PMS

Kako vi proživljavate pms
I jel verujete uopste u njega

Mogu i muskarci da pisu svoja iskustva sa zenama u piemesu
Kao da si mi čitala misli... jer sam danas baš mislila na ovu temu!
Jao, postanem plačljiva i tužna, hipersenzitivna...
Svaka reč može da me povredi... kuku-lele! :sad2:
Ovaj mesec poranilo desetak dana,i kao, čudim se-šta mi je.
E...to mi je. Bilo.
 
Najgore je jer ne mogu to nikako da kontrolišem.
Bukvalno je najbolji opis da me oni Perfex pačići rasplaču i ne mogu da stanem.
Šta je tu tačno tužno ne znam, ali sama pomisao na njih mi odvrne česmu suza.
Godinama ih nemana TV-u, ali pomsilim i :rida: !
ja te razumem, stvarno je jezivo stanje kad places na bukvalno svaku glupost
a o tome kako te i najveca budalastina osine kao sekirom u rogove da ne pricam

lepo kazem, jezivo...ko nema te simptome uopste ne moze da razume koliko je strasno
 
Najgore je jer ne mogu to nikako da kontrolišem.
Bukvalno je najbolji opis da me oni Perfex pačići rasplaču i ne mogu da stanem.
Šta je tu tačno tužno ne znam, ali sama pomisao na njih mi odvrne česmu suza.
Godinama ih nema na TV-u, ali pomsilim i :rida: !
Jednom sam krenula da placem na kuce koje ima vise od 13godina i koje imalo rak, a izlecilo se. Gledala na fb neki video, vlasnik to sve pricao, oni jos ovako putuju zajedno motorom svuda po americi
Tad sam se zapitala sta nije u redu samnom
 
Kako vi proživljavate pms
I jel verujete uopste u njega

Mogu i muskarci da pisu svoja iskustva sa zenama u piemesu
mob iskljucen
na vratima odselio se
na forumu se samobanujem ( do sad jedno 340 puta)
u braku dok sam bio obicno sam isao na rucak u ala bartos u segedin, pa zapucao onda do minhena i vracao se preko severne italije sa blagim zajutrekom na plitvicama i kremsnitama pored... za poslednji dan pmsa, jer sam imao kartonce sa crvenim tackicama, sam u zagrebu u asu klopao sa slascu rizoto od hobotnica i posle vecerice zapucavao u bg taman da dobijem sms oko gazele jel mozes da mi kupis uloske, nestali mi :hahaha:
 
mob iskljucen
na vratima odselio se
na forumu se samobanujem ( do sad jedno 340 puta)
u braku dok sam bio obicno sam isao na rucak u ala bartos u segedin, pa zapucao onda do minhena i vracao se preko severne italije sa blagim zajutrekom na plitvicama i kremsnitama pored... za poslednji dan pmsa, jer sam imao kartonce sa crvenim tackicama, sam u zagrebu u asu klopao sa slascu rizoto od hobotnica i posle vecerice zapucavao u bg taman da dobijem sms oko gazele jel mozes da mi kupis uloske, nestali mi :hahaha:
kretenu :rotf:
 
Mogu kao muškarac koji je bio u prisustvu zena u pms, napeta atmosfera, mada zavisi od zene, koje su mirnije prirode nisu histericne, samo im nije dobro.
Muškarci to prosto ne mogu da razumeju, ne postoji način.
Nije im dato da razumeju.
Jesam DramaQueen i inače, ali u PMS-u je najbolje da se negde pet dana pravimo da sam mrtva i onda da izađem iz ljuske kao normalna i obična ja.
Boli, deprimira i ne želim da me muškarac čak ni pita kako mi je.
Žena, đene-đene, ali ni one nisu ako nemaju slične simptome baš pune razumevanja.
 
Muškarci to prosto ne mogu da razumeju, ne postoji način.
Nije im dato da razumeju.
Jesam DramaQueen i inače, ali u PMS-u je najbolje da se negde pet dana pravimo da sam mrtva i onda da izađem iz ljuske kao normalna i obična ja.
Boli, deprimira i ne žeim da me muškarac čak ni pita kako mi je.
Žena, đene-đene, ali ni one nisu ako nemaju slične simptome baš pune razumevanja.
Mogu da razumeju, ali da osete ne mogu. Treba biti empatican prema zenama maksimalno. Ne treba im uzimati bes za zlo.
 
sto?

iskren preko mere...svaka dva meseca isao tom rutom...prvo u jadran film kao moram, imam neki posao :lol: a onda madjaronija pa sve ostalo pos spisku...

inace davno bilo ove sto se danas loze na trandze gejeve i slicne... u minhenu u robnoj kuci za tehniku na poslednjem spratu ima klasika ono restoran... i ortak moj nesto malo popio i zamutilo mu se i kaze jbt vidi pitchku..ja reko koju bre... a on ma onu za sankom, ja pogledam vim prste nisu zenski, ramena kao dzoni vajsmilisav, kazem to musko bre...a on, ti ces da mi kazes sta je, ne znas ni kako zenama ona stvar stoji :rotf:...ustane i pridje da pocne da je odvaja...kad je video gejcinu, dreknuo na sav glas mrs bre i zvezdice.....:lol:

priso sa ocima ko sarme i kaze... e odsad samo idemo u kafane, zaebi me vise sa robnom kucom :lol:
 
sto?

iskren preko mere...svaka dva meseca isao tom rutom...prvo u jadran film kao moram, imam neki posao :lol: a onda madjaronija pa sve ostalo pos spisku...

inace davno bilo ove sto se danas loze na trandze gejeve i slicne... u minhenu u robnoj kuci za tehniku na poslednjem spratu ima klasika ono restoran... i ortak moj nesto malo popio i zamutilo mu se i kaze jbt vidi pitchku..ja reko koju bre... a on ma onu za sankom, ja pogledam vim prste nisu zenski, ramena kao dzoni vajsmilisav, kazem to musko bre...a on, ti ces da mi kazes sta je, ne znas ni kako zenama ona stvar stoji :rotf:...ustane i pridje da pocne da je odvaja...kad je video gejcinu, dreknuo na sav glas mrs bre i zvezdice.....:lol:

priso sa ocima ko sarme i kaze... e odsad samo idemo u kafane, zaebi me vise sa robnom kucom :lol:
pa nasmejao si me breeee :lol:
 
Wind Conan Obrien GIF by Team Coco
 

Back
Top