ПОЧЕЛО ЈЕ! Хиљаде Београђана изашло на терасе – буком против Вучића! (ВИДЕО)

Bilo je izvesno da tu odluku neće povući. To je mentalitet -,bez ustupaka.

Ali verujem da će ovim iživljavanjem pojačati ogorčenje građana na jedan sasvim nov nivo...


sa dna pandorine kutije, nakon sto su razna zla izasla, iskocilo je najvece zlo - nada.

tako sam se i ja ponadala da cemo malo disati, barem do subote.
 
Sad mo je jasno ... Srbin info i njihove gazde pustile prioču šta planira ta sns grupacija , pa kad kao nije ništa bilo sada ovim nesretnicima predstavljaju kako kao nema od toga ništa

Pazi taj sns nije nešto za ponos , ali u odnosu na vas ovde oni će da ispadnu gospoda .

sta je sa ovom zenom? odakle je ona?
alo bre jel si ti iz srbije :lol:

https://informer.rs/
 
baba, da te čujemo u 20:30
ti nisi pod kurantinom pa možeš sa šerpom i kutlačom do partizanovog da upoznaš male kuronje :per:

Baba ti u gaćama, zato i ovde tražiš dečka mada kolk'o vidim neuspešno...jadan ti, tugica.

I Partizanove kuronje te odjjebale iako ih ovako mamiš , paz' da ti ne udare rampu na prilaz stadionu, nisu pametni al' su glupi i jaki.
 
Ima osnova u ovome što pišeš ali imaj na umu da je ovo prvi smisleni protest građana od kad je dotični preuzeo svu vlast.

Vjerovatno ste u pravu ali na kraju sve zasluge preuzeće lažna opozicija na šta upozorava i Saša Radulović:



Коментаришући протест грађана који свако вече буком с прозора и тераса изражавају незадовољство стањем у земљи, Радуловић је казао да ЂБ подржа сваки грађански протест против диктатуре, али и осудио „покушаје“ иницијативе Не давимо Београд и Бориса Тадића да како је рекао, присвоје те изразе грађанског незадовљства.
 
sa dna pandorine kutije, nakon sto su razna zla izasla, iskocilo je najvece zlo - nada.

tako sam se i ja ponadala da cemo malo disati, barem do subote.
O ne, dotični je sada besan, čak me ne bi čudilo da u nedelju uveče najavi produženje pritvora za 48 sati.

On je mene potpuno iznenadio intenzitetom potisnutog sadizma koji je bio očit u izjavama s početka vanrednog stanja.
 
Doveli su gomilu majmuna sns i u naselju S. Kovacevica sa solitera napravili bakljijadu i sa ozvucenja trestalo Djilase. lopove. Vrlo dobro organizovani i prilicno brojno. Ta halabuka je započela posle serpi i trajalo je 20tak minuta. Veoma jadno i mucki.

20 minuta je solidno ali svršiti za 4 minuta...:rida:
 
Pa je li bilo šta ? Ne živim tamo
Pa jako slabo zato što im je organizacija debilna i očajna , što je dosta čudno sa obziromn da SNS itekako ima ozbilinu organizaciju ,vidi se da je bilo navrat - nanos ,zatekli ih ovi šerpasi , a i sama ideja debilna čak i za standarde Dragana JV i Željka Mitrovića ,a Beba omanuo.
Drugo veliki deo simpatizera i članova sigurno gledaju AV na RTS koji u isto vreme priča o tome kako ćemo funkcionisati naredna 4 dana ,tako da to još dodaje promašenosti cele akcije.
 
a kakve veze ima djilasov lopovluk sa hiljadama ljudi kojima su se radikalni manijaci smucili?
uostalom ako su svi djilasovci onda im se na izborima sudbina zna :lol:

Da li ste za to da se smjeni Vučić i klika sa vlasti i da na njihovo mjesto na vlast dođu Đilas, Jeremić, Tadić, Stefanović, Obradović, Sergej ...
 
Sada na Vidikovcu trešti iz ozvučenja već 15 minuta "Đilase lopove". Kontramiting; već viđeno; i kraj će biti već viđen; svi su utanjili sa živcima a ON definitivno izaziva sukob; očajnički potezi koji ne mogu da izađu na dobro.
Znao sam da će koristiti CD DJ Ozon Žex.
 
Vjerovatno ste u pravu ali na kraju sve zasluge preuzeće lažna opozicija na šta upozorava i Saša Radulović:

Zna ceo BG ko je lažna opozicija i kako je bačeno 170 000 glasova nezadovoljnih građana. Lažna opozicija možda misli da je to zaboravljeno ali nije.

Коментаришући протест грађана који свако вече буком с прозора и тераса изражавају незадовољство стањем у земљи, Радуловић је казао да ЂБ подржа сваки грађански протест против диктатуре, али и осудио „покушаје“ иницијативе Не давимо Београд и Бориса Тадића да како је рекао, присвоје те изразе грађанског незадовљства.

Čuo sam da je to negde rekao i potpuno je u pravu.
 
pa secas se koga su doveli... direktno iz laze lazarevica one bolesnike i one komuniste sa nbgd gde su igrali kola partizanska po livadi gde je sada usce centar... kao dance macabre... a to su oni danas, politicki mrtvaci koje je neko oziveo da zavrse ono sto milosevic nije do kraja morao da uradi

Problem je što ste iritirali krezave tako da ne možete računati
na Džoa bageristu a od vas ulickanih nema revolucije
 

Back
Top