Quantcast

Побеђује,..... његова девојка или она удата "неваљала"?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.234
Dugogodišnja devojka našeg najboljeg tenisera Novaka Đokovića
Jelena Ristić predala je doktorsku disertaciju na Univerzitetu Bokoni,
najprestižnijem univerzitetu u Italiji koji se nalazi u Milanu.

....vredno radila i na doktorskoj disertaciji na temu menadžmenta,
zbog čega je opravdano bila sprečena da bude češće sa Noletom
na teniskim turnirima
.

За то време приче о њиховом раскиду су пуниле странице
жуте штампе и да је томе највише
кумовала....једна удата, старија жена,...позната певачица...

У песмама ове певачице провејава текст који наслућује,....на шта:?:

Онда,...као деманти, стижу ове слике...

Kraj prošle godine Nole i Jelena su iskoristili za desetodnevni odmor u Dubaiju.

Па ипак,....и поред демантовања ових "гласина", ...постоји она народна,
где има дима има и ватре!

Коме дајете ПРЕДНОСТ,
Јелени или Наташи......:?:

Ако је тачно то што се прича,...окривљујете ли Наташу или
Новака ...или мислите да је ЉУБАВ најважнија...

Шта мислите....КО ће да буде победник у свему овоме:?:

.

smokvicica

Elita
Banovan
Poruka
21.192
Smokvice, ovde je Nole parametar za odredjivanje starosti. A Nole je rodjen 1987, kada sam ja pohadjala 4 razred. Dakle...opusteno,mila. Bekvalceva je starija od njega 7 godina. Cisto da vidis gde se kotiras.
pogodila sam u dan,ta starija udata zena je tacno 15 godina mladja.
a nole ....pa....:zper:

Poruka
19.234
Na ovu temu imam samo da izjavim da mrzim novinare!:besna:
....а што, јесу ли они заслужни да се Натине песмице нон стоп
врте на свим радио станицама..z;)

rastuzih se ja...
pise jedna starija udata zena.a ta starija udata zena ima bar petnaes godina manje od mene.sta sam onda ja?baba od starije zene...
a tema?ne zanima me...

dal da idem sad na rupu da tamo isto pljucnem?

...извини, није ми била намера да се растужиш:cao:

У питању је Ноле и Јелена и њихове приближне године,
и Наташа,.."старија" жена, па зар и није у односу на њих
двоје

Poruka
19.234
Да можда Јелена, не греши:think:

Да ли треба да батали своју каријеру,...докторат и остале ствари
те да крене са Нолетом, тамо где год он има турнир.

Ја га не бих испуштала ни једног тренутка из вида,....

http://1.***************/_Qg6J04XZhR4/SW63QarbudI/AAAAAAAAFJM/HIzKe7UMbBM/s1600/nole6.jpg

http://1.***************/_Qg6J04XZhR4/SW63QOHkmCI/AAAAAAAAFI8/8ylrJtcKXQY/s1600/nole3.jpg

gost 183655

Veoma poznat
Poruka
11.280
...generalno govoreci nisam sklona Natasinom nacinu zivota te mi ona nije simpaticna nikada bila buduci da smo dva pola na magnetu a kako postujem obrazovanje, i formalno i neformalno jasno je da skidam kapu doktoratu, sto se tice pak pracenja u stopu toga sam veliki protivnik jer zena mora imati svoju licnost i svoju profesiju zbog sebe, sa druge strane Nole je vrhunski inteligentan tako da, za njega ovo sigurno nije cak ni izbor...

Poruka
19.234
...generalno govoreci nisam sklona Natasinom nacinu zivota te mi ona nije simpaticna nikada bila buduci da smo dva pola na magnetu a kako postujem obrazovanje, i formalno i neformalno jasno je da skidam kapu doktoratu, sto se tice pak pracenja u stopu toga sam veliki protivnik jer zena mora imati svoju licnost i svoju profesiju zbog sebe, sa druge strane Nole je vrhunski inteligentan tako da, za njega ovo sigurno nije cak ni izbor...
......не бих ја баш била сигурна!

Ноле је врло неискусан у ситуацијама, као што је ова,..а
нарочито,...шта је данас сигурно,.......КО је чији избор:?:

.

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
11.429
Ne znam sta bih ti rekla...
U konkretnom slucaju Jelena je pametna jer je svoj put nastavila da trasira kako je i pocela ne oslanjajuci se na Noleta i njegove uspehe. S druge strane, on je meta mnogih zena predpostavljam i njegova mladost mozda nece moci da odoli. Nije sad u pitanju ova pevaljka, govorim generalno.
Nekako je normalno da zene uspesnih sportista posvete svoj zivot porodici, deci i njegovoj karijeri. Dodje momenat kada mora da se bira. To svakako ne znaci da se treba odreci obrazovanja, ono ne zastareva, ali ako dvoje guraju paralelno svoje karijere pritom on doruckuje na jednoj hemisferi a sutra zaspi na drugoj - nece to trajati.
Pokusavam da se setim nekog para gde je on sportista a ona - sa karijerom ( iskljucujem manekenke i tu boraniju ) i ne ide mi.

Poruka
19.234
:lol:
Svet i Skandal su jako inspirativni, vidim ja. Pa jos i sve lepo tipografski slozeno, ubacene slike, razvoj price...

edit- naravno i slova u boji

То ти најбљи коментар који си имала да даш...:roll:

Шта мислиш,...зашто "преко ноћи" Наташине песме на
многим радио станицама постају "место бр. 1",..

а знаш ли колико има сличних ситуација, скоро ИСТОВЕТНИХ:?:

.

Troja

Elita
Poruka
23.824

.
To su strasne stvari kisela. Sta predlazes da uradimo?

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
Ја га не бих испуштала ни једног тренутка из вида,....
:eek: jadan objekat tvoje....paznje :eek:

inace nemam neki komentar na temu ko sa kim i kako, samo bih ovom priliko htela da izjavim da mi je natasa retko ogavna pojava na nasim prostorima. ne zna da peva, a nije ni neka riba, a umislila da je bog zna sta. i pritom kad prica sva je dijabetes slatka. folira na veliko, i bas mi odaje utisak totalno lazne osobe od onoga kako se predstavlja.

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966

.
zato sto nas narod poslednjih dvadesetak godina ima katastrofalan muzicki ukus.

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.319
znam samo da je on vrlo mlad i mnogo uspešan...može on da ima i mnogo lepše žene od njegove Jece i Nataše zajedno...po mom mišljenju je nekako, nerealno očekivati da se on toliko veže za jednu osobu u njegovim godinama, naročito što je on već dugo u vezi sa ovom devojkom...: )
a Jelenu i Natašu ne bih upoređivala, totalno su različite, u svakom pogledu:D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.