Quantcast

Plastikman Consumed

Mitternachtsträumer

Veoma poznat
Poruka
12.042
Slušao sam ja. Šta reći za jednog od najvećih inovatora u svetu elektronske muzike?
Album nije namenjen za ples, već za slušanje i kada se to shvati i kada se shvati Hawtinova istorija i razvoj ovaj album itekako zauzima visoko mesto u minimal techno carstvu. Nemoguće je slušati odvojeno stvari sa ovoga albuma, ali meni je predzadnja stvar - Consumed savršena.
Hawtina sam uvek smatrao najuticajnijim likom u techno svetu i današnja klupska scena ima dosta da zahvali upravo njemu.

Da li si slušao Spastik (Dubfire Rework) sa novog EP-ja Nostalgik3?

P.S. Drago mi je da postoji neko na ovom podforumu koji sluša Plastikmana :D

Digitalis888

Obećava
Poruka
60
Slušao sam ja. Šta reći za jednog od najvećih inovatora u svetu elektronske muzike?
Album nije namenjen za ples, već za slušanje i kada se to shvati i kada se shvati Hawtinova istorija i razvoj ovaj album itekako zauzima visoko mesto u minimal techno carstvu. Nemoguće je slušati odvojeno stvari sa ovoga albuma, ali meni je predzadnja stvar - Consumed savršena.
Hawtina sam uvek smatrao najuticajnijim likom u techno svetu i današnja klupska scena ima dosta da zahvali upravo njemu.

Da li si slušao Spastik (Dubfire Rework) sa novog EP-ja Nostalgik3?

P.S. Drago mi je da postoji neko na ovom podforumu koji sluša Plastikmana :D

Ima vetj skoro 8 godina kako sam prvi put chuo taj album i vetj skoro 6 kako ga imam kod sebe.
To je ubedljivo najbolji album koji sam chuo i konstantno mu se vratjam i preslushavam ga svremena na vreme.
Palo mi je na pamet chisto da pitam da li neko uopshte slusha to :)
Zahvalio bi se kolegi shto mi je ukazao na to da je izashao novi "Nostalgik" ..vetj ga skidam :)
i preporuchio bi mu sledetje "projekte" :P

Senking
Fluxion
Theorem
Loscil
Deep Chords
Sustainer
Octex
Basic Channel
Norken
Deadbeat

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.