ПОЧЕЛО ЈЕ! Хиљаде Београђана изашло на терасе – буком против Вучића! (ВИДЕО)

комшија

Stara legenda
Poruka
90.935
1587926940000.png



ПОЧЕЛО ЈЕ! Хиљаде Београђана изашло на терасе – буком против Вучића! (ВИДЕО)


Београђани, али и народ широм Србије, вечерас су у 20 часова и 5 минута изашли на своје прозоре и балконе и великом буком протестовали против режима Александра Вучића и Српске напредне странке.


1587926800600.png



20:45 26.04.2020.


На позив многих опозиционих партија и удружења, народ је са пиштаљкама, шерпама и сиренама изразио незадовољство понашањем режима за време ванредног стања.

Како је све изгледало, погледаје у видео прилозима.









link



Браво за Иницијативу Не Давимо Београд која је акцију покренула, браво за грађане Београда и Србије! Широм света одржавају се протести због полицијских мера која крше основна људска права. И Београд је СВЕТ!
 
Iskreno prijatno sam iznenadjen odzivom, kod mene ceo kraj je grmeo jedno dobrh 10-ak minuta ( sto me je malo iznenadilo s obzirom da ovde u bloku na NBG-u ima bas dosta penzionera, a ima i stranackih funkcionera i sendvicara), u svakom slucaju bilo je vec i vreme i dobro je to da se stvar konacno pomerila sa mrtve tacke , nadam se da ce isti ovakav odziv biti i u narednim danima.
 
1587928651700.png




НАРОД СЕ БУДИ Нови снимци вечерашњег протеста против снс режима (ВИДЕО)

21:13 26.04.2020.

Овако је вечерас било у Београду и Новом Саду





Овако је било у Новом Саду


 
Мајке вам га централистичке.

Шта вам то значи хиљаде београђана?


У целој Србији, од Трговишта то Палића се буком борило против Вучића у 8 и 5.
 
ja očekujem još veći odziv i više buke

Ја заборавио да има лупање у шерпе у осам и пет.

Сутра ћу боље да се спремим.

Само, судове да оперем.
 
Iskreno prijatno sam iznenadjen odzivom, kod mene ceo kraj je grmeo jedno dobrh 10-ak minuta ( sto me je malo iznenadilo s obzirom da ovde u bloku na NBG-u ima bas dosta penzionera, a ima i stranackih funkcionera i sendvicara), u svakom slucaju bilo je vec i vreme i dobro je to da se stvar konacno pomerila sa mrtve tacke , nadam se da ce isti ovakav odziv biti i u narednim danima.

Ovo znaci da su zavrsili sa policijskim casovima u maju mesecu pa umrlo i milion ljudi. To im je sto im je i nakon 1. maja dosao je zatvoru kraj.

Ja ga prvi vise necu postovati.
 
Pogledajte prilog 688511


ПОЧЕЛО ЈЕ! Хиљаде Београђана изашло на терасе – буком против Вучића! (ВИДЕО)


Београђани, али и народ широм Србије, вечерас су у 20 часова и 5 минута изашли на своје прозоре и балконе и великом буком протестовали против режима Александра Вучића и Српске напредне странке.


Pogledajte prilog 688510


20:45 26.04.2020.

На позив многих опозиционих партија и удружења, народ је са пиштаљкама, шерпама и сиренама изразио незадовољство понашањем режима за време ванредног стања.

Како је све изгледало, погледаје у видео прилозима.









link



Браво за Иницијативу Не Давимо Београд која је акцију покренула, браво за грађане Београда и Србије! Широм света одржавају се протести због полицијских мера која крше основна људска права. И Београд је СВЕТ!
znaci doslo je pet do 12, opasna vas frka uvatila
 
Ako se vec lupa, da se lupa dok traje Vucicev dnevnik od pola 8.

A snsovcima ce narocito smetati 10 minuta buke ,
16zha3.jpg


I gde su bili ti sto lupaju na proslim izborima...
sad lupaju a za koga ce glasati na sledecim izborima?

Mrze ce ih da izadju ili ce glasati za Patku, da opet odu glasovi SNSu.
 
Ovo znaci da su zavrsili sa policijskim casovima u maju mesecu pa umrlo i milion ljudi. To im je sto im je i nakon 1. maja dosao je zatvoru kraj.

Ja ga prvi vise necu postovati.

...

I Srbin uroka rvata....

Masala...

Ima li vas jos???
 

Back
Top