Pljacka od strane mobilnog operatera ili nesto drugo?

Za sve one koji toliko hvale MTS i postpejd pakete evo zalbi nekih od korisnika sa jednog drugog internet portala koji ne imenujem,jer nije u skadu sa pravilnikom krstarice.I posle vi mene terate da predjem na postpejd:

KORISNIK X:

retardima iz mts-a
u martu je puko program evidencije naplate
krili su mesecima,da ne pukne bruka
sad salju ljudima nekakva dugovanja iz februara,marta...


KORISNIK Y:

Da da. Meni je negde u to vreme bila uvazena molba da mi smanje racun dva meseca kao neka promocija (kao sto su obecali kad je sklopljen ugovor) i kada sam dosao nisu imali pojma kako to da mi regulisu i lik mi rekao da je sve otislo u ***** da ne moram ni da placam naredna dva racuna i da niko nece biti iskljucivan.
Samo sto je to bas potrajalo, a i naravno nece sigurno ici na njihovu stetu nego ce sad po korisnicima da udare.


KORISNIK Z:

čuvajte račune ******. Ja sam sva sreća 4 meseca koje im po njihovoj evidenciji "dugujem" platio svojevremeno preko ebankinga, lik mi ladno rekao ako nemaš isečke moraćeš ponovo da uplatiš, ne može naše računovodstvo sada da trazi te uplate na slepo?!
 
Za sve one koji toliko hvale MTS i postpejd pakete evo zalbi nekih od korisnika sa jednog drugog internet portala koji ne imenujem,jer nije u skadu sa pravilnikom krstarice.I posle vi mene terate da predjem na postpejd:

KORISNIK X:

retardima iz mts-a
u martu je puko program evidencije naplate
krili su mesecima,da ne pukne bruka
sad salju ljudima nekakva dugovanja iz februara,marta...


KORISNIK Y:

Da da. Meni je negde u to vreme bila uvazena molba da mi smanje racun dva meseca kao neka promocija (kao sto su obecali kad je sklopljen ugovor) i kada sam dosao nisu imali pojma kako to da mi regulisu i lik mi rekao da je sve otislo u ***** da ne moram ni da placam naredna dva racuna i da niko nece biti iskljucivan.
Samo sto je to bas potrajalo, a i naravno nece sigurno ici na njihovu stetu nego ce sad po korisnicima da udare.


KORISNIK Z:

čuvajte račune ******. Ja sam sva sreća 4 meseca koje im po njihovoj evidenciji "dugujem" platio svojevremeno preko ebankinga, lik mi ladno rekao ako nemaš isečke moraćeš ponovo da uplatiš, ne može naše računovodstvo sada da trazi te uplate na slepo?!
Niko te ne tera, ljudi te savetuju da pređeš na pripejd.
Što se tiče abecednih korisnika, jedino u čemu su u pravu je da jeste bio problem sa proverom računa (bilo preko naloga na sajtu ili aplikacije na telefonu). Za sve ostalo sami su krivi.

Korisnik X
Nisu krili, ako si primetio (kao ja, npr.) da aplikacija "moj MTS" ne daje stanje računa, kao i da na svom nalogu na sajtu MTS pročitaš "Zbog tehničkih problema...", mogao si pozvati i pitati o čemu se radi.
Inače, papirni računi su normalno stizali i niko te nije sprečavao da platiš račune. Nisu ti poslali dugovanje za mesec koji si platio.
Korisnik X - truba.

Korisnik Y
Rekao mu lik da ne mora da plaća i ovaj mu poverovao??? Kao što rekoh, računi su stizali, mogao je da plati, sigurno je dobio papirne račune. Ja plaćam tri računa (2 moja i jedan za suprugu) i nemam dugovanje. Znači nismo isti. Jedino što je tačno je da u tom periodu nisu isključivali dužnike, ali to naravno ne znači da ne treba da plati račun.
Korisnik Y - truba.

Korisnik Z
Ako je zaista plaćao e-bankingom, uvek može da izlista te uplate, da ih odštampa i da im pokaže. Ako ne zna ili neće, to je druga priča.
Korisnik Z - truba ako ne zna da odštampa uplaćene račune (ili ako se pravi blesav "Platio sam, keve mi")
 

Back
Top