Poblem oko instagrama

Beliii

Početnik
Poruka
1
Pozdrav, svima! Imam problema sa instagramom već duže vreme. Ne mogu da koristim "like" i "follow" opcije, uz objašnjenje da, navodno, delim nalog sa uslugom koja mi pomaže da dobijem veći broj lajkova i pratilaca, a ne koristim apsolutno ništa takvo. Ne znam zašto je nastao taj problem, niti kako da ga rešim, pa bih bio mnogo zahvalan ako postoji neko ko je imao ili ima slično iskustvo, a ko bi mogao da mi pomogne u rešavanju problema. Hvala napred!

Baby Yoda

Veoma poznat
Poruka
13.780
Koliko dugo imaš nalog? Ako je to neko kraće vreme od 1-3 meseca i ako obavljaš veliki broj radnji, pratiš odjednom ljude (mnogo) i postavljaš dosta sadržaja da bi što bre dobio lajkove i sl, oni to smatraju sumnjivim.

The thing is that if you upload new posts several times a day every day of the week, Instagram and your followers consider it spam-like. To keep a balance, you should 3–7 times a week when your followers are active.

VIše o tome ovde: https://blog.combin.com/action-bloc...riggers-and-how-to-get-rid-of-it-70d058a366c9

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.