Plin 65.5din!

Zasto mora da cena goriva bude kao i preko?
Plin nam je katastrofalan i ne moze toliko da kosta a isto je i sa gorivom.Vecina misli kako nam je gorivo skupo a nemaju pojma da je najjeftinije gorivo preko ,23 eura dok u severnoj Nemackoj je 1,44 eura.Licno sam bio i sipao.
Kod nas je benzin 117 dinara a kad se to podeli sa kursom od 107 dobije se 1,09 eura sto je dosta ispod ali realno i ne vredi vise s obzirom na kvalitet.
A za plin niko nista ne objasnjava zasto sad on skace kad nafta i benzn miruju a skok nije nimalo naivan i ko te pare samo trpa u dzep!!!
Kako vlada dozvoljava skokove i ko to uopste odobrava?
 
Zasto mora da cena goriva bude kao i preko?
Plin nam je katastrofalan i ne moze toliko da kosta a isto je i sa gorivom.Vecina misli kako nam je gorivo skupo a nemaju pojma da je najjeftinije gorivo preko ,23 eura dok u severnoj Nemackoj je 1,44 eura.Licno sam bio i sipao.
Kod nas je benzin 117 dinara a kad se to podeli sa kursom od 107 dobije se 1,09 eura sto je dosta ispod ali realno i ne vredi vise s obzirom na kvalitet.
A za plin niko nista ne objasnjava zasto sad on skace kad nafta i benzn miruju a skok nije nimalo naivan i ko te pare samo trpa u dzep!!!
Kako vlada dozvoljava skokove i ko to uopste odobrava?

kako ko dozvoljava PA ONI SAMI

kad im zafali para oni poskupe grejanje, struju, plin benzin sta im prvo padne na pamet. prakticno kad im god zafali para za izdrkavanja i orgijanja , oni zavuku ruku u nas dzep

bagra je to zuta , tadicevska
 

Back
Top