Počelo je: Zaustavlja se skoro cela Nemačka, svi strahuju; "Ovo je opasno"

onog trenutka kad je napravljena eu sa novom valutom, moje prvo pitanje samom sebi je bilo sta su uradili sa starim valutama. kad sam saznao da su svi zadrzali i pohranili ogromne kolocine maraka franaka lira i cega sve ne na sigurno , jasno je bilo kakav je to zajednica gde niko nikom nije verovao jer svi znaju sta je nemacka radila u dva svetska rata.

onog dana kada nemacka kaze da istupa iz eu i da se vraca na marku tog dana pocinje operacija rastakanja eu jer nijedan drzavica nece moci da se odbrani sam posto su sve manje vise ekonomski razhebane bas od nemackog uticaja. aoni ce pokusati da izvuku dupe misleci da ce se spasiti kao dva puta pre toga sa ideologijom uber nacije.

tri puta se iste stvari ne desavaju...osim zlocina nad drugim narodima koji jedmni te isti rade jer im je to usadjeno u dnk nacije.

Nije evro problem, čak je to najmanje loša stvar, imala je dosta pozitivnih efekata, ima i dalje.

Briselska administracija jeste problem ali sve bi se to peglalo još dugo da neko nije odlučio da izmakne "klocne" nemačkoj privredi i industrijskim sektorima ostalih zemalja EU koji su još uvek bili vitalni i konkurentni na svetskom tržištu.

Autoindustrija je simbol pucanja u sopstveno koleno, samo lud čovek može da uradi to što je Evropa uradila sa svojom najjačom industrijom, LUD POREMEĆNI SAMOUBICA

Nije evro problem, čak je to najmanje loša stvar, imala je dosta pozitivnih efekata, ima i dalje.

Briselska administracija jeste problem ali sve bi se to peglalo još dugo da neko nije odlučio da izmakne "klocne" nemačkoj privredi i industrijskim sektorima ostalih zemalja EU koji su još uvek bili vitalni i konkurentni na svetskom tržištu.

Autoindustrija je simbol pucanja u sopstveno koleno, samo lud čovek može da uradi to što je Evropa uradila sa svojom najjačom industrijom, LUD POREMEĆNI SAMOUBICA
nije problem ali je sustina.

nije problem ako se ne slazes sa zenom i zivite na ivicu sukoba, ali je probelm ako pocne pred svima da te vara, ili ti nju. tako i ovo.

briselska administracija nije takodje problem jer tamo svako zna ko radi za amerikance a ko je eu tupadzija. dosta podseca taj brisel na sfrj i nisu uzalud komunisti pevali da ce amerika i engleska biti zemlja proleterska. omasili su samo u lokaciji.

Само да Фолксдојчери не почну потражују своје..:(:

Počelo je: Zaustavlja se skoro cela Nemačka – svi strahuju; "Ovo je opasno" VIDEO​

Nemački poljoprivrednici blokirali su jutros ulaze na auto-puteve širom zemlje.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=01&dd=08&nav_category=78&nav_id=2461749

ovim je jasno receno da ce nemacki gradjani morati da sada direktno iz svojih dzepova placaju amerikancima oruzje koju amerika salje u ukrajinu.

Ne samo poljoprivrednici, vecina naroda.

Sta su to strajkovali, par dana i nista, caksom se dogovorili za siću lovu. I glasali za vlast na izborima.

Narod ne moze da izadje na ulice da skine izdajnike i kriminalce, nego podmićen sićom lovom, glasa opet za njih.

Podanici.

Građani izađu na izbore i smene bagru.
Kazne lošu vlast.
Izađu na protest - zaustave državu!

Šolc gubi svuda. Kažnjava ga narod posle samo 2 godine vlasti.

Srbi ne mogu Vucica da kazne ni pose 12 godina iebanja u zdrav mozak.
Pa znas kako... od gom... nemoz izadje pita!

"Кад се пропада нек се живи", рече он и натегне флашу.
1704723408894.png

Ne znam ko će biti razočaran ali u Nemačkoj je preozbiljan haos.

Nemci su ozbiljan narod i svemu pristupaju vrlo organizovano i planski. Ovo se tek zahuktava a pridružuju se i drugi poljoprivednicima.

Ne znam dokle će ovo ići ali mislim da su Šolcu dani odbrojani.
Za samo dve godine mandata je pokazao da je krajnje nekompetentan za mesto vodećeg čoveka Nemačke a samim tim i Evrope.
solcu su odbrojani dani,
al to sigurno nisu ovi seljaci odlucili,
odlucio je veliki gazda jos odavno,
a ovi traktoristi su nesto poput vas na beogradskim ulicama
kad rusite vucica,
korisni idioti

solcu su odbrojani dani,
al to sigurno nisu ovi seljaci odlucili,
odlucio je veliki gazda jos odavno,
a ovi traktoristi su nesto poput vas na beogradskim ulicama
kad rusite vucica,
korisni idioti

Tu ti već verujemo, ko je kompetentniji od tebe da govori o korisnim idiotima.
Trideset godina baba ne mrda dupe iz Nemačke i uredno glasa za Vučića

Idi vidi šta ti se radi po Nemačkoj pa nam javi

Tu ti već verujemo, ko je kompetentniji od tebe da govori o korisnim idiotima.
Trideset godina baba ne mrda dupe iz Nemačke i uredno glasa za Vučića

Idi vidi šta ti se radi po Nemačkoj pa nam javi
pa videla sam i eto javila,
tresla se gora rodio se mis,
ne verujes valjda stvarno
da kilavi nemci mogu ikad da dignu revoluciju
i smene rezim,
ovo je farsa, a vi se opet palite,
poplave, traktorasi,...to se trenutno vrti na vestima,
smena solca je dogovorena,
umesto njega ce doci solz 2,
tu nema razlike

Kad god izbije protest u Srbiji - Majdan, peti oktobar.

Kad god izbiju protesti na zapadu - gradjanski rat.

A na kraju ništa od toga.
Kako god bude bilo, običan narod je užasno nezadovoljan.
Evo šta kaže moj AfD: :)
GDUsgOsWMAMLzuR.png

1. Dupliranje naknade poljoprovdnicima za gorivo.
2. Odmah prekidanje sulude EU energetske politike
3. Ukidanje oporezivanja poljoprivrednih vozila

Back