POBEDA 'DRUGE SRBIJE'-BUDUCNOST SRBIJE

DA LI STE ZA POBEDU' DRUGE SRBIJE'

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0_%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0Termin 'druga Srbija' oznacava Srbiju koja je protiv nacionalizma, i primitivizma i izolacije Srbije.....Ona svakako predstavlja boljitak narodu,koji je jako pretpeo zbog politike koja je do sada vodjena.....Da li ste za to da pobedi takva politika????

Takva politika moze da pobedi jedino spoljnom agresijom sto je i sada slucaj.

Takvi produkti su u svim vremenima camili po zatvorima kada je Srbija sama odlucivala o svojoj sudbini,nekada su oni bili saradnici nacista,nekada turaka a sada amerikanaca.

Svako vreme ima svoje breme.
 
Ne. Ja sam za pobedu nacionalizma sam jer je to, dok ne prelazi u šovinizam, krajnje pozitivno. U Srbiji mora da se razvije nacionalna svest i da na prvom mestu budemo mi koji ovde živimo - jednako i Srbi i Hrvati i Mađari i Slovaci i Albanci i Romi i svi ostali - pa da se tek nakon razmatranja onoga što nama ide u prilog prelazi u međunarodne akcije. Verujem da je većini nas koji živimo u Srbiji, bez obzira na nacionalnost i veroispovest, muka od vlasti koja radi isključivo po nalogu zapadnih sila a na štetu svog naroda.

Isto tako sam za pobedu politike koja podržava udaljavanje od EU i USA, približavanje Rusiji i Kini, antiglobalizam ... a mislim da je primitivizam oličen u ovome što sada imamo na vlasti.
 
http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0_%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0Termin 'druga Srbija' oznacava Srbiju koja je protiv nacionalizma, i primitivizma i izolacije Srbije.....Ona svakako predstavlja boljitak narodu,koji je jako pretpeo zbog politike koja je do sada vodjena.....Da li ste za to da pobedi takva politika????

Ти изгледа пре него што дођеш на форум тргнеш једно пола литре неке брље, па рано је још за пиће није још ни подне.
 
Ima 3, imas ove dileje sto se dele na prvu i drugu, manjine takoreci i imas vecinu ljudi koji bi samo da zive svoj zivot i zabole ih za obe grupe debila koji bi da se dele...

bravo kolega :ok:
http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0_%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0Termin 'druga Srbija' oznacava Srbiju koja je protiv nacionalizma, i primitivizma i izolacije Srbije.....Ona svakako predstavlja boljitak narodu,koji je jako pretpeo zbog politike koja je do sada vodjena.....Da li ste za to da pobedi takva politika????

termin prva i druga srbija su na opste zadovoljstvo intelektualaca prve i druge srbije izmislili prepametni kako bi se mogli od ameba podjeliti na jezgro i plazmu. ova degenrativna filogenija svojstvena narocito razvijenim "nebeskim" i "ultrademokratskim" bicima tezi daljnjem cjepanju i raspadu organskom srpskog bica. u sustini, nista se ne gubi- isprazna forma dobija novi, nenormalan oblik pa imamo npr nebesko jezgro i ultrademokratsku plazmu (ili obrnuto). razvojem opne u polucelijskom bicu dolazi do trajne anomalije: na evoluciju i eventualno spajanje moze uticati iskljucivo vanjski faktor, jer polucelije nemaju sposobnost razmisljanja ni vlastiti sud.
 
Može li neko da mi objasni,
ali da to objašnjenje ima nekakvog smisla,
što tačno znači ta podela na Prvu i Drugu Srbiju?
Kakve su to budalaštine?
U čemu se to one razlikuju?
U Prvoj žive Srbi,
a u drugoj?
Ko živi u drugoj?
Tatari? Azerbejdžanci? Šošoni?
Neki narod drugog jezika,kulture,mentaliteta....?
Ne vidim osnova za usiljena besmislena polemisanja !
 
Srbija jeste na veliku zalost podeljena,mozda ta podela nema sirih razmera ali je ima.

Mene licno ne zanimuju toliko stranacka opredeljenja,ali nekog ko podrzava zapad nikada ne mogu smatrati "svojim narodom" a ni Srbinom.

I da imam prilike,uskratio bih mu pravo da se izjasnjava Srbinom.

Govorim iskljucivo o podrzavaocima NATO pakta,simpatizerima amerike i sl.
 
bravo kolega :ok:


termin prva i druga srbija su na opste zadovoljstvo intelektualaca prve i druge srbije izmislili prepametni kako bi se mogli od ameba podjeliti na jezgro i plazmu. ova degenrativna filogenija svojstvena narocito razvijenim "nebeskim" i "ultrademokratskim" bicima tezi daljnjem cjepanju i raspadu organskom srpskog bica. u sustini, nista se ne gubi- isprazna forma dobija novi, nenormalan oblik pa imamo npr nebesko jezgro i ultrademokratsku plazmu (ili obrnuto). razvojem opne u polucelijskom bicu dolazi do trajne anomalije: na evoluciju i eventualno spajanje moze uticati iskljucivo vanjski faktor, jer polucelije nemaju sposobnost razmisljanja ni vlastiti sud.
Iteresantan post.....Jedni su za 'nebesku Srbiju. drugi su ultra demokrate.....Resenje????
 
Iteresantan post.....Jedni su za 'nebesku Srbiju. drugi su ultra demokrate.....Resenje????

ne znam kako si uspjeo izvuci iz posta da su jedni za jedno a jedni za drugo. sve skupa niste nizasto. kao sto ne valjaju iskljucivi stavovi korisnika izvini tako i tvoji apologetski stavovi ovima koji apsolutno nista ne znaju niti rade da se stanje u zemlji promjeni za mene nemaju nikakvu vrijednost. obicni konformizam
 

Back
Top