pocetak

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.732
E ovaj znate ja se zalazem za kamenovanje tih koji se nesto zvaljave na javnim mjestima, al ono ako je prvi put okej je i moze se istolerisat...e sada me zanima fenomen koji se upravo desava poslije tog prvog poljupca, zasto se onako ljudi glupavo ponasaju poslije, sve im nesto neprijatno, cute, ustogljeni su...nakon toga pocinju neku glupu pricu?

e sada nemojte me pitati kako znam kad je prvi poljubac izmedju neko dvoje. znam!

e pa brate, ako ce ti biti neprijatno trebo si je odvesti kuci i poljubiti prvi put i odmah tucati odmah poslije toga, da ubijete tu neprijatnost, domino efekt 'vo 'no ...
 
E ovaj znate ja se zalazem za kamenovanje tih koji se nesto zvaljave na javnim mjestima, al ono ako je prvi put okej je i moze se istolerisat...e sada me zanima fenomen koji se upravo desava poslije tog prvog poljupca, zasto se onako ljudi glupavo ponasaju poslije, sve im nesto neprijatno, cute, ustogljeni su...nakon toga pocinju neku glupu pricu?

e sada nemojte me pitati kako znam kad je prvi poljubac izmedju neko dvoje. znam!

e pa brate, ako ce ti biti neprijatno trebo si je odvesti kuci i poljubiti prvi put i odmah tucati odmah poslije toga, da ubijete tu neprijatnost, domino efekt 'vo 'no ...

prvo se izljube pa im posle kao neprijatno :D sve to treba motkom, sramota
 
Prvi put sam bio toliko ukocen i smotan da je devojka poljubila mene.

Svaki sledeci put nisam imao problema kod prvog poljupca. Jednostvno, vrebam tu priliku i stvaram taj vajb.

Glupa prica posle toga je verovatno posledica poplave emocija. Otvorio se novi svet, presli ste neku nevidljivu granicu i sada je dodir dozvoljen.
 
Prvi put sam bio toliko ukocen i smotan da je devojka poljubila mene.

Svaki sledeci put nisam imao problema kod prvog poljupca. Jednostvno, vrebam tu priliku i stvaram taj vajb.

"Glupa prica" posle toga je verovatno posledica poplave emocija. Otvorio se novi svet, presli ste neku nevidljivu granicu i sada je dodir dozvoljen.

jeste, jeste, slazem se Zeme samo brisi te navodnike :D
 
Dobro, "kralju". :lol:

Zeme!

im-watching-you.jpg
 
E ovaj znate ja se zalazem za kamenovanje tih koji se nesto zvaljave na javnim mjestima, al ono ako je prvi put okej je i moze se istolerisat...e sada me zanima fenomen koji se upravo desava poslije tog prvog poljupca, zasto se onako ljudi glupavo ponasaju poslije, sve im nesto neprijatno, cute, ustogljeni su...nakon toga pocinju neku glupu pricu?

e sada nemojte me pitati kako znam kad je prvi poljubac izmedju neko dvoje. znam!

e pa brate, ako ce ti biti neprijatno trebo si je odvesti kuci i poljubiti prvi put i odmah tucati odmah poslije toga, da ubijete tu neprijatnost, domino efekt 'vo 'no ...

A znaš koliko mene nervira kad riba neće ništa na javnom mestu, mislim šta, treba da je vodim kući da se ljubimo? :confused: Znači to me tako iznervira da je to jezivo :lol:
 
E sinoc sam smuvao jednu iz Spanije na Cam ..tela me je josss .. :zper: sam bio premoren :aha:

i tako na javni chat se ljubimo i lizem je ona me pali fali moju kitu i ttrazi je pred svima bezobrazno :rumenko:
 
E sinoc sam smuvao jednu iz Spanije na Cam ..tela me je josss .. :zper: sam bio premoren :aha:

i tako na javni chat se ljubimo i lizem je ona me pali fali moju kitu i ttrazi je pred svima bezobrazno :rumenko:

e i ja sam jednu iz Brazila...msim nisam je smuvao zato sto se tamo vraca...na zimu je, ako se ne varam, bila na razmjeni studenata ili nesto slicno, pa smo se upoznali, nesto pricali koliko sam ja mogao da pratim engleski, razmjenili mejlove te mi se javila.... sada dosla malo na odmor svidjelo joj se ovdje, te smo se gotivili uz mnogo dobru muziku, treba nije nesto, al plese nenormalno dobro, nalozila me mnogo...samo mi krivo sto ne imadoh monitora da ga isprskam kao ti :((((((((((((((((((((((((((((((((

i tuccao sam juce jednu kuguarku, oces da ti pricam kako je to u rilu...
 
Dobro u kafiće slabo i zalazim, tu vaistinu nije ugođaj ljubiti se.. Sem ako je neki mračan, mi u separeu a nikog u blizini, puste neku laganu muziku :zaljubljena:

pa da o tome i pricam...meni je bezveze kada izadjem na kaficu...i tu se nesto dvoje...mislim ne znam zasto al to mi je totalno retardirano, cak i kad sam bio klinac...izbjegavao sam to...okej je to sto si naveo...i okej mi je recimo u klubu iako je to javno mjesto i svi te gledaju, al ono j b g to je druga prica...tu sam i izasao da se nemoralisem :D
 
e i ja sam jednu iz Brazila...msim nisam je smuvao zato sto se tamo vraca...na zimu je, ako se ne varam, bila na razmjeni studenata ili nesto slicno, pa smo se upoznali, nesto pricali koliko sam ja mogao da pratim engleski, razmjenili mejlove te mi se javila.... sada dosla malo na odmor svidjelo joj se ovdje, te smo se gotivili uz mnogo dobru muziku, treba nije nesto, al plese nenormalno dobro, nalozila me mnogo...samo mi krivo sto ne imadoh monitora da ga isprskam kao ti :((((((((((((((((((((((((((((((((

i tuccao sam juce jednu kuguarku, oces da ti pricam kako je to u rilu...

Dream on :kafa:

Aj pricaj ..al ne dok si bio pod vutrom ..nego strejt :malav:

WoW u RL si ebo :vatromet: pa kako si uspeo ?? to niko nije u zivotu probao :rotf:
 

Back
Top