• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Plasite li se promena?

Plasite li se promena?

• Da

glasova: 4 40,0%
  • Ne

glasova: 6 60,0%

• Ukupno glasova
    10

Manastirka

Elita
Poruka
24.474
Ne.
Svaka promena je u suštini izazov.
Ako je tako prihvatiš,...onda bude lakše, jer zapravo je to jedini "zakon", po kome rastemo i razvijamo se kao ličnost.
Neke promene su i više nego potrebne, da bi nam bilo bolje kasnije.
Ali to je suština,...ako se pitanje svodi na to da li smo samo adaptivna, prilagodljiva i lako "uklopljiva" osoba, onda smatram da to nisam. 😁
Nije mi baš jasno, zbog čega mora biti "nagla" promena? Postoje načini da se i to ublaži, ne mora biti odmah toliko šokantno i frustrirajuće.

Poslednja izmena:

UltraVioletna

Domaćin
Moderator
Poruka
4.337
Volim ih. Iako sam neko kome treba stabilnost,neka stalnost radi psihičke ravnoteže, promene su nešto što istinski sa uzbuđenjem dočekam. Trgne me iz učmalosti,iz rutine. Naravno,ne volim nagle i loše promene,poremete me dosta,ali one koje nisu po difoltu stresne,da,vrlo rado ih dočekam. Nestalne sam prirodne,treba mi pokret,treba mi da se nešto dešava.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.