Quantcast

Plavuše - sinonim za "glupost" ili..?

georgejune

Starosedelac
Poruka
158.647
Da su plavuše sinonim za "glupost" govori podatak da glumica Šeron Stoun ima skoro isti IQ koji je imao Ajnštajn. Tako da sam na mestu muškaraca,nekih plavuša bi se čak i pribojavala!
Ali... stereotipi su čudo!
A koga to briga za njen iq ili bilo ciji ,za m/z odnose je bitnija neka druga inteligencija ,da ne kazem i nepismen zna da voli i opstane u vezi-braku

georgejune

Starosedelac
Poruka
158.647
Takva je tema.Da'l su plavuše stvarno glupe ili je to samo stereotip.
Za mene ni iq ni diploma nisu parametar pameti,nego sposobnost opstanka,znaci starleta je pametnija koja bez skole stekne vise, a kad se pojavi jedna u milion poput milice jokanovic samo covek skine kapu i pokloni se,ali to jasno povlaci neke druge minuse na drugim poljima opet za mene bitnije u zivotu

Manastirka

Poznat
Poruka
9.700
Za mene ni iq ni diploma nisu parametar pameti,nego sposobnost opstanka,znaci starleta je pametnija koja bez skole stekne vise, a kad se pojavi jedna u milion poput milice jokanovic samo covek skine kapu i pokloni se,ali to jasno povlaci neke druge minuse na drugim poljima opet za mene bitnije u zivotu
Nisu ni za mene. Obično ljudi sa visokim koeficijentom inteligencije i ne naprave ništa bitno u životu. Čast izuzecima.Diploma vredi ko je zna kasnije dobro unovčiti.Ali...niko nije savršen. Verovatno zato što tako i treba.Svakom je bog dao bar po nešto.

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
12.289
Od tih iz starih filmova, Loren Bekol, ah, kakav karakter, temperament, plavuša prepič..moj tip plavuše (:
msm nisam n ikad imao tu podelu strogo plave, crnke, crvenokose...i sfe...
Moja omiljena je Loren Bekol, znao je Bogart da odabere. Volim naročito njen glas i izdužene crte lica sa onim mackastim očima.

Licno mislim da se glupa plavuša odnosi na određeno ponašanje, spuštanje sebe ispod muškaraca i traženje podrške od istih uz glumu nejakosti. To je određeni tip žena kojima je pripadala MM. Ona polugola u bundi izmedju vojnika u uniformi. Odabir haljine ne po estetici nego po golotinji. Moj pojam za takvo ponašanje je Bekvalac. Unjkanje, ako ima suknju dobro jeste, a u biti racundzija. Takve muškarce biraju i sve super dodje izmedju njih dok se takve ne nameću kao model devojkama.
To nije moj životni ukus ni u jednoj kategoriji.
I na platnu i u životu me privlače drugačije zene i lično danas volim da vidim Rejcel Vajs, Nikol Kidman, Dzulijen Mur, Kejt Blancit i te takve...nezavisno od boje kose...nemam kapacitet da laskam muškarcima.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.