Planetarijum

Ljudi, šta mislite - koliko je bezbedno skidati sa Pirate bay?

Skidam godinama odatle, ali sam tek skoro primetio da sad na sajtu stoji i mesto gde se nalaziš kada skidaš i neki broj, koji ne znam šta znači jer se ne razumem u kompjutere :lol:.

Vidim da se na stranim sajtovima pominje Nord VPN ali meni to ništa nije jasno kako funkcioniše, ni da li je neophodno za bezbedno skidanje.
 
Ljudi, šta mislite - koliko je bezbedno skidati sa Pirate bay?

Skidam godinama odatle, ali sam tek skoro primetio da sad na sajtu stoji i mesto gde se nalaziš kada skidaš i neki broj, koji ne znam šta znači jer se ne razumem u kompjutere :lol:.

Vidim da se na stranim sajtovima pominje Nord VPN ali meni to ništa nije jasno kako funkcioniše, ni da li je neophodno za bezbedno skidanje.
Користим га годинама. За сада је безбедно. Ако наша држава уведе рестриктивнију политику према торентима знаћемо и прилагодићемо се. :)
 
Користим га годинама. За сада је безбедно. Ако наша држава уведе рестриктивнију политику према торентима знаћемо и прилагодићемо се. :)

Super! :mrgreen:
Hvala Trumane, živ bio. :)

Slabo gledam filmove, baš slabo. Eventualno neku dobru seriju ako uhvatim. Ne skidam, kucam u googlu naziv filma ili serije i dodam online sa prevodom :D Ako ima uglavnom je u prva tri rezultata pretrage. :mrgreen:

Aha, ok.

Blago tebi... ja gledam neke filmove od pre 100 godina, ne možeš to naći nigde. :hahaha: Srećom, ima ih dosta na jutjubu, ali uvek valja imati dodatnu opciju za svaki slučaj.
 
Ljudi, šta mislite - koliko je bezbedno skidati sa Pirate bay?

Skidam godinama odatle, ali sam tek skoro primetio da sad na sajtu stoji i mesto gde se nalaziš kada skidaš i neki broj, koji ne znam šta znači jer se ne razumem u kompjutere :lol:.

Vidim da se na stranim sajtovima pominje Nord VPN ali meni to ništa nije jasno kako funkcioniše, ni da li je neophodno za bezbedno skidanje.
Vpn ti sakrije IP adresu i pokazuje da se npr. nalaziš na Malim Antilima
 
и ја волим старе филмове...америчке и талијанске претежно. Нешто на торентима, нешто на јутјубу.

Sećam se da si pisao da voliš noar filmove. I ja ih volim. I knjige, a i igrice na kompjuteru, koje su odrađene na taj fazon.

Vpn ti sakrije IP adresu i pokazuje da se npr. nalaziš na Malim Antilima

Zanimljivo.

Iskreno, nisam nešto oduševljen procedurom instaliranja niti eventualnog plaćanja, ako ne moram. :mrgreen:
 
Malteški soko, od Dešijela Hemeta. Ima i film, mislim da je Hemfri Bogart glumio u njemu.

Planirao sam da čitam i nešto od Džima Tompsona i Džejmsa Elroja.
Е да, Малтешки соко ми је у плану. То ми је ионако омиљени филм ноар.
Ова два аутора не знам. Сад ћу да потражим.

првог нашао, другог не. Баци неки наслов од тог Елроја ако те не мрзи.
 

Back
Top