Počeo sneg u Beogradu!!

Kako vidim sneg ja se setim naseg vrednog g.Platina..

... a ja se setim da sam prehladjen :histericna:

Bio sam prehladjen septembar na oktobar... a sada sam vec 10 dana u nizu. Zamalo da ozdravim... i eto ga opet. Prvi put sam mogao da priustim luksuz da ne idem nigde, ovaj put ne mogu. Dok prodjem kroz prevoz, na mene se naFata 300 trilijardi bakcila i karakondzula.
 
Ma da, licno on pravio :aha2: Hiljade zaposlenih u gradskim preduzecima statiraju, a on sve postize, kao deda Mraz :ok:

ajde ne zaebavaj mojne mi glumis francusku sobaricu
ja sam se ugradila u gradjevinski materijal jeli? pa umesto posebnog peska koji ima ulogu lepka ja nabavim znj djubre i to stavim kao podlogu pa se posle 6 meseci sve rasklimalo i pocele da beze kocke
ja ne pricam napamet, ja znam pricu coveka koji je radio na tim stvarima, drugo i da mi niko nije reko gledala kako ih rade, moja baba bi videla da je los materijal kupljen
drugo idi to kazi ljudima koji su lomili noge kod narodnog pozorista....tek su se ovo leto setili da skinu to djubre i vrate asfalt ...mozda nisi primetio :aha:
jel sad treba da navijam da i u mojoj ulici neko polomi nogu pa da se seti neka dzukela iz opstine da skine to i vrati asfalt
nemoj mi ko mali jovica zivota ti naljutices me
 
los je i on naravno, al barem vidis dombu, rupu

ovo bre podmuklo po tri jedna do druge rasklimane pa kad stanes i slatko te okupa do kolena voda sto je bila ispod, pa milina, obozavam kad moram da se vratim kuci na presvlacenje :neutral:
a tek moj zglob sto se prekjuce odusevio kad mi je jedna, po sistemu klaclaice, izbacila nogu u stranu i iskrivila tako jako skocni zglob da sam zakukala na sred ulice
 
Tek na asvaltu je muvacina. Stave los kvalitet, pa na 2-3 godine krpe do besvesti :aha2:
Za ploce je barem ocigledno ako su lose postavljene... ili ako je neka cevka ispod pukla pa oslabila podlogu.

To ti ja pričam odaaaavno. A sva JKP (pa i beograd put) su (bila) pod čizmom tvoje paklene pomorandže.
Pare se uzimaju kao da se radi po propisu, a barem 15 godina unazad, nijedna ulica nije urađena po propisu, tj na njoj nema ZAVRŠNOG SLOJA. Pa ti vidi koliko se para nalapalo. Ovo po čemu kola taljigaju je srednji sloj. Preko njega treba da se nanese sloj koji bi popunio rupice tako da sprečava krunjenje. Takođe kad se ulica asfaltira, oljušteni sloj treba da se ukloni, kao i ono što ostaje posle asfaltiranja jer takođe odma pri samom asfaltiranju te grudvice se razbacuju unaokolo i oštećuju asfalt. Nisi gledao radove na prilaznicama iz pravca čukarice. Rade jednu traku, višak asfalta se razbacuje na drugu traku po njoj voze i drobe, onda zatvore tu traku i sve ono leti na onu tek odrađenu. Riba ribi grize rep.
Ne kažem da je samo tvoj gos'n Đi nego svi 15 god. unazad.
 
To ti ja pričam odaaaavno. A sva JKP (pa i beograd put) su (bila) pod čizmom tvoje paklene pomorandže.
Pare se uzimaju kao da se radi po propisu, a barem 15 godina unazad, nijedna ulica nije urađena po propisu, tj na njoj nema ZAVRŠNOG SLOJA. Pa ti vidi koliko se para nalapalo. Ovo po čemu kola taljigaju je srednji sloj. Preko njega treba da se nanese sloj koji bi popunio rupice tako da sprečava krunjenje. Takođe kad se ulica asfaltira, oljušteni sloj treba da se ukloni, kao i ono što ostaje posle asfaltiranja jer takođe odma pri samom asfaltiranju te grudvice se razbacuju unaokolo i oštećuju asfalt. Nisi gledao radove na prilaznicama iz pravca čukarice. Rade jednu traku, višak asfalta se razbacuje na drugu traku po njoj voze i drobe, onda zatvore tu traku i sve ono leti na onu tek odrađenu. Riba ribi grize rep.
Ne kažem da je samo tvoj gos'n Đi nego svi 15 god. unazad.

A koji po redu je taj "zavrsni sloj" ?

Koliko znam, postavi se beton, pa osnovni sloj i gazeci sloj (dva sloja asvalta ukupno). Ako je taj "zavrsni" jednako sa gazeci, onda ok. Ako nije, objasni. To vec dugo stoji nerazjasnjeno.

I verovatno ces da tvrdis da su ulice pre 2000. bile bolje :think:

A za to, da je Djilas nesto ukrao... jesu ga smenili? Jesu. Gde su prijave? Nema ih. Pljuvanje je posluzilo samo radi skidanja i umetanja sopstvene pozadine u fotelju.
Znas kad ce da budu izbori? Za 4 meseca, valjda... pa onda jos mesec dana da dogovore koaliciju (ko god da bude)... Imacemo normalnu vlast u Beogradu ne pre maja 2014. godine.
Ali znas sta ja ocekujem? Da ce sve morati da se plati. Jel ministarka na energetiku rekla da struja mora da se plati? Rekla je, naravno. Uskoro ce da kazu da gas mora da se plati. Pa ce da kazu da i prevoz mora da se plati (sa ili bez busplusa, on nece pojeftiniti). Na kraju ce da za neprijatelje naroda i drzave proglase one koji ne placaju porez i racune.
A ja cu samo da se smeskam.

I pocecu da cistim sneg, samo da prvo ozdravim od ovog gnjaveza od prehlade.
 
Poslednja izmena:

Back
Top