Počelo sudjenje u slučaju Džoni Depa protiv Amber Herd

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.189
Izbor porote iz Virdžinije u tužbi Džonija Depa za klevetu vrednu 50 miliona dolara protiv Amber Herd pokrenuta je danas popodne nakon prilično žustre selekcije.

Jedanaest članova izabrano je za suđenje, koje će trajati šest nedelja. Sedam članova će na kraju odlučivati, a četiri člana su nasumično odabrana da budu zamenici na kraju svedočenja i završnih reči.

Nakon što je prvi put optužena za klevetu Depa u martu 2019. nakon što je Vashington Post krajem 2018. objavio članak o nasilju u porodici, Herd je u leto 2020. tužila svog bivšeg muža za 100 miliona dolara nakon što je izgubila u nekoliko pokušaja da se prvobitni slučaj odbaci.

Postupak u Virdžiniji za danas je okončan, ali će se suđenje odvijati od ponedeljka do četvrtka i biće prekinuto petkom. Takođe će biti pauza od 9. do 12. maja jer sudija Askarate prisustvuje prethodno zakazanoj sudskoj konferenciji.

depp-lawsuit-heard.jpg
 
Prijatelj iz detinjstva Džonija Depa postao je zvezda serije trećeg dana suđenja za klevetu protiv njegove bivše žene Amber Herd.

Isak Baruh je pozvan kao svedok da svedoči tokom suđenja vrednog 69 miliona dolara, u kojem Dep tuži Herd zbog mišljenja koje je napisala u The Vashington Postu u kojem je detaljno opisala svoje muke sa seksualnim i porodičnim zlostavljanjem.

Baruh, koji godinama poznaje zvezdu Pirata sa Kariba, opisao je svoje vreme kada je živeo u istoj zgradi sa bivšim više od tri godine.

Rekao je da nikada nije video Herd sa crvenim mrljama, modricama ili posekotinama na licu, dodajući da je imala „odličan ten“ i da nikada nije bila našminkana.
 
Taj ludjak opsjednut ciganlukom sigurno nije svoj, ali negdje sam procitao da mu se ta njegova zena iz obijesti posrala u bracni krevet.
Dvoje ludjaka koji su nekom kosmickom zabunom rodjeni kao bijelci, umjesto kao neki tamnoputi, indijski ciganluk u Benaresu.
Oslobodi, ne zavedi.
Jadan sudac koji tu parnicu bude sudio, da sam na njegovom mjestu oboje bi ih pausalno osudio na pet godina ludjacke kosulje u gumenoj celiji, tek toliko da imam vremena smisliti adekvatnu kaznu za oboje.
 

Back
Top