Quantcast

Plesna skola

Dovla

Elita
Poruka
16.571
Не би било лоше да напишеш колико имаш година, какво предзнање тј искуство имаш итд да би те људи лакше усмерили у коју школу да се јавиш и када ;)

Jasmina990

Početnik
Poruka
7
Ajde da te poslusam...:) Imam 17 god,od III do VI razreda sam isla u neku plesnu skolu na NBG-u,al se to zatvorilo,jer nas je bas bilo malo. Onda sam isla u skolu latino plesova 3 god i sad godinu i po treniram dance aerobik,al me to malo smorilo,pa vec 2 meseca trazim plesnu skolu,al svuda il traze klinke koje jos idu u osnovnu,il je skola sranje,a na neke brojeve se niko i ne javlja...

Poruka
1.057
тренирају моје 2 другарице, али не на Земуну него овде негде у крају. Бртае шта оне раде то је страшно биле су и на неком такмичењу у иностранству и освојиле прво место

MDM

Početnik
Poruka
33
ja treniram ples oko 8 godina,ali latino,Zivim u blizini Zemuna,ali na ples idem na KONJARNIK!!!Mnogo daleko..znam...ali obozavam da plesem.Imaju i moderan ples,ali cisto sumnjam da bi ti isla na KONJARNIK!Neke moje drugarice iz razreda treniraju tu negde u Zemunu,dosta su dobre,skoro uvek prve,imaju i starije grupe...auuuu covece,sta te devojke rade,ludillo...sto bi moja otkacena drugarica rekla `da se smrznes...

kacadance

Početnik
Poruka
3
PLESNA SKOLA STREET DANCE ACADEMY

u ulici Prote Mateje 36 (iznad Slavije), Mesna zajednica Cvetni Trg, casovi su

SUBOTOM OD 13:00 i

NEDELJOM OD 14:00.

Naucite trenutno najpopularnije stilove - hip hop, fanky, street dance...

CLANARINA: 1200 DINARA

Kontakt: Katarina Tomic
064/1430214
kacadance@gmail.com

oukydouky

Obećava
Poruka
91
NAJVECI PLESNI CENTAR U BEOGRADU!!!

Zaplesite sve plesne stilove:
Salsa, Latino i standard (preko 15 plesova), Hip Hop (svi stilovi), break dance, show dance, argentinski tango, IRSKI STEP (NOVO!!!), AMERICKI STEP (NOVO)!!!

JEDINA PLESNA SKOLA U SRBIJI GDE MOZETE NAUCITI I IRSKI I AMERICKI STEP!!!

Upis je u toku....
Informacije mozete dobiti na tel: 069 1 000 001 (069/milionjedan), 065 4 500 900
Ul.Resavska 28 (100m od Beogradjanke), Udruzenje Novinara Srbije, sala na spratu.
Tecajevi krecu od 1. septembra.

Dodjite, pogledajte, probajte... PRVI CAS JE BESPLATAN!!!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.