Plodne žene žele muškarce mačo izgleda

Sensei

Master
Moderator
Poruka
72.012
Rađene su studije i dokazano je da plodne žene žele muškarce mačo izgleda.

Cenim da je to zato što
  1. Nabijeni testasteronom, oni su fenomenalni ljubavnici
  2. Takvi prave jaku i zdravu decu koja imaju veće šanse ne samo da prežive već i da budu vođe.
1717694491300.png

Eto, to smo rešili :)

Efekat je izraženiji kod žena u partnerstvu sa muškarcima manje muževnog izgleda, otkrivaju istraživači; muška inteligencija ne pokazuje takav efekat

Kada njihovi romantični partneri nisu suštinski muževni, žene u njihovoj plodnoj fazi češće maštaju o muškarcima muževnog izgleda nego žene uparene sa mačo tipovima

Cenim da je to zato što
  2. Takvi prave jaku i zdravu decu koja imaju veće šanse ne samo da prežive već i da budu vođe.
Pogledajte prilog 1559979

Isto kao i kod zivotinja.

Cenim da je to zato što

Е сад замисли да је @rusdrugsrba отворио исту тему ....

Cenim da je to zato što

ово је са некога сајта ?

Ne
Ja sam sastavio na osnovu onoga što sam čitao, ne jednom.

https://www.prva.rs/zivot/komentari.php?nav_id=1948517

ЖИВОТ
Зашто жене воле мачо момке?
Жене које се осећају угрожено, без обзира да ли имају прави разлог за то, падају на доминантне мушкарце који својим изгледом изазивају страхопоштовање.

детаљније има у истраживању повезаности црта лица и дану циклуса....Сигурно постоји и директна веза са нивоима хормона

без обзира на дан циклуса

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3098346/

Poslednja izmena:
E, ali postoji kod nekih žena, možda i mnogih, mali strah od mačo muškaraca, i one će pre biti sa nekim običnijim tipom u vezi... Međutim, posle nekog vremena ili iskustva itd, može se odlučiti i za mačo. Tu mogu biti neki kompleksi u pitanju da nije za takve, ili strah da takav ne ode sa drugom itd... Onda u svojim fantazijama može nekog takvog da poželi.

Generalno, verujem da su parovi koji se jako pale jedno na drugo, mislim telesno, plodni.

Što se plodnosti tiče, tu je bitan par. Koliko sam slušala primera da parovi sve medicinski u redu ali ne mogu imati dete. Spoje se sa nekim drugim i ona i on - dobiju decu.

Ja imam taj osećaj kada bih sa nekim lako mogla dobiti dete i da bi bilo zdravo. Da li je to tačno nikad neću znati osim tog jednog tipa s kim imam decu, sa kojim se ispostavilo da sam u pravu, i prosto imam njuh. Da, ima veze sa tim da je snažan, sportski građen, ali plus to nešto.

Efekat je izraženiji kod žena u partnerstvu sa muškarcima manje muževnog izgleda, otkrivaju istraživači; muška inteligencija ne pokazuje takav efekat

Kada njihovi romantični partneri nisu suštinski muževni, žene u njihovoj plodnoj fazi češće maštaju o muškarcima muževnog izgleda nego žene uparene sa mačo tipovima
šta je mačo tip?
bije li se u kafani?
jel nosi brkove?
gde da nadjem jednog takvog?
:lol:

Cenim da je to zato što

Kada se posmatra priprosto to tako i zvuči - priprosto.

Back