POBEDILI SMO SLOVENCE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
BRAVO CAREVI i hajde kuci "Zmajceki" i ne otvarajte usta previse. A nasim pulenimka samo jedna rec HVALA VAM na ponosu i Lepoti osecati se SRBINOM,malo takih momenata ima nas narod ali to je druga prica...
HVALA VAM i SRECNO
 
12_08__08_srpska-zastava.gif
 
BRAVO CAREVI i hajde kuci "Zmajceki" i ne otvarajte usta previse. A nasim pulenimka samo jedna rec HVALA VAM na ponosu i Lepoti osecati se SRBINOM,malo takih momenata ima nas narod ali to je druga prica...
HVALA VAM i SRECNO

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:


Ademe javi se!!!:mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:


Sta rece ono sinoc!!!!:mrgreen::rotf::rotf::rotf:

losa procena...:(:(
ps.kad bih bio nepogresiv u prgnozi, ja bih ceo dan provodio u kladionici:bye::bye:

pps.na mom satu je 11: 28 znaci prosao "ban" od deset minuta
 
ovu temu sam otvorio jer sam imao prilike da citam kako su SLO na drugim mestima izjave davali u svoju korist i kojim zargonom a eto Bog je drugacije hteo da bude kraj. A to sto ti ademe nerazumes je tvoj prob licni ali eto ima dovoljno nas Srba koji razumemo i kazemo HVALA CAREVIMA koji su nam omogucili da se LEPO i PONOSNO osecamo.

HVALA
 
ovu temu sam otvorio jer sam imao prilike da citam kako su SLO na drugim mestima izjave davali u svoju korist i kojim zargonom a eto Bog je drugacije hteo da bude kraj. A to sto ti ademe nerazumes je tvoj prob licni ali eto ima dovoljno nas Srba koji razumemo i kazemo HVALA CAREVIMA koji su nam omogucili da se LEPO i PONOSNO osecamo.

HVALA

ja nisam razumeo boldovan deo. evo ga jos jednom
malo takih momenata ima nas narod ali to je druga prica..

inace sam mislio da je srpska istorija puna takvih momenata, ali sam se zahebio
razumes li ti ??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top