Ples

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
33.536
Jel vas nervira kad kao ajde zaplese, iako ne znas da pleses, al da joj ucinis i par koraka, okret i odmah njene gladne drugarice ulete i one hoce da plesu i okretanje i onda krenu da te mlataraju okolo i svaka u fazonu, pijana: pa hajdee, hajdeee,plesi, hajdeee? A ti skapiras da rusis pica sa stolova i laktas ljude okolo koji te zbunjeno gledaju u fazonu: Bwate?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
33.536
Ja se uvek zeznem. Fazon, kao da ispadnem smeker i zavrtim je elegentno i dok se vrati ispred mene, zao, pijan, nasmejan, svetleci pogled, e sa cemo da plesemo.

georgejune

Starosedelac
Banovan
Poruka
176.188
Brate fora je da te zabole za sve pa i to sto ne znas digras,naci kazes joj moze al ce ruka da mi bude na tvojoj guzi,a i ako je neki trance ti opet samo senstis krenes radi vacarenja,ili krenes digras kolce,ma top

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
16.180
Jel vas nervira kad kao ajde zaplese, iako ne znas da pleses, al da joj ucinis i par koraka, okret i odmah njene gladne drugarice ulete i one hoce da plesu i okretanje i onda krenu da te mlataraju okolo i svaka u fazonu, pijana: pa hajdee, hajdeee,plesi, hajdeee? A ti skapiras da rusis pica sa stolova i laktas ljude okolo koji te zbunjeno gledaju u fazonu: Bwate?
Sta hoces da kazes ti kad pleses podijum se trese 😄 devojke se njisu a case lome.

Manastirka

Elita
Poruka
21.280
Ples je odličan za krizu srednjih godina, probleme sa kostima i vid druženja.
Uglavnom ga pohađaju oni od pet banki, pa naviše.
P.S.Tja sam seljanka,...odigram kolo i to je to. 😁

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
33.536
A ovde ima par forumaljki koje mi obavezno pokvare temu.
Uvek ispadne kako se ja zapravo hvalim i onda sve ostale forumaljke miske da sam folirant i nece da pisu, a onda ostali forumasi nece da pisu jer nema forumasica.

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
16.180
Nego, vratimo se plesu.. prija li vama dok tako plesete a partnerka se lomi, podize, spusta... i u pokusaju da zavede vas privlaci pogled drugih muskaraca. Da li vam imponuje to ili se stidite njenog ponasanja?

yioim

Buduća legenda
Poruka
34.632
Jeste jednom kada sam bio zivotinja u pozorisnoj predstavi Aska i Vuk :lol:

@ples :D ... nije mi nikada ni jedan plesala, ali jeste me "upijala pogledom" zasto i koji moj joj bi ne mogu vise da se setim
Poruka je automatski spojena:

Jeste jednom kada sam bio zivotinja u pozorisnoj predstavi Aska i Vuk :lol:

@ples :D ... nije mi nikada ni jedan plesala, ali jeste me "upijala pogledom" zasto i koji moj joj bi ne mogu vise da se setim

igram kao drvo :rumenko:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.