazali, ukoliko NKT ne preispita svoju odluku, blokade će uslediti svake večeri od 19 do 21 sat.

Upozorili su i da će zatvaranjem lokala oko 2.000 ljudi ostati bez posla.

U jeku policijskog časa koji je od nedelje na snazi u Parizu zbog novih mera protiv pandemije korona virusa, organizovan je neprijavljeni protest protiv novih ograničenja.

U Pariskom regionu, kao i u još osam francuskih regiona, uvedena je nova mera policijskog časa, koja će svakog dana u naredne četiri nedelje trajati od 21 sat do 6 sati ujutru.

Učesnici protesta su bacali kante za smeće na ulicu, a policija je posle tridesetak minuta uspela da primora okupljene da se raziđu, navode francuski mediji.

Pobuna protiv korona mera izbila je i u Velikoj Britaniji.

Borci protiv karantina kretali su se Oksford stritom, jednom od najprometnijih svetskih trgovačkih ulica. Demonstranti smatraju da su ograničenja nametnuta zbog kovida 19 nepotrebna i da predstavljaju kršenje njihovih ljudskih prava. Neki se protive nošenju maski i vakcinacije.

Neki od demonstranata nosili su transparente na kojima piše: "Moje telo - moj izbor, NE obaveznim maskama".

Britanske vlasti zatvorile su pabove i barove u oblastima na severu Engleske, dok ograničeno okupljanja u Londonu i drugim delovima zemlje.
Pośto ste lupanjem u prazne šerpe zaključili da su prazne a ni ispred skupštine nisu delili ni žuti sok zbog dehidracije učesnika otrčali ste pre svih po onih 100€.
Jeste da nisu Vučićevi ali isto tako sa kojim pravom ste arčili državni budžet za privatne režije gradjana sa Dafinom i Jezdom? Da su uzeli od onog na kom će pukne oni ne bi kukali niti bi dali u budžet. A svesno su išli da neće pukne piramidalna śtednja " baš na meni". Pokušali večito nezadovoljni gradjani da im ponovo iz budžeta namire švajcarske kredite za male pare al nije prošlo.
Lośe da bude samo drugima a meni samo jackpot.
Logike mufljuza.

Britanske pijandure imaju ceo dan vremena da kupe alkohol pa da loču po Pekam flatovima posle 23h. Jedino što je trošak kad povraćaš po svom flatu umesto po pabu i po navlakama taksiste koji te vozi nazad.

Poslednja izmena:

Seksi Gospodin

Iskusan
Poruka
5.900
Pazi kad su i oni blazirani Cesi podigli respektabilne demonstracije, znaci da je bas prekardasilo.
Kako da ne monseieur, kako da ne...

Sa Monetarnom Krizom Svetski milijarderi zaradili ukrupnjavanjem trćiśta 7 biliona
A sa Covid19 otrovom postavili NEW WORLD RECORD od 10.7B jer su mu nanu naninu sa malim magazama tako da je narod kupovao samo u glavnim distributerskim lancima milijardera.

I sad gde neće blazirani Česi za male pare uleću blajhani Srbi pa da im zahvalimo što ekstremna desnica još uvek ne reaguje po rušiteljima standarda.

Do juče smo im se rugali na blanko sad ko mufljuzi trčimo...

Poslednja izmena:

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.946
"Moje telo - moj izbor, NE obaveznim maskama"
Slažem se sa ovim ,ali ako na tome insistiraš, šta je sa mojim telom i telom svih ostalih? Nenošenjem maski ugrožavaš ostale, a to je glavni problem, ne to što ti neće da oboliš, ili što ćeš da umreš, već što si prenosilac zaraze. Imaš planinu, šumu, pustinju... izvoli pa tamo budi slobodan, ali u gradu gde ima puno ostalih, poštuj zakon, ili ako nećeš zakon, budi bar toilko moralan da poštuješ druge.
zanimljivo jeste da je obavezno za gradjane dok se setaju parkom, dok onamo njih 50+ u konferenciskoj sali a glavni akter nikad ne nosi masku :per:

neka pruzi primer stalnim nosenjem maski pa cemo i mi :cool:

bas kao

Domaćin
Poruka
3.793
Kapitalizam je super sistem.
Svetski Milijarderi neće imati ništa protiv da radna snaga izadje malo na ulice da se proluftira.
Oni su svoje završili a vi radite šta hoćete.
BRUKA PRODJE - PARE OSTAJU!
A ko ce da se pelcuje, jel znas koje pare su ulozene u vakcine? COVECE, VAKCINE SU IZMISLJENE DA BI SE SA NJIMA KONTROLISAO SVET, VAKCINE, A NE BATINA, ORUZJE, PARE ILI STA GOD DRUGO.
  • EKONOMIJA, PRETNJA EKONOMSKIM SANKCIJAMA, CARINSKI RAT, ILI UNIJA NASUPROT ONIMA VAN UNIJE
  • RAT, PRETNJA DA CE DA RAZORE ZEMLJU I ISTREBE TE

SVE TE FORE SU VEC ISPUCANE, VAKCINE SU DELOTVORNIJE OD SVAKOG RATA ILI UCENE, KO NECE BOCU IMA DA GA NEMA, OVO GLUPIRANJE SA MASKAMA I ZAKLJUCAVANJEM JE SAMO PRIPREMA ZA ONO STO SLEDI. PUKO KONDICIONNIRANJE.

ZABA JE SKUVANA TAMAN DO POLA.

Poslednja izmena:

Seksi Gospodin

Iskusan
Poruka
5.900
A ko ce da se pelcuje, jel znas koje pare su ulozene u vakcine? COVECE, VAKCINE SU IZMISLJENE DA BI SE SA NJIMA KONTROLISAO SVET, VAKCINE, A NE BATINA, ORUZJE, PARE ILI STA GOD DRUGO.
  • EKONOMIJA, PRETNJA EKONOMSKIM SANKCIJAMA, CARINSKI RAT, ILI UNIJA NASUPROT ONIMA VAN UNIJE
  • RAT, PRETNJA DA CE DA RAZORE ZEMLJU I ISTREBE TE

SVE TE FORE SU VEC ISPUCANE, VAKCINE SU DELOTVORNIJE OD SVAKOG RATA ILI UCENE, KO NECE BOCU IMA DA GA NEMA, OVO GLUPIRANJE SA MASKAMA I ZAKLJUCAVANJEM JE SAMO PRIPREMA ZA ONO STO SLEDI. PUKO KONDICIONNIRANJE.

ZABA JE SKUVANA TAMAN DO POLA.
Ne majstore, bankarske kartice i mobilni telefoni kontrolišu svet.
Žig zveri ili jmbg

bas kao

Domaćin
Poruka
3.793
Nego mi nije jasno zašto moraju da truju i ubijaju narod da bi oni ukrpunili kapital?
Ne majstore, bankarske kartice i mobilni telefoni kontrolišu svet.
Žig zveri ili jmbg
Vrh piramide, vrh moci i hoce da one, kartice i mobilni, sa zigom, kontrolisu TVOJ svet, a ne njhov; oni za to imaju sekretarice, ili generalne sekretare, kao u UN.
Ukrupnjavanje kapitala koje ti vidis je tek POSLEDICA SABIRANJA MOCI NA VRHU PIRAMIDE.
Naśtampanim dolarima tek treba da se opravda vrednost.
Ukrupnjavanje moci, a ne kapitala, kao posledicu daje prelivanje tih dolara koji su vrednost samo robovima, a ubrzo ni za njih nece biti vrednost zbog inflacije.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.