Počasni predsednik Srbije

Gruban

Buduća legenda
Poruka
41.294
Šta mislite o uvođenju institucije počasnog predsednika Srbije u naš ustavno -pravni sistem.
Počasni ne bi imao ovlašćenja ni prava koja ima izabrani predsednik nego bi bio samo što mu i ime funkcije kaže - počasni.Mogao bi npr. da se obraća naciji svake srede i petka ili da dobija apanažu od države uključujući i korišćenje vile na Dedinju ,putovanja u inostranstva,susreti sa stranim državnicima i slično.
Mišljenja sam da Vuk Drašković ima najviše zasluga i da bi najpravednije bilo da on bude postavljen na tu funkciju.Na izborima za predsednika učestvuje još od daleke 1990,istina neuspešno ali ako je neko toliko želeo tu funkciju zar mu ne bi smo mogli izaći u susret i ponuditi mesto počasnog ?
 
Šta mislite o uvođenju institucije počasnog predsednika Srbije u naš ustavno -pravni sistem.
Počasni ne bi imao ovlašćenja ni prava koja ima izabrani predsednik nego bi bio samo što mu i ime funkcije kaže - počasni.Mogao bi npr. da se obraća naciji svake srede i petka ili da dobija apanažu od države uključujući i korišćenje vile na Dedinju ,putovanja u inostranstva,susreti sa stranim državnicima i slično.
Mišljenja sam da Vuk Drašković ima najviše zasluga i da bi najpravednije bilo da on bude postavljen na tu funkciju.Na izborima za predsednika učestvuje još od daleke 1990,istina neuspešno ali ako je neko toliko želeo tu funkciju zar mu ne bi smo mogli izaći u susret i ponuditi mesto počasnog ?

Ne treba nam ni pocasni predsednik ni Vuk Draskovic!
 
milka.jpg
 
Ma da, ideja je prejaka... uslovi krize, puna zemlja lopova, a mi da otvaramo jos jedno radno mesto, kabinet, osoblje, auto, vozaca, platu... za neku budalu koja bi trebalo da se slika za novine kako obavlja posao za koji postoji skupstina, opozicija u skupstini, analiticari javno mnjenje...
Bezveze...
 
Šta mislite o uvođenju institucije počasnog predsednika Srbije u naš ustavno -pravni sistem.
Počasni ne bi imao ovlašćenja ni prava koja ima izabrani predsednik nego bi bio samo što mu i ime funkcije kaže - počasni.Mogao bi npr. da se obraća naciji svake srede i petka ili da dobija apanažu od države uključujući i korišćenje vile na Dedinju ,putovanja u inostranstva,susreti sa stranim državnicima i slično.
Mišljenja sam da Vuk Drašković ima najviše zasluga i da bi najpravednije bilo da on bude postavljen na tu funkciju.Na izborima za predsednika učestvuje još od daleke 1990,istina neuspešno ali ako je neko toliko želeo tu funkciju zar mu ne bi smo mogli izaći u susret i ponuditi mesto počasnog ?
Након три прочитана реда хтедох да те нагрдим у стилу где још једну плату да издвајамо за те нераднике, а онда наставих да читам кад оно ти ироничан.

Да наставим у твом стилу, ја се слажем у потпуности са увођењем те функције.;)
 
Hahaah! :)
Kapiram ja tvoju ideju, cak bi mi se dopala da su neke druge okolnosti u pitanju, ali u ovom trenutku jednostavno nema smisla.
Ugled u svetu treba da nam podizu sportisti, muzicari, umetnici, pa na kraju krajeva i politicari. Tu pre svega mislim na predsednika, premijera i ministra inostranih poslova.
Sta ce nam jos jedna njuska da trosi drzavne pare na putovanja I klasom po kontinentima i prica kako smo mi super, kako smo dobri, ma najbolji... kad od toga slaba 'vajda?

Ugled treba da podizemo mi sami
. Da se ne brukamo paljenjem ambasada, McDonaldsa, prebijanjem homoseksualaca... nego da ukinemo ovih 250 lopovcina, smanjimo vladu, iskorenimo korupciju, povecamo proizvodnju i izvoz, ulozimo u ucenike i studente, pa da vidis koliko ce ugled da nam poraste.
 

Back
Top