Počela sezona na Kopaoniku

JUMBO-TRAVEL

Početnik
Banovan
Poruka
39
Hotelijeri na Kopaoniku zvanično su otvorili zimsku sezonu ovog vikenda.Snega na Kopaoniku ima na pretek,pa pošto je sezona i zvanično počela ovog vikenda, turisti iz zemlje i inostranstva pohrlili su da iskoriste vreme i uživaju u zimskim čarolijama.Ovog vikenda na „Ski openingu“ na Kopaoniku bilo je više od 4 000 skijaša.Važna informacija za sve one koji planiraju odlazak na Kopaonik na skijanje je to da su otvorene staze Karaman greben i Pančić, a uskoro se očekuje i otvaranje drugih staza, ukoliko vremenski uslovi dozvole.Trenutna visina snega na skijaškim stazama je oko 45 cm, pa skijanje ljubiteljima zimskih sportova predstavlja pravo zadovoljstvo.Prilazni putevi ka Kopaoniku su prohodni ali na njima ima snega pa se savetuje svima koji se zapute oprezna vožnja prilagođena uslovima puta uz obavezno korišćenje zimske opreme.
 
sad sam dosla iz agencije,zena ne ume da mi pronadje smestaj na kopaoniku u centru,al da aranzman nije na sedam dana,vec 5 i da je od 9 januara.
naravno ne interesuje me nista sto je preskupo.jel ima neko neku informaciju?

probaj direktno da kontaktiras vlasnike apartmana
Imas na informativnoj stranici Kopaonika linkove za smestaj...i u centru i u okolini
verovatno i ako u google ukucas smestaj na Kopu izadje nesto.
Agencije imaju svoje vec unapred napravljene aranzmane i nece da se potrude :aha:
 
probaj direktno da kontaktiras vlasnike apartmana
Imas na informativnoj stranici Kopaonika linkove za smestaj...i u centru i u okolini
verovatno i ako u google ukucas smestaj na Kopu izadje nesto.
Agencije imaju svoje vec unapred napravljene aranzmane i nece da se potrude :aha:

hvala pogledacu
pojela sam se ziva,danas su prodati poslednji aranzmani za jatove apartmane.za troje u januaru,nedelju dana 385e za ceo apartman.neka promotivna cena
bas sam baksuz
 
hvala pogledacu
pojela sam se ziva,danas su prodati poslednji aranzmani za jatove apartmane.za troje u januaru,nedelju dana 385e za ceo apartman.neka promotivna cena
bas sam baksuz
Ne znam kakvi su Jatovi apartmani,al imas vilu Kopaonik koja je odmah pored,nova novcata,tek je otvorena.
Poslacu ti na pp link ka FB stranici za tu vilu :)

i Smokvo...hvala na cestitkama,btw.danas mi je rodj :D
 
  • Podržavam
Reactions: Tol
Како коментаришете два ски опенинга на Копаонику? Ја баш и нисам срећна, али сам пререћна што сам нашла екстра смештај који уопште није скуп како изгледа још су ми дали попуст на рану резервацију
 

Back
Top