Pljačka i otimačina na međumesnoj autobuskoj stanici u Novom Sadu!!!

Велебитдрема

Iskusan
Banovan
Poruka
6.538
Naime, reč je o toliko bestidnom i bezobzirnom otimanju para od građana koje prevazilazi sve granice i koji nema utemeljenje ni u kakvom legitimnom aktu. Dakle, čisto iživljavanje i demonstracija sile.

Pre neki dan pratio sam devojku na autobus sa koferom koji je teži od nje i koji ona sama, naravno, nikako nije mogla da unese na peron. Kada sam se sa koferom uputio prema peronu, video sam one idiotske rampe koje se otvaraju kada se prinese bar kod autobuske karte. Ona je prošla, a meni je moron koji radi na ulazu rekao da moram da kupim peronsku kartu. Rekoh mu da ja ne putujem, a da ona ne može da nosi kofer koji je pretežak. Međutim, degenerik nije odstupao i ponavljao je kao papagaj da moram da kupim kartu.
Pošto za prokletu kartu nisam imao vremena, jer je bus dolazio za 3 min. onako, besan, znojav i prgav, uz salvu psovki i uvreda svim koji su mi se našli na putu, pomoću čiste fizičke sile sam prošao kroz prolaz za invalide i odneo kofer. Posle sam saznao da karta košta 125 dinara.
Dakle, mi koji ne putujemo, da bi ispratili nekog ko putuje moramo lopovčinama da platimo 125 jebenih dinara.

Krađa, lopovluk, plačka, otimačina!!!

Pazi , nije to nista novo . U beogradu je nesto skuplja peronska karta .... idiotizam i pljackanje ali sta je tu je .

Pa, ne može tako. Po cenu robije, ja im platiti neću. Neću bre da plaćam, a da ne znam ni šta plaćam. Hoću specifikaciju i taksativno nabrojano šta ulazi u tu cenu. More, ničija nije do zore...
Ne treba dozvoliti stoki lopovskoj da se iživljava. Treba pružiti otpor kada su u pitanju ovako očigledni primeri otimanja.

Poslednja izmena:
Naime, reč je o toliko bestidnom i bezobzirnom otimanju para od građana koje prevazilazi sve granice i koji nema utemeljenje ni u kakvom legitimnom aktu. Dakle, čisto iživljavanje i demonstracija sile.

Pre neki dan pratio sam devojku na autobus sa koferom koji je teži od nje i koji ona sama, naravno, nikako nije mogla da unese na peron. Kada sam se sa koferom uputio prema peronu, video sam one idiotske rampe koje se otvaraju kada se prinese bar kod autobuske karte. Ona je prošla, a meni je moron koji radi na ulazu rekao da moram da kupim peronsku kartu. Rekoh mu da ja ne putujem, a da ona ne može da nosi kofer koji je pretežak. Međutim, degenerik nije odstupao i ponavljao je kao papagaj da moram da kupim kartu.
Pošto za prokletu kartu nisam imao vremena, jer je bus dolazio za 3 min. onako, besan, znojav i prgav, uz salvu psovki i uvreda svim koji su mi se našli na putu, pomoću čiste fizičke sile sam prošao kroz prolaz za invalide i odneo kofer. Posle sam saznao da karta košta 125 dinara.
Dakle, mi koji ne putujemo, da bi ispratili nekog ko putuje moramo lopovčinama da platimo 125 jebenih dinara.

Ма шта се буниш када ти новци остају у Новом Саду не иду у Београд. То су Ваши новци.

e to se zove ljubaF:heart:

elem,i na bg bas stanici je tako.ne mozes proci ako nemas peronsku kartu sve i na kolenima da ih molis.ali sta ce oni koji su dezurni na rampama,rade kako im neko naredio.inace,ranije je na bg bas stanici izmedju nas ovamo i perona postojala visoka ograda/sipke,pa ko salje nesto recimo po vozacu,lepo ga zove,on pridje ogradi,uzme posiljku i svima dobro.medjutim,sad su lopovani umesto te ograde podigli novu,od neke vrste plastike,pa peskareno,nit` mozes da vidis na peron,nit mogu otud da te vide,kamo li da predas neku posiljku/paket.evo kako izgleda ta nova ograda.dakle kako god okrenes,moras lopovanima kupiti peronsku kartu

Back