Panco Vila
Zainteresovan član
- Poruka
- 195
I to se svake nedelje povecava... Jel zna neko koliko je TNG u okruzenju?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ako ti je nemačka okruženje danas je na pumpama 63 centi.


Shto mu dodje na isto....sem shto su im plate za nijansu vece![]()
I to se svake nedelje povecava... Jel zna neko koliko je TNG u okruzenju?
arandjelovac je u brjjkdjfheriiejde makedoniji..............................

Zasto mora da cena goriva bude kao i preko?
Plin nam je katastrofalan i ne moze toliko da kosta a isto je i sa gorivom.Vecina misli kako nam je gorivo skupo a nemaju pojma da je najjeftinije gorivo preko ,23 eura dok u severnoj Nemackoj je 1,44 eura.Licno sam bio i sipao.
Kod nas je benzin 117 dinara a kad se to podeli sa kursom od 107 dobije se 1,09 eura sto je dosta ispod ali realno i ne vredi vise s obzirom na kvalitet.
A za plin niko nista ne objasnjava zasto sad on skace kad nafta i benzn miruju a skok nije nimalo naivan i ko te pare samo trpa u dzep!!!
Kako vlada dozvoljava skokove i ko to uopste odobrava?
Ja sam juce sipala plin,reklu si ma da nece biti plina mesec dana zbog remonta.
Htela sam samo da vas obavestim.